Clan partije???

Nosim se mislju da se uclanim u stranku, za koju glasam od kako imam pravo glasa, ali sam ipak u nedoumici...pa bi mogao neko ko je u nekoj stranci da me posvetuje...

Dakle uopste se ne dvoumim u vezi stranke, stvarno iskreno verujem u njenu politiku, i imao bih jako pozitivan pristup ka tome, medjutim postoje neke stvari koje ne zelim da se dogode:
1. da se moje uclanjenje svodi na samo puko dobijanje clanske knjizice, meni ne treba ona da bih njome mahao, vec ako se uclanjujem hocu nekako da pomognem...tako da bi ih pitao da li ja njima uopste trebam kao clan...samo nisam siguran u iskrenost odgovora
2. nikada nisam imao predrasude o ljudima na osnovu njihove politicke opredeljenosti ili kluba za koji navijaju ili.... ...mislim da je to odlika priglupih ljudi...dakle ne zelim da dodjem u situaciju da me neko vise ili manje ceni zbog moje politicke opcije
3. ja sam po prirodi kontras, tako da na svaku ideju imam nesto da dodam ili oduzmem...i ne verujem da bih mogao da podrzavam neki stav sa kojim se ne slazem...koliko bih imao problema zbog toga u stranci?

...sta vi mislite o ovom pitanju, najvise me interesuje stav ljudi koji su vec clanovi neke stranke [ne bitno koje stranke, nije o tome prica vec o odnosu stranka vs pojedinas]...?


Што да се учланиш?
Да би се руководио партијским статутом и учио напамет текстове који стижу директно из централе?
Не треба ти то, то је једна мрља у човековом животу..... :wink:
 

Back
Top