BOGDANOVIC LUKA ILI KOSTA PEROVIC?

  • Začetnik teme PANATENAIKOS
  • Datum pokretanja
P

PANATENAIKOS

Gost
OBOJICA SU 85,EVIDENTO TALENTOVANI,IGRAJU U NAJACIM KLUBOVIM SCG,KO JE PO VAMA BOLJI I PERSPEKTIVNIJI,KAKO NA TERENU TAKO I VAN NJEGA.KAKVI SU OVAKO?GDE IZLAZE?DEVOJKE?AKI IMA NEKO SLIKU DA MI POSALJE NJIHOVU>UNAPRED HVALA.VATRENI DELIJA
 
luka je mnogo veci igrac,nazalost,zbog onog smrada slovenackog ne igra trojku,poziciju koja je njegova,a sa kojom je rasturio amerikance na hup samitu.takav talenat da bude 36 na draftu,a kosta 20 mesta ispred njega!!!!!!!!sta nije u redu sa tom slikom recite vi meni?[/size]
 
Prvo njih dvojca ne igraju na istim pozicijama.

Luka je brzi, mozda atraktivniji, ali momak ne igra odbranu ni blizu kako treba, + sto igrace tog kalibra nasa kosarka proizvodi kao na traci.
To je valjda nesto u nasem mentalitetu, svako voli da uhvati loptu kada je gusto i sutne trojku.

Kosta ima potencijal da se razvije u izuzetnog centra. To sto izgleda pomalo nespretno, kao da se bori sa svojim predugackim rukama i nogama, nije toliko strasno, desava se svima koji naglo izrastu. Dosta rada i jakih utakmica mogu da ucine cudo od njega. Njegov posao je rudarski, nije ni izbliza tako atraktivan kao Lukin, ali verujte mi da treneri vise cene kvalitetnog centra.

Jos uvek NBA nije zatrpana belim centrima, tako da smatram da je Kosta definitivno perspektivniji igrac.
 

Back
Top