Mane vasih partnera...

Poruka
86
Recimo, vasa cura voli stalno da upoznaje nove likove i da izlazi sa njima. E sad, po mom mishljenju to nije neka dobra osobina, vec mana, a ovo je cisto primer. Pitanje je kakve mane imaju vasi partneri i kako se borite sa manama, sta cinite? Jedno je da im kazete kako vam se to ne svidja i sl. ali ako im je to u krvi, sta onda?
 
a kako partner izlasi sa nasim manama na kraj hehe to je pravo pitanje
pa kumst je voleti nekog upravo takav kakav je
sanse da se svrsen covek menja su stvarno jako male
ali korekcije su moguce do prihvatljivog kao neki kompromis
a sta bi to bilo to je sve svaka prica za sebe
 
Recimo, vasa cura voli stalno da upoznaje nove likove i da izlazi sa njima. E sad, po mom mishljenju to nije neka dobra osobina, vec mana, a ovo je cisto primer. Pitanje je kakve mane imaju vasi partneri i kako se borite sa manama, sta cinite? Jedno je da im kazete kako vam se to ne svidja i sl. ali ako im je to u krvi, sta onda?

pa ovaj jel to upoznaje nove likove dok je u vezi???i izlazi kazes sa nijma...to je demokratija...:lol: ja mislim da to nije neka osobina...to je kako reci ...hir..a osobina je muskarceva ..trpeljivost.

ako si u vezi onda pokusavas da se adaptiras i prilagodis manama partnera,da razumijes shvatis i on pokusava takodje.Ako nijesu neke velike mane kao ova gore pomenuta.
 
ma ok, naravno da imamo i mi mane, nego ti si opicila pravu filozofiju... Tema je da dodjes i kazes (recimo) "moj decko voli da gleda druge cure dok setamo, ja mu kazem da mi se to uopste ne svidja i da samnom tako nece ici jer me to pogadja i nervira, a onda on obraca paznju na mene samo i tu njegovu manu ispravlja polako..." Razumes? Nesto konkretno i sta ti radis povodom toga!
 
Ova mana se ne ispravlja polako, uopste se ne ispravlja, tu nema adaptiranja, ni srece na duze staze...povodom ove mane stalno postoje tenzije medju partnerima i trazi se nova cura kojoj si lafe centar svemira, bar dok si pored nje...a kad joj okrenes ledja, onda ce neko morati da te tesi...
 
ma ok, naravno da imamo i mi mane, nego ti si opicila pravu filozofiju... Tema je da dodjes i kazes (recimo) "moj decko voli da gleda druge cure dok setamo, ja mu kazem da mi se to uopste ne svidja i da samnom tako nece ici jer me to pogadja i nervira, a onda on obraca paznju na mene samo i tu njegovu manu ispravlja polako..." Razumes? Nesto konkretno i sta ti radis povodom toga!

ako je upuceno meni onda evo konkretno
sebi je najvazniji
kako se borim sa tim
nikako
moze li to da se promeni?
mozda moze ali ne samnom
mozda sa nekom drugom
ko to zna
 
ma ok, naravno da imamo i mi mane, nego ti si opicila pravu filozofiju... Tema je da dodjes i kazes (recimo) "moj decko voli da gleda druge cure dok setamo, ja mu kazem da mi se to uopste ne svidja i da samnom tako nece ici jer me to pogadja i nervira, a onda on obraca paznju na mene samo i tu njegovu manu ispravlja polako..." Razumes? Nesto konkretno i sta ti radis povodom toga!

ja bi mu rekla:..ako ces da izigravas seljaka onda da te zamolim radi to kad nijesam tu.Pokazi malo postovanja jer ja stvarno ne bih voljela da se blamiram i buljim u tudja medjunoznja da bi ti shvatio da je pomalo neprijatan osjecaj.A ako vidis tamo vidis nesto sto ti nedostaje....samo navali imas moj blagoslov...:mrgreen:

a da se neko mijenja polako ili brzo...to je iluzija.
 
i nikad u zivotu ,bas nikad ne bih po(gledala) drugog muskarca dok sam u drustvu svog decka.niti bih dozvolila sebi bilo kakva komentarisanja njihovog fizickog izgleda i ma cega uopste.

To je nesto sto mi je jako vazno i o cemu mnogo vodim racuna.
Mozda zato nijesam imala problema u obrnutom slucaju.
 
egoiste ne podnosim. takvi ne mare za druge, takvi su surovi. najgora osobina za koju znam. sadrzi u sebi milion drugih i povlaci razna losa ponasanja prema drugim ljudima. sebicnost prve vrste. takvi ljudi nikada nikoga ne mogu i ne zele da razumeju. odvratno.
 

Back
Top