KOBI BRAJANT ILI TIM DANKAN?

  • Začetnik teme VUJANOVIC
  • Datum pokretanja
VUJANOVIC:
SNAJO JE SI GLEDALA OL STAR ZAR NEVIDIS DA BRAJANT I DANKAN MOGU DA DAJU KOS KADA HOCE,A PEDJINA KOSARKA SE ZOVE BIBI PRENESE LOPTU DA DIVCU DIVAC DO STOJAKOVICA STOJAKOVIC TROJKA!!!STA CEMO SAD?
A Duncanova igra se zove:Hido,ti si novajlija,dodaj mi loptu 1m od kosa da zakucam,inace cu reci treneru da te izbaci iz tima!
A da,Duncanove trojcice samo lete...ko bombe... :!: :?: :idea: :arrow:
Sta cemo sad???
 
DANKAN JE PROSLE SEZONE ZVANICNO BIO NAJBOLJI IGRAC NBA ZA RAZLIKU OD PEDJE KOJI TITULU MOZE DA IMA SAMO U SUTIRANJU TROJKI.INACE KADA JE PEDJA VELIKI FAVORIT PRITISAK NE MOZE DA PODNESE PA GA POBEDI TAMO NEKI REZERVISTA DENVERA.SAMO MI ODGOVORI SNAJKA DALI SI VIDELA NEKOG CENTRA DA SUTIRA TROJKU KAO NAJBOLJI SVETSKI SUTERI KAO STO JE KOBI.PEDJU NERACUNAM U OVU GRUPU ZATO KADA SE LOMI UTAKMICA NJEGA NIGDE NEMA BOJI SE DA PRIMI LOPTU!STA CEMO SAD?
 
VUJANOVIC:
DANKAN JE PROSLE SEZONE ZVANICNO BIO NAJBOLJI IGRAC NBA ZA RAZLIKU OD PEDJE KOJI TITULU MOZE DA IMA SAMO U SUTIRANJU TROJKI.INACE KADA JE PEDJA VELIKI FAVORIT PRITISAK NE MOZE DA PODNESE PA GA POBEDI TAMO NEKI REZERVISTA DENVERA.SAMO MI ODGOVORI SNAJKA DALI SI VIDELA NEKOG CENTRA DA SUTIRA TROJKU KAO NAJBOLJI SVETSKI SUTERI KAO STO JE KOBI.PEDJU NERACUNAM U OVU GRUPU ZATO KADA SE LOMI UTAKMICA NJEGA NIGDE NEMA BOJI SE DA PRIMI LOPTU!STA CEMO SAD?
Ti izgleda bas volis da se prepires sa mnom?Neka neka,samo napred.
Prvo,igrac koji trojku mozda pogodi iz 1000 puta nije igrac.Jos manje vrhunski.
Drugo videla sam da je Vlade Divac pogodio trojku protiv Amera na isteku napada(negde na pocetku tekme).Od tada mislim da svi mogu da pogode sa 6,25(ili vise).
Trece,Pedja na kraju ne primi loptu jer mu smrdljivi Bobi ne doda,ili doda Mileru da puca za tri!
Sta cemo sad?
PS zasto tebi toliko smeta sto ja mislim sve najbolje o Pedji?
 
VUJANOVIC:
DANKAN JE PROSLE SEZONE ZVANICNO BIO NAJBOLJI IGRAC NBA ZA RAZLIKU OD PEDJE KOJI TITULU MOZE DA IMA SAMO U SUTIRANJU TROJKI.INACE KADA JE PEDJA VELIKI FAVORIT PRITISAK NE MOZE DA PODNESE PA GA POBEDI TAMO NEKI REZERVISTA DENVERA.SAMO MI ODGOVORI SNAJKA DALI SI VIDELA NEKOG CENTRA DA SUTIRA TROJKU KAO NAJBOLJI SVETSKI SUTERI KAO STO JE KOBI.PEDJU NERACUNAM U OVU GRUPU ZATO KADA SE LOMI UTAKMICA NJEGA NIGDE NEMA BOJI SE DA PRIMI LOPTU!STA CEMO SAD?
Ti izgleda bas volis da se prepires sa mnom?Neka neka,samo napred.
Prvo,igrac koji trojku mozda pogodi iz 1000 puta nije igrac.Jos manje vrhunski.
Drugo videla sam da je Vlade Divac pogodio trojku protiv Amera na isteku napada(negde na pocetku tekme).Od tada mislim da svi mogu da pogode sa 6,25(ili vise).
Trece,Pedja na kraju ne primi loptu jer mu smrdljivi Bobi ne doda,ili doda Mileru da puca za tri!
Sta cemo sad?
PS zasto tebi toliko smeta sto ja mislim sve najbolje o Pedji?
 
