SPC u RH ponovo huska i prijeti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma vi ste toliko dobri, da ja ne znam odakle mi samo pomisao da nam vi želite zlo. Oluja je sigurno bila nameštaljka RTS-a. Uz to lako vam je da sada zapošljavate Srbe na taj način, kada ste proterali oko 90% istih, a o kućama koje gradite posle 13 godina, kada ste postali sigurni da se većina proteranih skućila u Srbiji neću ni da govorim, ipak će te kuće po maloj ceni Srbi koji su se skućili u Srbiji prodati nekom Hrvatu, to znate i vi, zato ste i čekali ovoliko vremena da ih gradite, zato, molim te, ostavi se tih priča.

a šta drugo da ti kažem

dođi pa vidi

:rolleyes:

nije bajno al da će im biti bolje ovdje nego da po Srbiji žive kako žive

ipak je dom ...dom

---------------

a sad zamisli neko ko je imao kuću maltene bez osnovne infrastrukture (vode, stroje, telefona) za vreme SFRJ ( a takvih je u Lici bilo...er je opće poznata stvar da je to područje bilo i tada siromašno) danas će ti isti za obnavljanje ili ponovno građenje dobiti novu kuću sa novim istalacijama i sa osnovnoim infrastrukturom:-o

pa pitam ja tebe kako bi se ti osjećao kad bi se za tvoje pare nekom Albancu gradila kuća na Kosovu?:?::idea:

Meni baj d vej je svejedno jer nitko od mojih nije bio u ratu niti pak me zabole za to...al znam da takvi ko ti sigurno ne bi sedeli skrštenih ruku već bi urlikali po dorumu...scenarij već viđen u radikalskoj "interpretaciji":mrgreen::roll:
 
Da, vidim sve se utrkuju da se vrate, zar misliš da ovde po Srbiji nema dovoljno izbeglica pa da mi ne znamo da li se oni vraćaju ili ne, nego nam ti mažeš oči jeftinom HDZ propagandom. Jedan deo ne sme ni da se vrati jer nije siguran da li će ga neko optužiti za ratne zločine, jer tamo optužnice niču preko noći, vratiš se a onda te neki "dobri" komšija optuži da si pobio nekoliko desetina hiljada Hrvata, a bilo je već takvih slučajeva. Zato i kažem, znate vi i sami da to gradite za sebe, i da se dobar deo njih neće vraćati tamo, pa sad ovde prodajete prazne priče.
 
Da, vidim sve se utrkuju da se vrate, zar misliš da ovde po Srbiji nema dovoljno izbeglica pa da mi ne znamo da li se oni vraćaju ili ne, nego nam ti mažeš oči jeftinom HDZ propagandom. Jedan deo ne sme ni da se vrati jer nije siguran da li će ga neko optužiti za ratne zločine, jer tamo optužnice niču preko noći, vratiš se a onda te neki "dobri" komšija optuži da si pobio nekoliko desetina hiljada Hrvata, a bilo je već takvih slučajeva. Zato i kažem, znate vi i sami da to gradite za sebe, i da se dobar deo njih neće vraćati tamo, pa sad ovde prodajete prazne priče.

molim linkove...za ove gluposti


barem 50ak primjera -I više nikad NEĆU doći na ovaj forum



a ako ti uspoređuješ 5-6izdvojenih slučajeva a Srba povratnika je 50 000 puta više koji se trbaju vratiti...samo taj podatak govori o i8ecilnosti tvog razmišljanja

svaki razgovor s tobom ŠTO SE MENE TIĆE završava ovim postom TAKO DUGO DOK NE NAVEDEŠ 50 PRIMJERA
 
Ma, yebo vas vishe NATO, USTASHE, CHETNICI, PARTIZANI, JAME, VUKOVARI, SHESTE LICHKE, DOMOBRANI...........................:roll::roll::rol
VREDJATE ZRTVE, ZA KOJIMA ZALITE KAO ZA LANJSKIM SNEGOM!!!
l dosta vishe sa tim sa chim MI NKAKVE VEZE NEMAMO!
TO JE JEDNO PROSHLO VREME I VINOVNICI TIH DOGADJAJA SU VEC ODAVNO POKOJNI

