Šta je najsmešnije ili najgluplje?

apotekarka

Domaćin
Poruka
4.684
Šta je najsmešnije ili najgluplje što ste čuli, videli ili doživeli u sexu?
Prilažem svoje- pre neki dan šetkam se gola posle sexa, prilazi mi muž, hvata me za bujni žbunčić (nisam se depilirala dva meseca) i kaže: "Jel imaš nameru da ostrižeš ovo runo, vidi kako si raščupana, treba neko da te vidi takvu, šta bi pomislio?"
Cerekali smo se danima zbog toga i naravno, otišla sam na depilaciju.
 
apotekarka:
Šta je najsmešnije ili najgluplje što ste čuli, videli ili doživeli u sexu?
Prilažem svoje- pre neki dan šetkam se gola posle sexa, prilazi mi muž, hvata me za bujni žbunčić (nisam se depilirala dva meseca) i kaže: "Jel imaš nameru da ostrižeš ovo runo, vidi kako si raščupana, treba neko da te vidi takvu, šta bi pomislio?"
Cerekali smo se danima zbog toga i naravno, otišla sam na depilaciju.
uzas promiskuiteta...ja takve saljem kuci... :x
 
Dao sam se na posao, onako udarnički. I trudio se da budem baš macan. I tako, traje to, a ja se držim ko pravi. I bude lepo.
Kad sam već iznemogao i završio, pogledam je u oči, a ona isturi takav kez :lol: da sam pao u nesvest.
Ni najmanje :shock: mi nije bilo do :cry: smejanja. Posle me tešila kako je ona to iz :D dragosti uradila. Džaba, moral mi je :( opo drastično.
 
Petica za trud.
Jednom sam provodadžisala i spojila svoju koleginicu sa kumom svog muža. Sledeće 3 nedelje svakog jutra na poslu sam morala da otslušam kakav mi je kum bio u krevetu, kako radi ovo ili ono, kako mu izgleda i ponaša se određeno deo tela.... kada su raskinuli bilo mi je žao, ali mi je malkice i laknulo.
 
Nema svrhe gajiti iluzije, kad je istina da pričamo i to u najsitnije detalje.Moj muž je u početku pizdeo zbog toga jer mu ja posle prenesem ikomentare mojih prijateljica, ali posle se pomirio da je takvo stanje stvari kada je o on počeo da dobija podatke o tome kakvi su mu prijatelji i komšije(od njihovih žena, a preko mene)
Pa sad pazite šta i kako radite.
 
On 45, ona 38 god, u braku 15 god, dvoje dece. Pričamo o uslovima za sex bez obaveza sada i u "naše vreme" tj pre 10-15 god.
On kaže:"Ja ne bi stavio kurton, pa taman ne j**o!Nisam navikao i šta ću!"
Ona prekorno:"E, budalo, da si video kako umiru od side nebi lupao gluposti.Ja bogami svaki put kad se j***m sa strane obavezno koristim kurton, štitim i tebe i sebe!"
 
Burno veche pre neku godinu...vrucina da umresh...a cura me grli celu noc...negde oko 3 raspomamili se ne mogavshi zaspati...i ja gore radim li radim, al` se stomak stis`o...onako u ekstazi ja velim...pa moram...prekida me :arrow: zar vec :?: ...pa moram... :arrow: ma ajd` josh malo sad cu i ja...i ja PRDNEM AL` JAKO...sramota me pojede :shock: :oops: ...a ona :arrow: dobro je-mislila sam da cesh u mene :shock: :?:

Oko 5 ujutru sam izgleda morao da zavrshim mesechevu sonatu...onako u snu opet okinem al` nevidjeno jako(a zgrlila me odpozadi :( )-ma shampionski...ona onako bunovna glasno : Da li si ti normalan, ocesh da ja ogluvim :shock: ...
 
iggymag:
Burno veche pre neku godinu...vrucina da umresh...a cura me grli celu noc...negde oko 3 raspomamili se ne mogavshi zaspati...i ja gore radim li radim, al` se stomak stis`o...onako u ekstazi ja velim...pa moram...prekida me :arrow: zar vec :?: ...pa moram... :arrow: ma ajd` josh malo sad cu i ja...i ja PRDNEM AL` JAKO...sramota me pojede :shock: :oops: ...a ona :arrow: dobro je-mislila sam da cesh u mene :shock: :?:

Oko 5 ujutru sam izgleda morao da zavrshim mesechevu sonatu...onako u snu opet okinem al` nevidjeno jako(a zgrlila me odpozadi :( )-ma shampionski...ona onako bunovna glasno : Da li si ti normalan, ocesh da ja ogluvim :shock: ...

