Zena - Muskarac i kontra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tebe je barem stavio na listu,...a od mene ni korova :D

Pa kada nisi eroticna, sta cu ti ja
674979jp0e1q3t40.gif

salim se naravno:D
 
draga milena, evo me, samo da odgovorim na temu, za koju mislim da je fenomenalna:).
1. sinnketovu lucidnost. njegov, pomalo sirov, pomalo simpaticno-provocirajuci nacin da dodje do sustine. njegovu britkost na jeziku, smisao da doskoci i, na sebi posebno sarmantno-bezobrazni-opetsirovi-nacin ostane uvek ono sto jeste. onda, njegovo dobro srce, dobrota sakrivena iza nakostresene i na gotovs stavljene spoljasnjosti. ali dobrota koja traje..cak mislim, jako jako dobro srce..
2. riletov smisao za izdizanje iznad...ovog ili onog, ali izdizanje iznad trivijalnosti, iznad banalnosti i smrtnosti:). filozofski dar, osecaj za smesno, dobro, ljudsko. njegovu mirnocu, na neki nacin ne-pripadanje (ovom ili onom). specifican humor, humor u "ja sam svoj" fazonu, ja ne delim opsteljudske gluposti sa vama, ja sam negde drugde, negde gde vidim bolje i vidim vise od vas. i njegovu odmerenost.
3. rastinu krvolocnu surovost!:). (izvinite sto sam se uvatila za mooda ali jace je od mene:P) dakle, surovost stone zna za granice, ali surovost koja, nevesto, skriva toplog coveka izostrene inteligencije sa osecajem za iskreno-neiskreno. sirovost koja dolazi pre kao sharm nego kao deo licnosti.
4. kripton, sa svim svojim emocijama.
5. sinmbad, sa sentimentalnoscu
6. dijenek, sa dubinom i korektnoscu
ovaj redosled je nevazan, dakle, moze da bude i sasvim drugaciji, nije vazno. dodacu sve kojih se u prvom trenutku nisam setila, polako, tek cu da vas prozivam:P.
ps. a da, ako sam musko sada, treba i da imam dobru kitu:P. aj pa se dogovorite ciji je najbolji hihihi
 
Dragi moji,drage dame I gospodo…
Odlucio sam da veceras budem zena..
Ali ne bilo kakva zena..( patuljak, sto bi rekao Robin od Bosne )
Posto sam vec dugo na forumu Lj I S, I analizirajuci ne tako dubokoumno zene koje se svakodnevno pojavljuju na ovom forumu…odlucio sam da preuzmem sledece osobine od sada navedenih zena..
Top modelsica – britkog I ostrog jezika
Novalsta – duhovita
PIL – eroticna
Treca – misticna
Peta W – lepa I zgodna

I od sada cu se zvati Milena…:)

Dame drage…da li bi volele da ste u kozi nekog forumasa I zasto
Gospodo, u koju damu bi voleli da se pretvorite I zasto….
...ej milena, milena
savij se na kolena
da dohvatish polena
i da samnom u rl
odigrash
ovcajj2.jpg
-a...:mrgreen:
 
Pa mogla bih i ja da sastavim

Recit i iskusan kao Ivo Afrikanac
Smisao za humor kao DJ_Mare
Emotivan kao KLL

A sto se tice izgleda , sexa , agilnosti , sposobnosti itd , to je sve u mom Blesavom pa nema smisla da navodim nekog drugog. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top