Izbori, rezultati, koalicije i sve ostalo...

Ne znam da li neko javlja izlaznost...na dva biracka mesta na Novom Beogradu je do 11h izlaznost bila oko 20%.

Na TV Fox sam sad cuo da je prema nezvanicnim podacima CESID-a do 11h glasalo oko 15% glasaca. CESID procenjuje da ako se izlaznost nastavi ovim tempom da ce to biti spektakularna izlaznost, s'obzirom da je u 9h izlaznost bila 6.1% sto je za 1% vise nego u II krugu predsednickih izbora
 
Musko-zenski sovinizam, mozda sam derpe, al` posto mrzim iste, podsvesno mrzim i sebe...bla, bla, truc, truc...Izgleda da si ti u stvari podsvesno pripadnik Cedomorove LeftDebil`sParty (oni me isto tako pljuju sto mrzim derpe-e i trandze), ali se samo pravis Radikal.

Eeeeeeee.pa to stvarno nije lepo,ja tebi nudim strucnu pomoc a ti mene vredjas.Ccccccc,to stvarno lici na zute.
A sada za one koji neznaju,evo od koga su klonirani zutaci

 
Ако се сећате, Веља Илић је УПОЗОРАВАО да имају информације да ће бити мућки са муслиманима - и да ће долазити овамо да гласају из БиХ федерације... може свашта да буде, за изборе за председника разлику су Тадићу направили Мађари а сада преко Љајића то могу да ураде муслимани а и ови подаци упозоравају:



Najveća izlaznost do 10 sati u Novom Pazaru

Tanjug - Pre 21 minut BEOGRAD - Izlaznost građana na biračka mesta do 10 sati je u proseku 10 odsto, a najveća je zabeležena u Novom Pazaru - 13,9 odsto.
Izbori se odvijaju bez problema, uz manje tehničke probleme koji su zabeleženi jedino u Svilajncu, zbog kvara na UV lampama.
U Nišu je do 10 časova glasalo blizu devet odsto birača, što je za oko jedan odsto više nego na predsedničkim izborima 20. januara, rekli su danas Tanjugu u Gradskoj izbornoj komisiji.
Predsednik GIK-a Goran Janković kazao je da su izbori jutros počeli na vreme i da se odvijaju bez većih problema.
Na nekim mestima je glasanje počelo sa nekoliko minuta zakašnjenja, dok su prebrojani svi listići, napomenuo je Janković.
Ukupna broj birača je 227.541, a izjašnjavanje se odvija na 172 biračka mesta.
Interno raseljena lica, njih oko 9.300, glasaju na 10 biračkih mesta u Nišu.
U Novom Pazaru do 10 sati je glasalo 13,9 odsto upisanih birača, pokazuju podaci Opštinske izborne komisije, dok je u Sjenici do istog vremena na biračka mesta izašlo osam odsto biračkog tela.
Na 39 biračkih mesta i jedno dodatno za interno raseljena lica sa Kosova i Metohije, u Aranđelovcu je do 10 sati glasalo devet odsto birača od ukupno upisanih 38.754 i 974 sa kosovske liste.
Osim liste za parlamentarne izbore, Aranđelovčani biraju i svoje kandidate za lokalne izbore sa liste od 11 političkih partija, koalicija i grupe građana.
Na području opštine Beočin, gde pravo glasa ima 12.941 građana, do 10 sati na izbore je izašlo 19,8 osto birača. Najbolja izlaznost je zabeležena na biračkom mestu u gradu.
Od 49.193 građanina upisana u biračke spiskove u Bačkoj Palanci, na 43 biračka mesta je izašlo 11 odsto glasača.
U Bačkoj Topoli je odziv 10,80 odsto, od 31.712 građana upisanih u birački spisak, što je za 2,7 posto više u odnosu na prethodne parlamentarne izbore održane 21. januara.
Prvi sati izbora protiču regularno i nije zabeležena nijedna nepravilnost, rečeno je Tanjugu u Opštinskoj izbornoj komisiji.
U sremskomitrovačkoj opštini na biralista je izasalo oko 13 odsto od ukupnog broja upisanih glasaca. U biračke spiskove upisano je 59.509 glasača.
Glasanje protiče normalno i u Kazneno-popravnom zavodu, a interno raseljena lica sa Kosova glasaju u Ekonomskoj skoli "9 maj".
Prema podacima Opštinske izborne komisije, u Topoli je do 10 časova na 37 biračkih mesta i jednom za interno raseljena lica sa Kosova i Metohije glasalo 10,08 odsto birača od upisanih 19.848 i 141 sa KiM.
Prema reprezentativnom uzorku u pančevačkoj opštini, na birališta je do istog vremena izašlo 11 odsto građana, što je približno jednako izlaznosti na predsedničkim izborima 3. februara.
U opštini Pančevo glasanje se obavlja na 74 izborna mesta, a pravo glasa ima 112.828 punoletnih građana.
 
