Velicine....

Snezna_kraljica:
mario80:
s kraljice...vazna je celina a ne detalji... :twisted: i obim i duzina....
a i zgodno telo...misicavo, preplanulo... :twisted:
zgodno telo.... znas, ne volim ja preplanule! pa i nije toliko bitno, bar za mene. bitno je sta covek ima u GLAVI (gornjoj, da odmah ubijem mogucnost pojave aluzija na tu rec)

Ma vidi ti njega sta je pisao! Nemogu da verujem.A obecao mi je da te nece vise provocirati.Izvini molimte. :shock:
 
Gazdarica:
E, forest, prvo da ti kazem da ne vole svi momci da "ona" bude sto uza...
Npr. moj momak kaze da bi izmedju preuske i presiroke, uvijek izabrao ovu drugu, jer voli da svoju kitu moze fino smjestiti...
Doduse, nas dvoje nemamo ni jednih, ni drugih problema... Kao sto on ima obicaj reci, taman kao da su pravljeni jedno za drugo...
Mislim, moje i njegovo... :oops:

I ne mislim da mi svi isto mislimo i osjecamo.
Samo, sto sam ja do sada imao samo jednu koja je bila kao sklesana za moga.
Ovo ostalo je dobro dok se ne provali dva-tri puta, a onda (necu reci da nije dobro), ali nema vise onog stezanja i zayebancija... nemam pojma...
Nekako volim kad je dole sto uze...
neki trip vjerovatno :roll:
 
Snezna_kraljica:
Bustura:
Medjutim moja prednost je u obimu koji je veci od proseka.
Da, vlada misljenje da je za osecaj vazniji obim nego duzina. i to je logicno.

Ajd` i ja da dodam kao vlasnik. Ne znam ni ja shta je vishe in. Debljina je je vazan chinilac u trenju. A opet, uvek ima onog polako iako je sve spremno i trenje minimalno. Problem je u analnom uvek sa debelim. Duzina nekad prija, nekad ne prija-sve zavisi od poze.
Bitan je kontakt i vezba dvoje ljudi. Neko ima kondiciju da drnda do sutra ali kako ne treba i u polozaju koji nije pod dobrim uglom, a neko moze za minut dva da dovede struchnim pokretima zenu do slasti.
Dakle ima narod pravo i za tehniku, pomalo i za duzinu.
Ja sam iznad proseka, pa imam malo problema - sve moram polako...(i duzi i deblji) :( .
Svetski prosek je i ispod 13cm, tako da ne tugujete. Dubina vagine je uglavnom tu negde-premda je rastegljivo tkivo kao shto znate.
Kolegu iz shkole(jedne), kad smo videli (a i prezime mu je PALIJA) koliku ima alatku, pokunjili smo se. 27 kad se digne a debljina ne mogu da pretpostavim.
Tada je imao 20 godina i shansa da spava sa 10 devojaka koje su mu bile na izvolte je propala-zamislite bedaka-tolika alatka, on bio nevin-al` dzaba trud kad se devojche uplashi topuza.
Svega ima na ovom svetu :roll:
 
Sve je ovo lepa prica o proseku i tako to..i ja sam kao negde tu - 14cm!I ne zalim se nesto previse. I ok, sada mi neko kaze da sam u proseku i ja sam kao srecan. Medjutim, sutra se savatam sa nekom koja se sa k.. ne skida i koja ih je videla na kilometre i ja ga iyvadim i ona rascepi oci..ja treba da:
1. propadnem u zemlju od blama
2. razvalim joj samarcinu
3. pocnem da vicem na sav glas da sam (Boze moj) u PROSEKU?????

