U kog se ne bi mogli zaljubiti?

Moj bivsi je sve to, jedino ne mljacka dok jede. Kao da ga poznajes, prenerazila sam se. Narocito mu je tesko padalo da se uhvati za novcanik, kao da ima zmiju u dzepu. Ali je zato bio super u sexu, to ga nije nista kostalo, sirotinjska zabava. :roll:

Draga moja moj sadashnji dechko je takav.Ne bash sve ali ima 3 stavke sigurno +losh u krevetu.Tako da mislim da si ti josh dobro proshla ;)
 
Ne bih se mogla zaljubiti
-u nekog ko ne zna da se ponasha u javnosti,
-u nekog ko nije kavaljer i dzentlmen,
-u nekog ko mljacka dok jede,
-u nekog kome treba 100 god da se uhvati za novchanik dok placa rachun(vodeci rachuna da devojka pre njega dohvati svoj)
-u nekog ko nema svoj zivot,
-u nekog ko je podlozan promenama zbog drugih ljudi,
-u nekog ko je potpuno nestabilna lichnost,
-u nekog ko se ne ponasha kao pravi mushkarac(kako onda da se ja osecam kao zena)

Draga moja moj sadashnji dechko je takav.Ne bash sve ali ima 3 stavke sigurno +losh u krevetu.Tako da mislim da si ti josh dobro proshla ;)

Rekoh ne postoje pravila 8-)



Ti imas oko 20 godina..plafon..a imala si u zivotu jednog i po decka...ili devojcicu..
 
Za devojcicu imas kod mene + ..a kompliment ocigledno nije..posto iz prilozene kontradiktornosti..tvoje..ostavljas utisak klinke..

Koje kontradiktornosti?!
Rekla sam stvari koje me zivciraju,i nikada ne bih mogla da se zaljubim u nekoga ko je samo takav...
Moj dechko ima pored tih mana(mljackanje,nestabilnost i malo shkrtosti za novchanikom :D ) i mnoOOoogo drugih kvaliteta koji prevagnuju stvari koje me zivciraju.
 
...hoću i ja nešto da izjavim za televiziju...

Ne bih se mogao zaljubiti
-u nekog ko ne zna da se ponasha u javnosti,
-u nekog ko nije dama,
-u nekog ko mljacka dok jede,
-u nekog kome treba 100 god da se uhvati za novchanik dok placa rachun(vodeci rachuna da muškarac pre nje dohvati svoj)
-u nekog ko nema svoj zivot,
-u nekog ko je podlozan promenama zbog drugih ljudi,
-u nekog ko je potpuno nestabilna lichnost,
-u nekog ko se ne ponasha kao prava žena(kako onda da se ja osecam kao muškarac)

...elem, to su razlozi zbog kojih se u nekog ne bih mogao zaljubiti
ALI
pošto moja devojka poseduje sve ove osobine, ja sam ipak sa njom,
zato što poseduje mnogo drugih dobrih osobina... koje su
prevagle...:shock::shock::shock: ( mada ne znam koje su to)

...i šta sam ono hteo reći...
...ma da, svi ste vi ljubomorni... eto vam...

...:lol::lol::lol:.. struja je čudo...:lol::lol::lol:
 

Back
Top