Pomozite Mini i Dušanu da udju u finale

anna76

Početnik
Poruka
8
Elem, znam da ovde ne postujem često, pa me verovatno retko ko i zna. Uvek se negde uključujemo kada nam zatreba neka pomoć, pa vrlo često posle toga i ostanemo. Meni je sada potrebno, odnosno mojoj dečici koju sam prijavila za zaštitno lice Dečijeg sajma koje će se održati u aprilu u Beogradu da glasate za njih. Ne poznajem puno ljudi tako da i ovo glasova što smo dobili sam bila baš oduševljena, pa s obzirom da se borimo da udjemo finale, molim Vas sve koje želite da nam pomognete da glasate za nas.
Procedura je sledeća_: kada kliknete na dole postavljeni link, idete skroz do dole gde piše glasaj i takmiči se, kada tu kliknete videćete otvoriće se sličice dece, pa gore gde piše februar mesec, tu kliknete a onda opet gore na opciju najgledanije i tu ćete naći moju dečicu. Devojčica se zove Mina Urošević 2006 Poćarevac, a dečak Dušan Urošević 2002 Požarevac. Kliknete na njihovu sliku koja ima najveći broj pregleda, a onda kada izadjete pogledate da li se broj pregleda uvećao. Dete sa najvećim brojem pregleda ulazi u finale za februar mesec. Glasanje traje do 10. marta, te stoga i postavljam ovu temu sada, jer nam je potrebno što više glasova, odnosno pregleda. Neki put će se desiti da se broj pregleda ne uvećava iako ste kliknuli na sliku, ali molim Vas pokušajte ponovo. Možete otvarati svakog dana do 10. marta, što više otvaranja, to je veći broj pregleda.
Hvala unapred svima koji otvore ovu temu i koji glasaju za ovu dečicu.
Nadam se da ćemo se nekako svima odužiti, a i vi već za mart možete postavljati slike vaše dece pa onda mi da glasamo za vas.
Još jednom hvala svima koji nam budu dali svoje glasove, valjda ćemo ući u to finale.
 
Joj, izvinjavam se ako sam vas prepala sa naslovom, mada i ja sada vidim da zvuči malo bzvz.
Hvala svima koji glasaju za nas i da ima nekih problema izgleda sa njihovim serverom, ali molim vas probajte ponovo dok se ne uveća broj. Videla sam da neka deca imaju ogroman broj glasova, nemam pojma odakle im, nama je sada bitno da udjemo u finale za februar mesec i to ćemo uspeti naravno sa vašim glasovima. Može da se glasa i više puta dnevno, i svakog dana do 10. marta kada će biti izabran finalista za mesec februar.
 
Elem, znam da ovde ne postujem često, pa me verovatno retko ko i zna. Uvek se negde uključujemo kada nam zatreba neka pomoć, pa vrlo često posle toga i ostanemo. Meni je sada potrebno, odnosno mojoj dečici koju sam prijavila za zaštitno lice Dečijeg sajma koje će se održati u aprilu u Beogradu da glasate za njih. Ne poznajem puno ljudi tako da i ovo glasova što smo dobili sam bila baš oduševljena, pa s obzirom da se borimo da udjemo finale, molim Vas sve koje želite da nam pomognete da glasate za nas.
Procedura je sledeća_: kada kliknete na dole postavljeni link, idete skroz do dole gde piše glasaj i takmiči se, kada tu kliknete videćete otvoriće se sličice dece, pa gore gde piše februar mesec, tu kliknete a onda opet gore na opciju najgledanije i tu ćete naći moju dečicu. Devojčica se zove Mina Urošević 2006 Poćarevac, a dečak Dušan Urošević 2002 Požarevac. Kliknete na njihovu sliku koja ima najveći broj pregleda, a onda kada izadjete pogledate da li se broj pregleda uvećao. Dete sa najvećim brojem pregleda ulazi u finale za februar mesec. Glasanje traje do 10. marta, te stoga i postavljam ovu temu sada, jer nam je potrebno što više glasova, odnosno pregleda. Neki put će se desiti da se broj pregleda ne uvećava iako ste kliknuli na sliku, ali molim Vas pokušajte ponovo. Možete otvarati svakog dana do 10. marta, što više otvaranja, to je veći broj pregleda.
Hvala unapred svima koji otvore ovu temu i koji glasaju za ovu dečicu.
Nadam se da ćemo se nekako svima odužiti, a i vi već za mart možete postavljati slike vaše dece pa onda mi da glasamo za vas.
Još jednom hvala svima koji nam budu dali svoje glasove, valjda ćemo ući u to finale.

Боље је води у неки леп манастир или фолкор,хоћеш да ти дете буде манекен да је матори первезњаци уче "животу":evil:
 
Iznenadjena sam ovim poslednjim komentarima, no nema veze, za očekivati je da će biti ovde različitih mišljenja, uopšte nije obavezno da morate da čitate ovu temu a još manje da posetite sajt i glasate, rekla sam ko želi, a ko ne želi zaista ne mora.
Ako je tema zasmetala, slobodno je brisite i hvala na dobrodošlici na ovaj forum.
Sada je ovo razlog više da ostanem na ovom forumu i postiram i dalje, jer ovde ima i finog sveta kojima se od srca zahvaljujem na glasovima. Vidimo se
 
Амбициозна мама. Отворила три теме на три подфорума и на ко зна колико још форума...:roll:

Шта све људима неће пасти на памет да би се докопали нечега... ма небитно чега...:cool:
 
Evo glasala sam, ja nisam protiv dečijih manifestacija ovog tipa, a dobiće i svi nagrade od sponzora, što nije po meni toliko bitno, ali je lepo da se deca druže, tu mogu da se steknu lepa prijateljstva i između dece i između roditelja. Pozdrav!

Ma naravno da se radi o dečijoj manifestaciji, pa iako ne udju u finale mi ćemo ići na sajam zbog zabavljanja i druženja dece

Za ostale komentare se ovde neću hvatati, svako ima pravo na svoje mišljenje i svoje vidjenje a ja ne želim da se raspraljam zašto i kako, lepo sam rekla KO ŽELI I KO HOĆE, Veliki pozdrav svima.
 
Niti sam glasao niti mi pada na pamet, dosta mi je te decice koju guraju mame i tate. Uostalom, siguran sam, kao i ti, da postoje bolji kandidati. Jer da si ti sigurna da su tvoja deca najbolja uzdala bi se u pravdu a ne u nas.
Izvini ali mislim da sam u pravu :)
Dosta je u ovoj drzavi namestaljki, ja ne zelim da ucestvujem u tome :evill:
 
Zamolila bih sada sve da ne posećuju ovaj sajt kao ni da daju glasove (barem ne za nas), očigledno sam pogrešila što sam uopšte postavila ovu temu, izvinjavam se na uzurpaciji ovog dela foruma, odlazim smesta sa njega i ne pada mi više na pamet da se priključujem, ko nije želeo da učestvuje u ovome, nije ni morao, ali preko nekih uvredljivih komentara zaista ne mogu da predjem.
 
ne rise, molim te.
ako si već odlučila da decu načiniš javnim ličnostima i ako si rešila da pri tome ne biraš sredstva moraš da budeš spremna na to da postoje ljudi koji ne odobravaju takve stvari.. a to što sa glumiš neku povređenu finoću okači mačku o rep..
 

Back
Top