:lol: :lol:
 
Hm.
Ja sam imao zaista zanimljive situacije.Ali evo jedne.
Ja i moja bivsa.U vikendici.Sve je tako lepo romanticno.Popaljene svece.Navucene roletne.Samo nas dvoje.Toplo nam je i jako smo senzibilni.Budi se zelja u nama i pocinjemo sa nasim malim perverzijama.A svece su tako lepo postavljene.Da nas obasjavaju onom treptajucom svetloscu.I kao senke nas dvoje se prepustamo da nas zraci zajedno kroz vasionu nose.
Odjednom.
Takav bol.Kao da mi neko levu nogu cupa.Ma hoce da mi je iscupa.
I dok se ja otimam bacam i borim sa tim ovonezemaljskim silama koje hoce da me odvedu iz zagrljaja moje voljene.Pogledam je usekundi.A ona.Sva znojava u zanosu.Sa iskezenim zubima.Zabalavljena i orosena po celu.Vice to zivotinjo. TAKAV JOS NISI BIO.Pa pi cka mu materina kako bi bio.Hocu da umrem.
Naravno uhvatio me je samo grc.Dovoljno jak da nisam ni predpostavio da je grc.Ali nije bitno vazno da je ona uzivala.
Inace kada sam joj ispricao.Samo se smejala.I pomolila se Bogu da me cesce hvata.Ali u obadve noge.
 
Odemo ti moja bivša i ja van grada u posetu mog prijatelja umetnika. Nekih 10-ak km od njegove kuće ja ga cimnem na mobilni i ono kao tu smo stavljaj fuka a on nama "stavite je sami ja sam u brdu slikam a ključ vam je ispod saksije i dolazim za 2 sata blabla" O.K. kažem ja njemu.
Mojoj dragoj sine ideja i mladi napaljeni uletimo nas dvoje iz kola u kuću i krenemo da se vatamo još sa praga i nekako završismo na trepezarijskom stolu gotovo bez krpice na sebi i počeše čela da nam se rose kad iz ugla sa "otamana" (starinski krevet) se začuje "čekaj te deco da izađem nemogu više uhvatiće me srčka"! :oops: :shock: :oops:

Deda mu inače ne voajeriše.
Kasnije uz kaficu kad nam se umetnik vratio slatko smo se smejali i po povratku za BG od dede mu dobijemo moja draga i ja po teglu slatkog eto kao malo smo ga vratili u sećanje :lol:
 
apotekarka:
Očekujem zabavne doživljaje od nadahnutih momaka i prozivam BG pastuva, Čarobnjaka,Sada već ozbiljnog momka, RAKA i ostale.
Opaaaaaa, pala prozivka :lol: :lol: :lol:

Hmmmm, malo da razmislim...
Prosla godina, april-maj, devojka koju znam dve-tri godine iz posla, radi u firmi sa kojom povremeno saradjujem. Često sam se raspitivao o njoj i obično dobijao odgovore da jako malo znaju o njenom privatnom životu, gde izlazi, ima li nekog i slično. Nekoliko puta je ljubazno odbijala poziv na piće i sreli smo se, potpuno slučajno na nekom rodjendanu kod zajedničkih prijatelja na jednom splavu. Bila je sa drugaricom i nekoliko tipova je prilazilo, a ona je delovala potpuno nezainteresovano. Rešio sam da je ignorišem i tek povremeno pogledam ka njoj.
Kada su ljudi počeli da se razilaze prišla mi je i pitala da li još uvek važi poziv na piće.
Ja sam se malo "napravio lud" i pitao:
"Izvinite, da li se mi poznajemo?!"
zastala je na trenutak, a onda prihvatila kao igru..
tu smo se malo upoznavali, prošetali do kola i završili kod mene u stanu.
Ujutru sam našao na stolu 1500 din i poruku: bilo mi je zadovoljstvo, V.
:oops:
 