Sve shto treba da uradimo je da, POD HITNO ZABRANIMO STRANAKE KOJE, KOKETIRAJUCI TIM TRAGEDIJAMA OBEZBEDJUJU SEBI POSTOJANJE

molim te da mi ubuduce ne diras 6.Licku!oni nisu ubijali hrvate. KAD JE BILA BORBA KOD DRVARA,SESTA LICKA SPASILA MARSALA!;)
 
Tih 5-6 izdvojenih slučajeva su bili jasna poruka ostalima, zato su se za ovih 13 godina i vratili tako "masovno", celih 5% od ukupnog broja proteranih

vratiti se ne zeli onaj tko se u Srbiji snasao (a imanje u RH ako su imali prodali) ili oni kojima savjest nije cista...zbog onoga sto su radili preko pet godina svojim susjedima...i svakog od njih ceka optuznica..s pravom...
i, vrati se na temu ili preskoci...
 
Da, vidim sve se utrkuju da se vrate, zar misliš da ovde po Srbiji nema dovoljno izbeglica pa da mi ne znamo da li se oni vraćaju ili ne, nego nam ti mažeš oči jeftinom HDZ propagandom. Jedan deo ne sme ni da se vrati jer nije siguran da li će ga neko optužiti za ratne zločine, jer tamo optužnice niču preko noći, vratiš se a onda te neki "dobri" komšija optuži da si pobio nekoliko desetina hiljada Hrvata, a bilo je već takvih slučajeva. Zato i kažem, znate vi i sami da to gradite za sebe, i da se dobar deo njih neće vraćati tamo, pa sad ovde prodajete prazne priče.


То што пишеш 100% си у праву.За милион Срба у Јасеновцу само је ухваћено и осуђено 6 ујки.Највећа казна која је изречена је 30 година.А остала 5 један је ослобођен а 1 добио 20 двојица по 15 и један доживотну.Та математика иде ОВАКО
од 1 750 000 Срба колико фали после 45е 200 000 иде на душу Немцима,око 200 000 шиптародебили побили по конц логорима у Тирани и Елбасану.Око 50 000 страдало у брато убилачком рату Четници & Партизани и оно што фали 1 300 000 је прогутала еНДеХазија број 1.Да ли у Јасеновцу или у Сиску или Стара Градишка не зна се.Екипа око ћопавог загорца је то лепо заташкала.Јер се чак у УН за ратне злочине до 1989 није налазио Јасеновац из 2 св. рата због братства и јединства наших гадова и гадости.А резултат је следећи ; 1 ујка доживотну + 1 (15) па још 2х 20'то је 40 и један 30 укупно 75 година робије и једна доживотна за 1 300 000 Срба.
А пар ујки из ЗНГ, комада 200 ,два официра ЈНА по 35 година и један ослобођен.Укупно за ујке комада 200 добијаш 70 година робије.Ту нема логике.

Па што се тиче извињења Тадић се извињавао стварно коректно и Стипе је био сасвим на месту са извињењима погледај кеве ти;


http://www.1389.org.yu/mydocuments.html
па клик на;;;;;;; Стипе Месић

А то што он пише да су они у Аргентини,Чилеу па људи су заслужили одмор боле их руке од клања.А чудиме да Наташа Кандић не некад када помиње Младића и упорђије га Дражом Михајловићем не спомене и 43 живих усташа у пензија повратника из Аустралије који живе на територији Републике Хрватске а учесници су рата 1941-45 јер како то Бруно каже "ратни злочин никад не застарева"
 
vratiti se ne zeli onaj tko se u Srbiji snasao (a imanje u RH ako su imali prodali) ili oni kojima savjest nije cista...zbog onoga sto su radili preko pet godina svojim susjedima...i svakog od njih ceka optuznica..s pravom...
i, vrati se na temu ili preskoci...