Zali ti bolje i lazi(ako se tako bolje osecas) samoga sebe,nemoj mene,nema potrebe.Inace ja se ne navlacim na zlo ali za tebe nisam sigurna...mislim to sto se tice navlacenja.
Dobro.
A sto se tica izvora kloniranja, bolje nemoj da me vuces za miš(k)a, da ne bih izvadio citav arsenal. Evo ti samo opomena:
 

Prilozi

  • 10347853604551e6acab456590654085_200x299.jpg
    10347853604551e6acab456590654085_200x299.jpg
    12,3 KB · Pregleda: 15
:roll::roll::roll:
da, kao sto su do sada pobedili na svim....

Pobedice kao sto je koalicija ,,Zajedno" navodno pobedila na lokalnim izborima u nekim velikim gradovima 1996. pa su, potpomognuti mentorima iz inostranstva, 3 meseca pravili cirkus po Srbiji da im se ta pobeda prizna. Da bi se umirio rusilacki stampedo huligana, Skupstina Srbije je donela Lex specijalis.
Tada su pored lokalnih, istovremeno odrzani i Savezni izbori, kao i pokrajinski u Vojvodini.
Na saveznim izborima, od 108 poslanika koji su birani u Srbiji, jedinstvena lista SPS-JUL-ND je osvojila 64, a Zajedno 22 poslanika.
Na pokrajinskim izborima u Vojvodini, koalicija SPS-JUL-ND je osvojila ubedljivu vecinu (74 od 120 poslanika).
Na savezne i pokrajinske izbore niko nije imao primedbe, vec samo na drugi krug lokalnih. Kako to da ljudi koji su na saveznim i lokalnim izborima vecinom glasali za SPS-JUL-ND, na lokalnim su glasali za Zajedno, a obe liste su bile na svim nivoima?
Zasto bi neko zeleo da na saveznom i pokrajinskom nivou budu na vlasti jedni, a na lokalnom nivou drugi i to sasvim suproptni prvima?
 
Dobro.
A sto se tica izvora kloniranja, bolje nemoj da me vuces za miš(k)a, da ne bih izvadio citav arsenal. Evo ti samo opomena:

A ti to (mis(k)a) imas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Pa vama to (ako ko i ima )amputiraju cim pozutite:super:
I nace nemas nikakav autoritet da TI mene opominjes pa ti stoga saljem jos jednu slicicu,cisto da se setis babe i dede

 
Na TV Fox sam sad cuo da je prema nezvanicnim podacima CESID-a do 11h glasalo oko 15% glasaca. CESID procenjuje da ako se izlaznost nastavi ovim tempom da ce to biti spektakularna izlaznost, s'obzirom da je u 9h izlaznost bila 6.1% sto je za 1% vise nego u II krugu predsednickih izbora

To! Sto veca izlaznost i mi razbijamo orke!8) Odoh da glasam. Za DS naravno.:super:
 
@ristanovicsrb28

za nekoga ko se razbacuje velikim recima i imena prilicno si ljakse i nisko....

Ah,ti si ma sa tim izrazima bas "in".Da nisi iz kruga dvojke" mozda?
Za tvoje obavestenje ja se ne razbacujem vec ZNAM o cemu pricam,a to sto ti kao"ljakse" to ne razumes nisam ti ja kriva.Trudim se da odgovorim na nivou osobe koja mi se obracaca. Komemtar na tvoju izjavu-sa ljakse na ljakse recniku.
 

Back
Top