Top 10 losih osobina koje muskarac moze da ima

mozda neko ko "Okleva da priđe" nije glup -ustvari sigurno nije,ali drago mi je da znam sta ti mislis o nekome ko okleva da ti pridje,ali to nema veze sa inteligencijom.

Svejedno,mozda si ti GLUPA za to sto njemu ne pridjes ?

Eh, eh, dečko...:roll:
Da ti objasnim:
ne dovodim u vezu "okleva da priđe" sa inteligencijom, niti pravim bilo kakve paralele sa ostalim navedenim pojmovima (sasvim je očigledno da ‘debeo’ nema veze sa ‘lažljiv’, onaj koji se ‘suviše trudi’ nema veze sa sklonošću porocima, tj. ne mora da ima). Mada, netačna ti je tvrdnja da onaj koji okleva da priđe SIGURNO nije glup, jer može da bude glup a i ne mora.:)

Suština je u sledećem:
Naveo si "loše" osobine koje su, izgleda, po tebi važnije od osobina kao što su: nepošten, glup, zao, grub itd.
Da li je bitnije biti npr. debeljuškast a plemenit, ili vitak i zao? I odakle ti uopšte ideja da je, npr, onaj “koji se isuviše trudi” neko ko ima lošu osobinu?
Ukratko: trebalo je da preskočiš termin “loše osobine” i jednostavno pitaš koje osobine kod muškarca smetaju devojkama/ženama.
 
Eh, eh, dečko...:roll:
Da ti objasnim:
ne dovodim u vezu "okleva da priđe" sa inteligencijom, niti pravim bilo kakve paralele sa ostalim navedenim pojmovima (sasvim je očigledno da ‘debeo’ nema veze sa ‘lažljiv’, onaj koji se ‘suviše trudi’ nema veze sa sklonošću porocima, tj. ne mora da ima). Mada, netačna ti je tvrdnja da onaj koji okleva da priđe SIGURNO nije glup, jer može da bude glup a i ne mora.:)

Suština je u sledećem:
Naveo si "loše" osobine koje su, izgleda, po tebi važnije od osobina kao što su: nepošten, glup, zao, grub itd.
Da li je bitnije biti npr. debeljuškast a plemenit, ili vitak i zao? I odakle ti uopšte ideja da je, npr, onaj “koji se isuviše trudi” neko ko ima lošu osobinu?
Ukratko: trebalo je da preskočiš termin “loše osobine” i jednostavno pitaš koje osobine kod muškarca smetaju devojkama/ženama.

ne ne po meni izgled nije uopste bitan,osim za samo otvaranje konverzacije da je mnogo bitnija licnost i tako to a ono sam samo naveo kao primer neki...

takodje ovo sam se presao,hteo sam reci da neko nece da ti pridje nema nikakve veze sa tim da li je glup,mozda je slaba licnost (kao ja),a mozda je malo jaca licnost(ali si ti isuvise na visini), a mozda i nije zainteresovan
 
I ja da nabrojim sta NE moze da prodje..

pod 1. PROSTAKLUK - to je nesto sto ja ne podnosim..sa onim sa kim sam , a ni ovde na forumu ( ovo kazem da se ne cude vise oni koji mi se obracaju, a ja im ne odgovaram...jer sam ih prosto izbrisala onog momenta kada su mi se prostacki obratili, ili imali prostacku opasku..prepoznace se pojedinci vec )
Vaspitanje je nesto sto jako JAKO cenim kod coveka

2. Laz...naravno ko je voli....ali ja je zaista prezirem...bilo kakva istina je uvek bolja od jedne lazi

3. Nedostatak emocije...ne prema meni vec generalno...ljubav prema drugom coveku, ljubav prema zivotinjama...empatija tj nedostatak iste

4. Glupost ...ne znam zaista ima li sta gore i zaista glupost je vecna !

5. Ne volim slabice ...bezkicmenjake na koje se ne mozes osloniti

Eto, to je to...nije strasno.
 
1. Flegmatičan
2. Aljkav
3. Lenj
4. Prljav
5. Mutav
6. Smotan
7. Dosadan
8. Čupav,
9. Debeo
10. I ne može da ima brkove... baš me briga ako ta 3 zadnja nisu osobine. Ne može kad mu ja kažem!