snaja88:
VUJANOVIC:
DANKAN JE PROSLE SEZONE ZVANICNO BIO NAJBOLJI IGRAC NBA ZA RAZLIKU OD PEDJE KOJI TITULU MOZE DA IMA SAMO U SUTIRANJU TROJKI.INACE KADA JE PEDJA VELIKI FAVORIT PRITISAK NE MOZE DA PODNESE PA GA POBEDI TAMO NEKI REZERVISTA DENVERA.SAMO MI ODGOVORI SNAJKA DALI SI VIDELA NEKOG CENTRA DA SUTIRA TROJKU KAO NAJBOLJI SVETSKI SUTERI KAO STO JE KOBI.PEDJU NERACUNAM U OVU GRUPU ZATO KADA SE LOMI UTAKMICA NJEGA NIGDE NEMA BOJI SE DA PRIMI LOPTU!STA CEMO SAD?
Ti izgleda bas volis da se prepires sa mnom?Neka neka,samo napred.
Prvo,igrac koji trojku mozda pogodi iz 1000 puta nije igrac.Jos manje vrhunski.
Drugo videla sam da je Vlade Divac pogodio trojku protiv Amera na isteku napada(negde na pocetku tekme).Od tada mislim da svi mogu da pogode sa 6,25(ili vise).
Trece,Pedja na kraju ne primi loptu jer mu smrdljivi Bobi ne doda,ili doda Mileru da puca za tri!
Sta cemo sad?
PS zasto tebi toliko smeta sto ja mislim sve najbolje o Pedji?
VIDI STO TI SVE GLEDAS KROZ TROJKE BODIROGA NA PRIMER NIKADA NE SUTA TROJKU SUTNE JE KADA TIMU LOSE IDE I OBICNO JE POGODI AL NIKO NEMOZE PORECI DA JE BODIBOND NAJBOLJI IGRAC EVROPE.VOLIM I JA PEDJU I KAD GOD UBACI TROJKU JA SKOCIM.MEDJUTIM NE MOZE SE JOS PEDJA POREDITI SA BRAJANTOM I DANKANOM DAJ BOZE DA JEDNOG DANA BUDE BOLJI OD NJIH.STO SE TICE JEKSONA I BIBIJA SLAZEM SE SA TOBOM DA SU ALAVI ALI NI PEDJA NIJE ZREO DA BUDE MEC VINER KAO STO JE TO BODIROGA!ODGOVORI DA LI SE SLAZES SA MNOM?
 
:) Znate li sta vas Ameri pitaju kada im kazete da ste iz Yugoslavie(ili ti SCG)?
Jel su Pedja i Divac sto igraju za Sacremento iz te drzave.
Mozda nam je drzava mala, ali imamo vrhunske sportiste. A sto se tice teme: COBY BRIANT :D
 
Pedja nije vrhunski igrac...
to se videlo u odlucujucoj utakmici sa LA...
na 7,8 s do kraja on sutira trojku i masi konstrukciju...
BODIROGA je druga prica...
najbolji igrac Evrope...
**** vas Kobi...
Dankan je najbolji igrac NBA!
Ko je gledao nekoliko utakmica to je primetio...
medjutim....
vecina vas je samo cula za Kobija...mozda vam zvuci poznatije....
ali...nema veze....
na svetu je najbolji....
MAJKL JORDAN
 
Alo ljudi Sparsi igraju po principu ako nemozes do kosa dobaci Timiju on to sredi, a Lejkersi ako nemaju obe svoje velike zvezde nemogu da pobede.
Timi je najbolji.
Nije mi jasno kako uporedjujete igrace na raznim pozicijama.
 
Anonymous:
Pedja nije vrhunski igrac...
to se videlo u odlucujucoj utakmici sa LA...
na 7,8 s do kraja on sutira trojku i masi konstrukciju...
BODIROGA je druga prica...
najbolji igrac Evrope...
* vas Kobi...
Dankan je najbolji igrac NBA!
Ko je gledao nekoliko utakmica to je primetio...
medjutim....
vecina vas je samo cula za Kobija...mozda vam zvuci poznatije....
ali...nema veze....
na svetu je najbolji....
MAJKL JORDAN
E *ebala te ta odlucujuca trojka protiv LA!Zar si ko Carls Barkli pa ces too da pominjes do kraja zivota(tvog il naseg pomrecemo od toga)!
 
svi su u senci kobija pa cak i nvp dankan,u svakom slucaju glupo je porediti dankana sa kobijem, kobi je kompletan dok to dankan moze samo da sanja ,visok je i nema brzinu. dok kobi ima sve ali apsolutno sve.
Ali obojica su na svojim pozicijama jaedini u nba/?
 

Back
Top