Ima tome par godina. Moj tadašnji dečko i ja bili smo u fazi kada je već trebalo nešto konkretno da se desi. Ali, ja sam imala neke svoje principe, tako da se naše "ludovanje" završavalo drženjem za ruke i cmakanjem ispred kuće. Elem, jedno veče uzmemo mi neki film, kao da gledamo na videu (nije postojao DVD), i od silne zanimljivosti radnje završimo u pozi koja je nagoveštavla da će moji principi pasti u vodu. Pokušavam ja da prekinem, ali hormoni rade kao ludi, svi pametni razlozi za odbranu časti zbrisali iz glave i ja ne mogu da verujem šta se dešava. Ali, u jednom momentu ja shvatam da sutra imam zakazanu depilaciju (ne znam da li muškarcima nešto znači ovaj podatak, ali pripadnice lepšeg pola znaju kakvo je izdanje žene dan pre depilacije), i da ni po koju cenu ne smem dozvoliti da me vidi takvu. I tu počinje njegovo rvanje samnom kao sa Grizlijem. Scena je bila komična, a naročito ja koja sam u poslednjem momentu, pored svih normi i načela, razlog za odustajanje od akcije našla u neizdepiliranim nogama. Rvanje se završilo mojom pobedom, a čast sam tako ubedljivo odbranila da se više nikad nismo našli u sličnoj situaciji. Kasnije smo se razišli, a ja mu nikada nisam priznala šta je bio pravi razlog te večeri, i jako mi je smešno što on i dan danas ima neko poštovanje prema meni, a sve zahvaljujući spasonosnoj depilaciji koja nije bila obavljena koji dan ranije.
 
Misice, bolje da si se rvala kao grizli nego da te je video onako dlakavu kao grizli. A i otimanje ima svojih čari. Evo ti dokaza u staroj našoj ercegovačkoj:
Ajd se mala malo otimaj, platiću ti duplo.
I da ne zaboravim, znam macane koji tako otkidaju na dlakave devojke da im je muka ako nalete na neku sklisku, friško depiliranu.
 
apotekarka:
Šta je najsmešnije ili najgluplje što ste čuli, videli ili doživeli u sexu?
...................................................

SEKS (u...) CINA
MESTO:alternativno seksi mesto(ASM)
BREME:nabreklo martovsko vece
LIKOVI:-jedan DOMACIN (oskudno kostimiran)
-jedna DOMACICA(kostim-vikleri u...kosi)
-K.POMOCNICA (u-samo keceljica-kostimu)
-PROFESORKA FRANCUSKOG JEZIKA (sa cvikerima)
-jedna VAKUR (kostim-prigodan)
-jedan KLOSHAR (mortus pijan-kostim-jedan novinski list)
-jedna KSAFU (pristojno kostimirana)
i publika:gradjanke i gradjani...
I CIN (mnoogo glup)
Zbog neispravnosti uredjaja za DIZANJE nezaobilaznog
scenskog REKVIZITA-zavese-isti ostaje nedignut u celosti...sam cin inace veoma frigidan i...
(u publici-velika napetost-situacija vrlo rutava...)
PAUZA:
Nesebicnim zalaganjem pojedinih aktera-narocito PROFESORKE FRANCUSKOG i K.POMOCNICE -REKVIZIT je konacno podignut(na volseban nacin)kombinacijom vestina-VLADANJA JEZIKOM I manuelne DOLE-GORE rutine.
II CIN (mnoooogo glup)
DOMACICA:
...jos uvek bulji u ove dve sto su u pauzi radile,sto zbog profesionalne deformacije a i da se uveri da je rekvizit stvarno i cvrsto podignut...
DOMACIN:
...to vesto koristi i upadljivo-sa manje opreznosti-bulji u VUKUR I KSUFU...njih dve stoje na samom uglu
ASM scene i domundjavaju se...
KLOSHAR:
...malo promucka(ne promesa) pice sumnjive robne marke i eksira ga...pogled tup,uperen-niushta...
PROFESORKA F.JEZIKA:
...sva smorena upotrebom svoje vestine u pauzi-na nov nacin-dozivljava klasican postoperativni sindrom-obamrlost tela i udova narocito potrebnih za takav podvig...
(nastavice se)
:idea:
 
Hm... Evo jednog malo manjeg blama...
Zimi imam glupu naviku da kada skidam pantalone da u istom cugu skinem i hulahopke. I one ostanu u pantalonama... I bilo je to jednom davno kada sam bila sa prvim deckom... Jos osetim ja nesto mi smeta kao da su mi uske pantalone... ali ne kapiram o cemu se radi... i sada romantika i sve kako ide i skida on mene, sve ide maksmalno sexi... i odose pantalone dole i kada ih je povukao ka sebi da mi ih skroz svuce ispadose iz njih jucerasnje hulahopke... :oops: :oops: :oops: jao blama... ali smo se naravno smejali posle toga danima.
Naravno ovo nije ni priblizno smesno kao onaj sa dekicom u krevetu... jao plakala sam malopre od smeha.
 

Back
Top