pa najbolje oruđe ovih radikala jest offtopičarenje na temama na kojim nemaju šta pametno da kažu

neću se više nervirati nego lepo dotičnog staviti na ignore listu i rešit se parazita
im8ecilskog i njegove "pameti":roll:
 
Ovako ne niču optužnice preko noći već su po arhivima koje su ostale od Oluje za tzv vojskom RSK ostali podeblji dosjei,evidencije,ratni dnevnici.Pa se tako zna tko je,šta je,protiv koga naredio ili vojno djelovao.Ostale su tone videozapisa Šešelja,Arkana,tzv "kapetana" Dragana,izvještaji Štrbca iz kojih je vidljivo kako se i na koji način izvode pojedine operacije.Osobno imam doma snimku Šešeljevog razgovora u okolici Obrovca gdje pojašnjava na koji način JNA djeluje u "sadejstvu s četnicima",Snimke leševa po Slunju, paljenja sela i kuća u samom mjestu te izjave boraca mislim "ličke garave" kako je došlo vrijeme da se "okade dimom".Televizijske snimke djelovanja po Virovitičkoj bolnici sa PAM-om.Imam snimljeno kako vojnik JNA ruši crkveni toranj (ne sjećam se koje mjesto) za prase.Pa zar ne mislite da bi takve trebalo procesuirati????Optužnice za sudjelovanje u oružanoj pobuni u stavljene van snage mislim 96 ili 97 ali optužnice za ove koji su nepotrebno naređivali ili činili zlo stoje i danas.Ratni zločini i povrede ženevskih konvencija čiji je Jugoslavija bila potpisnik ne zastarjevaju.A i kod nas se vode postupci protiv onih s naše strane koji su radili sranja.
 
vratiti se ne zeli onaj tko se u Srbiji snasao (a imanje u RH ako su imali prodali) ili oni kojima savjest nije cista...zbog onoga sto su radili preko pet godina svojim susjedima...i svakog od njih ceka optuznica..s pravom...
i, vrati se na temu ili preskoci...
Upravo je to i poenta moje priče, lepo ste čekali da prodje vreme, da se proterani skuće u Srbiji, u medjuvremenu pohapsite par njih nedužnih za opomenu drugima da ne dolaze, u čemu ste uspeli, kada pogledamo koliko se njih vratilo, i sada ste sagradili kuće, koje će opet po bagateli Hrvati kupiti od Srba, kako ste samo licemerni i jadni.
 
Upravo je to i poenta moje priče, lepo ste čekali da prodje vreme, da se proterani skuće u Srbiji, u medjuvremenu pohapsite par njih nedužnih za opomenu drugima da ne dolaze, u čemu ste uspeli, kada pogledamo koliko se njih vratilo, i sada ste sagradili kuće, koje će opet po bagateli Hrvati kupiti od Srba, kako ste samo licemerni i jadni.

dobro, a šta bi ti napravio da si na mjestu hrvatske vlade sada?
 
molim linkove...za ove gluposti


-I više nikad NEĆU doći na ovaj forum

Срећо моја ево да ти испуним жељу,али знам да ћеш и даље бити на овом форуму
Док је нама ВАС

http://www.krajinaforce.com/sajt/spiskovi.html

доле задњи ред клик на ;;;;;преузмите архиву

ово су нестали у Олуји можеш да приметиш по година да се ради о старцима
http://www.1389.org.yu/republikasrpskakrajina.html

ево мало и новине шта кажу

http://www.1389.org.yu/newyorktimes.html

и немој да си ми толико нервозна знам да ти касни.........
 
Neofit meni je žao svih koji su otišli 95.Žao mi je i onih koje se ostavilo nama na milost.Žao mi je onih kojima su zapaljene kuće i opljačkana imanja ali nisu Srbi jedini nagrabusili u tom ratu.Osim toga plan za povlačenje civila nije donio Tuđman nego Martić i Babić.propitaj se među krajišnicima tko ih je tovario u kamione i traktore.Ali ponavljam tko je nepotrebno radio zlo mora odgovarati bez obzira na stranu i naciju.Ili ćeš možda reći da to ne vrijedi za "vaše"?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top