E, to je stvar u okolini - devojke verovatno vole da vide veliki, slazem se i ja sa tim ali ne mogu sada da se ubijem sa svojih 14cm!Jedino da bih izbegao razne komentare je da je ili mrak ili da ga smestim a da se ne vidi, a opet ce se, sa druge strane osetiti bla bla bla...Ma ne nerviram se, necu vala!
Nego imam utisak da su okolo svi sa 18 pa navise..da li je to istina?Kakva su vasa iskustva sa ortacima?Koji je prosek oko vas?Bas me zanima kojih ima vise - manjih, ili vecih. A Lane Gutovic je moj idol :wink:
 
BOEING:
Sve je ovo lepa prica o proseku i tako to..i ja sam kao negde tu - 14cm!I ne zalim se nesto previse. I ok, sada mi neko kaze da sam u proseku i ja sam kao srecan. Medjutim, sutra se savatam sa nekom koja se sa k.. ne skida i koja ih je videla na kilometre i ja ga iyvadim i ona rascepi oci..ja treba da:
1. propadnem u zemlju od blama
2. razvalim joj samarcinu
3. pocnem da vicem na sav glas da sam (Boze moj) u PROSEKU?????

E, to je stvar u okolini - devojke verovatno vole da vide veliki, slazem se i ja sa tim ali ne mogu sada da se ubijem sa svojih 14cm!Jedino da bih izbegao razne komentare je da je ili mrak ili da ga smestim a da se ne vidi, a opet ce se, sa druge strane osetiti bla bla bla...Ma ne nerviram se, necu vala!
Nego imam utisak da su okolo svi sa 18 pa navise..da li je to istina?Kakva su vasa iskustva sa ortacima?Koji je prosek oko vas?Bas me zanima kojih ima vise - manjih, ili vecih. A Lane Gutovic je moj idol :wink:

Sledeci put kada ga budes stavljao na pravo mesto, spusti ruku i izmeri koliko ostaje napolju.
Step two: vrti partnerku dok ne nadjes ugao pod kojim ne ostaje bacene qrcewine - iz pasusa No.1. E, kada ona pocne da ti komentarise koliki ti je, kako je huge i sl. - shvatices sta su urbane legende.

Pzdrv i nemoj da se uzbudjujes zbog toga, vec... snacices se ti vec...
 
Zar je stvarno toliko bitna duzina? :shock: :lol: Chula sam da Kinezi imaju 7-8 cm u erekciji!Da li bi trebalo da se ubiju zbog toga? :shock: Nije bitna duzina vec tehnika!!!Ne kaze se tek onako "mali,ali tenhichar" :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Ana-Marija:
Zar je stvarno toliko bitna duzina? :shock: :lol: Chula sam da Kinezi imaju 7-8 cm u erekciji!Da li bi trebalo da se ubiju zbog toga? :shock: Nije bitna duzina vec tehnika!!! Ne kaze se tek onako "mali,ali tenhichar" :lol: :lol: :lol: :wink:

Mali, ali pirotehnicar. :lol:

To sve zavisi sta devojke vole. Sex je kao cokolada, neki vole male kratke zalogaje i dugo uzivanje, a drugi pak smazu celu cokoladu od 300gr. za 5 minuta... ;)

(Znam sta sam hteo da kazem, ali mi se cini da to bas i nisam uspeo da iskazem :shock:) :lol:
 
sta kilometri...cek polako...nek je dv milijarde kineza...pola ih ima kitu....nek bude 7.5cm,ni po babu ni po stricevicima...milijardu puta 0.075m...cek da sracunjam...to je brat bratu 75 miliona metara iliti 75ooo km...skoro dvaput da opashesh zemljinu kuglu
 
Iz zenskog ugla, nisam bas mnogo srecna sto se velicine tice. Moj decko ima dooobrih 19 ili 20 a o debljini, da i ne govorim :(
Sve mi se cini da mi je to vise prepreka nego pogodnost....Vreme ce pokazati! :D :D :D
 
devojcica_20:
Iz zenskog ugla, nisam bas mnogo srecna sto se velicine tice. Moj decko ima dooobrih 19 ili 20 a o debljini, da i ne govorim :(
Sve mi se cini da mi je to vise prepreka nego pogodnost....Vreme ce pokazati! :D :D :D

Sve zavisi.;) Jos u Kama Sutri je postojala teorija "pasovanja" partnera na osnovu velicine polnog organa (i muskog i zenskog)... Stvarno me mrzi to da pisem. Tako da, koga zanima, moze da skine Kama Sutru sa mog sajta (u profilu je adresa). ;) Upravo postavih, inspirisan ovom pricom... I to sam bio toliko dobar da vas pustim da odaberete ako hocete ceo tekst ili samo deo koji se odnosi na sex. ;)
 

Back
Top