ko se boji feminizma jos?

Pa sve to zavisi.danas kao fora,sve je ok,sve zene su jake,samostalne,ambiciozne.....ali idalje to nije bas skroz prihvaceno u nasem drustvu.Ljudi shvataju da moraju,da je odavno proslo vreme kada je zena bila vlasnistvo muskarca ali balkanski mentalitet je protiv toga......
Isto tako,uzasno je sto zene koje su feministkinje i samostalne kada pozele da imaju decu bivaju nazivane'droljama',a njihova deca 'kopilad'!
Dok se to neprevazidje,idalje cemo biti ucmala,neotesana sredina
 
jesam. i svet oko mene to ok prihvata. interesantno je da reci da si feministkinja, posebno ovde, lici na autovanje /// kao da priznajes neku tajnu koja je pomalo zastrasujuca... ali mislim da to nije slucaj samo u balkanici, :cry: , mislim da je i napolju to jos uvek fake
 
Emily_Bg:
Pa sve to zavisi.danas kao fora,sve je ok,sve zene su jake,samostalne,ambiciozne.....ali idalje to nije bas skroz prihvaceno u nasem drustvu.Ljudi shvataju da moraju,da je odavno proslo vreme kada je zena bila vlasnistvo muskarca ali balkanski mentalitet je protiv toga......
Isto tako,uzasno je sto zene koje su feministkinje i samostalne kada pozele da imaju decu bivaju nazivane'droljama',a njihova deca 'kopilad'!
Dok se to neprevazidje,idalje cemo biti ucmala,neotesana sredina

Žene koje su zaista samostalne, sigurne, ambiciozne i hrabre, čak i kada ih nazivaju takvim i sličnim imenima,
ne obaziru se nego jednostavno žive kako žele.
Baš u inat svima!
A i zato što drugačije ne bi mogle.
 
pauk:
Emily_Bg:
Pa sve to zavisi.danas kao fora,sve je ok,sve zene su jake,samostalne,ambiciozne.....ali idalje to nije bas skroz prihvaceno u nasem drustvu.Ljudi shvataju da moraju,da je odavno proslo vreme kada je zena bila vlasnistvo muskarca ali balkanski mentalitet je protiv toga......
Isto tako,uzasno je sto zene koje su feministkinje i samostalne kada pozele da imaju decu bivaju nazivane'droljama',a njihova deca 'kopilad'!
Dok se to neprevazidje,idalje cemo biti ucmala,neotesana sredina

Žene koje su zaista samostalne, sigurne, ambiciozne i hrabre, čak i kada ih nazivaju takvim i sličnim imenima,
ne obaziru se nego jednostavno žive kako žele.
Baš u inat svima!
A i zato što drugačije ne bi mogle.


Tacno, i vecina koje znam a i jedna od njih sam, ne dele sebi nikakve epitete.
 

Back
Top