Chorak

"Mrtva patka" znači "kuvana noga".

Jeste li primetile da muškarci uglavnom ne pamte u šta su žene obučene? To je zato što ih uglavnom gledaju "rentgenski" ispod odeće. :rumenko:
Eto, mrtva patka je ona za koju i muškarci zapamte u šta je obučena. Ispod nema ništa, bar ništa ženstveno.

Ovo chu bogami da upamtim.:D
A shta vidite kad ne vidite odechu?
 
Znam neke ljude koji su uzzasni, ponashaju se grozno i prema partnerima i prema okolini nisu bogami ni neshto lepi ni sexy...a mnogi se bacaju na njih kao na premiju...i pate...a te osobe nisu chak ni po njihovom ukusu!

To se u životnjskom svetu zove alfa-mužjak. I u ljudskom.
A patnice pate zato što su alfa mužjaci za oplodnju, ne za zajednički život.

Jednom sam gledao zabavnu reportažu o čoporu majmuna u zoološkom vrtu. Alfa mužjak je ceo dan provodio ljuljajući se na najvišem drvetu i budno pazio da se neki manji slučajno ne usudi... Ipak, genetske analize su pokazale da je najveći broj potomaka imao jedan neborbeni majmun koji se fino ophodio sa ženkama i mladuncima. :)
 
To se u životnjskom svetu zove alfa-mužjak. I u ljudskom.
A patnice pate zato što su alfa mužjaci za oplodnju, ne za zajednički život.

Jednom sam gledao zabavnu reportažu o čoporu majmuna u zoološkom vrtu. Alfa mužjak je ceo dan provodio ljuljajući se na najvišem drvetu i budno pazio da se neki manji slučajno ne usudi... Ipak, genetske analize su pokazale da je najveći broj potomaka imao jedan neborbeni majmun koji se fino ophodio sa ženkama i mladuncima. :)

Hmm... Alfa mužjaci su, dakle, oni perfidno fini? :lol: Neborbeni ali uvek na oprezu? I, naravno, naizgled nedodirljivi.
Ima u tome istine u svetu primata.
 
Aha...da, u pravu si...to ima veze sa statusom u drushtvu/choporu...mozzda nam savrshena osoba koja odgovara nashim kriterijumima nije privlachna jer nije na odgovarajuchem mestu drushtvene hijerarhije?
 
ne mozemo vise da volimo,jer smo i sami suvise isprljani,a i kriteriji su cesto megalomanski,a i ego je u medjuvremeno toliko naduvan da cesto ne podnosimo ni sami sebe.
isprljan covek u sustini ne moze da voli drugog coveka,cim se nadje u njegovoj blizini oseca netrpeljivost,a istovremeno mnogi imaju jedno osecanje,da bi mogli da zagrle citav svet..
nemojte odmah da vam prorade nadbubrezne zlezde kad ovo procitate
 

Back
Top