11. Ne može da prosipa srednjovekovne balkanske fazone
12. Ne može da ne ide u prodavnicu
13. Ne može da ne baca djubre
14. Ne može da spava do podne

:D :D :D
 
1. Flegmatičan
2. Aljkav
3. Lenj
4. Prljav
5. Mutav
6. Smotan
7. Dosadan
8. Čupav,
9. Debeo
10. I ne može da ima brkove... baš me briga ako ta 3 zadnja nisu osobine. Ne može kad mu ja kažem!

11. Ne može da prosipa srednjovekovne balkanske fazone
12. Ne može da ne ide u prodavnicu
13. Ne može da ne baca djubre
14. Ne može da spava do podne

:D :D :D
Ja sam bash takav :

1. Flegmatičan
2. Aljkav
3. Lenj
4. Prljav
...
Mislim idealna osoba za tebe ;) :lol:
 
Lose osobine koje ne mogu da prodju:
1. nevaspitan
2. glup
3. grub
4. prljav
5. lenj
6. nepozudan (lazljiv, neveran)
7. neposten (u medjuljudskim odnosima, na poslu, politicka shvatanja i sl.)
8. zakeralo
9. muski sovinista
10. obozava fudbal

Lose osobine koje tolerisem:
1. voli da pije
2. voli da duva
3. lud je
4. neuredan je (ali cist!)
5. nikad mu nije dosta seksa
 
Ovo su globalno osobine koje ne podnosim ni kod muskaraca ni kod zena:
1) lazljivost (moze on da filuje pricu radi price, ali da laze iz zle namere-e to se ne prasta)
2) nekultivisanost (sve sto se pod tim podrazumeva-bahatost, nekultura,nepostovanje okoline,sovinizam-sve me jako brzo natera da se okrenem i odem)
3) neobrazovanje (ne moras sad bas da znas sve o flamanskim slikarima u doba baroka,ali moras da znas da pricas i o necemu sto nije fudbal).U ovu stavku spada i nepismenost.Nema veze sto pises sms-veliko slovo je veliko slovo!
4) ogranicenost (kad neko sve vidi crno-belo,to na kraju uvek napravi problem).U ovu kategoriju bi mogla da upadne i ksenofobija i netolerantnost i razne predrasude.
5) aljkavost (to moze da se podvede kao nepostovanje sebe).Ako hoces da gajis bradu- daj joj neki oblik!Ljudi se plase vukodlaka.Isto vazi i za kosu.Dugacka kosa je OK,ali masne froncle ili oblak oko glave,ne)
6) netakticnost (moras uvek da znas kad i kako i o cemu mozes da pricas sa nekim-teme se biraju prema sagovorniku)
7) bezlicnost (imati stav je mozda i vaznije od toga da li si u pravu ili ne.Ako nemas nikakve stavove-kako ja da znam da si ti covek a ne neka tekucina koja menja oblik zavisno od case)
8) lenjost (da bi dobio nesto od zivota, moras da radis na tome,a ne da sedis i kukas da padne s neba. Daljinski nije zlatna ribica.Zlatne ribice ne ispunjavaju zelje).
9) sebicnost (ljudi su ponekad tako nemilosrdni)
10) povrsnost (kad neko nesto kaze ili uradi, mora da zna da navede bar 1 prihvatljiv razlog za taj svoj postupak.Ni pile iz onog vica nije preslo ulicu bez razmisljanja!)
Eto,10.Mada,moram da priznam da nije nimalo lako ispuniti svih deset odjednom.

Sta podnosim:
kad je neko cutljiv-ako se po postupcima vidi da ne cutis zato sto nemas sta da kazes
kad je neko zakeralo-ignorisem i mirna Backa.
kad je neko misli da je uvek u pravu (u principu i nije bitno ko je taj koji je u pravu,dokle god se preduzima prava stvar.Budi ti u pravu do sutra-al radimo po mom,hehe)
kad je neko vecito ozbiljan, zabrinut i sl
Ma, mogu ja mnogo toga da podnesem, ne ide mi ovo nabrajanje...
 

Back
Top