Rusi nude nagradu Hrvatima

Hrvatska reprezentacija je , za razliku od ovih nasih magaraca, pobedila Engleze u sred Londona, i tom pobedom omogucila Rusiji da ode na evropsko prvenstvo.......

Sirom Rusije, slavlje......braca rusi zahvaljuju na TV kanalima, i na ulicama gradova "braci Hrvatima'......:D:D:D

Yebote, nije u redu.......niko od rusa koje intervijuisu po ulicama ni da pomene "bracu Srbe" i bezrezervnu podrsku Rusije , u odbrani Kosova premijeru mlohavom i ekipi :D:D:D

Pu, bem ti fudbal......sada nece Rusi da dignu raketle na Brisel i Vasington 10. decembra:evil:
Pa ima vec jedna tema, otvorio onaj idi amin......
 
Hrvatska reprezentacija je , za razliku od ovih nasih magaraca, pobedila Engleze u sred Londona, i tom pobedom omogucila Rusiji da ode na evropsko prvenstvo.......

Sirom Rusije, slavlje......braca rusi zahvaljuju na TV kanalima, i na ulicama gradova "braci Hrvatima'......:D:D:D

Yebote, nije u redu.......niko od rusa koje intervijuisu po ulicama ni da pomene "bracu Srbe" i bezrezervnu podrsku Rusije , u odbrani Kosova premijeru mlohavom i ekipi :D:D:D

Pu, bem ti fudbal......sada nece Rusi da dignu raketle na Brisel i Vasington 10. decembra:evil:

kvalitet se ceni braticu 8)
 
Hrvatska reprezentacija je , za razliku od ovih nasih magaraca, pobedila Engleze u sred Londona, i tom pobedom omogucila Rusiji da ode na evropsko prvenstvo.......

Sirom Rusije, slavlje......braca rusi zahvaljuju na TV kanalima, i na ulicama gradova "braci Hrvatima'......:D:D:D

Yebote, nije u redu.......niko od rusa koje intervijuisu po ulicama ni da pomene "bracu Srbe" i bezrezervnu podrsku Rusije , u odbrani Kosova premijeru mlohavom i ekipi :D:D:D

Pu, bem ti fudbal......sada nece Rusi da dignu raketle na Brisel i Vasington 10. decembra:evil:

Govorio ja da su Rusi bezskurpulozni govnari o zivotu... :D
 
RUSKI RULET
Hiddink: Hrvati odali počast fair-playu


0170007.17.jpg

Guus Hiddink

'Četiri Mercedesa su na putu prema Hrvatskoj. Neka Hrvati sami odluče tko će ih dobiti. Meni bi bilo logično da to budu Pletikosa i strijelci', istaknuo je Fedun, vlasnik Spartaka.

Izbornik ruske reprezentacije Guus Hiddink u srijedu se navečer nije mogao načuditi dvjema stvarima: kako to da Englezi nisu uspjeli uzeti taj presudni bod, odnosno kako to da su ti Hrvati ginuli na Wembleyju, iako im utakmica u natjecateljskom smislu ništa nije značila.

"U našoj skupini svjedočili smo nečemu što se zove poštenje. Hrvatska je svojom predstavom u Londonu svima pokazala što znači poštivati načela fair-playa, a isto mogu reći i za Izrael, koji je protiv nas u subotu dao sve od sebe", izjavio je oduševljeni nizozemski strateg.

"Ipak, čudim se što Engleska nije uspjela osvojiti bod, bez obzira što sam svjestan koliko je Hrvatska dobra. Utakmicu nisam gledao, a čak nisam želio ni znati za rezultat. Mi smo zapravo igrali ruski rulet. Nisam vjerovao u čudo, tek samo u malenu mogućnost da se ipak možemo plasirati", dodao je.

Inače, u Rusiji je dakako najspominjaniji hrvatski igrač Ivica Olić. Bivšem napadaču CSKA mobitel nije prestajao zvoniti, riječi zahvale stizale su sa svih strana.

"Veseli me što su iz naše skupine upravo Rusi išli dalje jer imam posebne osjećaje prema toj naciji, puno su mi dali", napomenuo je Ola za Glas Dalmacije.

Dodajmo i to da je vlasnik ruskog doprvaka Spartaka iz Moskve Leonid Fedun potvrdio da će ispuniti obećanje i Hrvatima poslati četiri Mercedesa.

"Neka čelnici reprezentacije i nogometnog saveza odluče tko će ih dobiti. Logično je pretpostaviti da će to biti Pletikosa i igrači koji su dali pogotke", rekao je Fedun za rusku novinsku agenciju RIA Novosti.

http://www.net.hr/sport/page/2007/11/22/0285006.html
 
I DRUGI PUT
Спасибо, Хорватия!


0009007.17.jpg

Naslovna stranica Sovsporta


'Hvala lijepa!', Idemo na EURO zahvaljujući slavenskoj braći', 'Na leđima Hrvata Rusija na EP', 'Hrvati očitali lekciju izumiteljima nogometa', 'Veliki vam naklon, Hrvati!' Sve su ovo naslovi iz ruskih medija.

"Hvala lijepa!", "Idemo na EP zahvaljujući slavenskoj braći", "Na leđima Hrvata Rusija na EP", "Hrvati očitali lekciju izumiteljima nogometa", "Veliki vam naklon, Hrvati!"...

Sve su ovo, naime, naslovi iz ruskih medija. Nakon predstave izabranika Slavena Bilića na Wembleyju čitava zemlja je ostala u deliriju, pa će narednih dana u toj državi očito biti popularno imati hrvatsku putovnicu.

Dapače, kako prenosi Jutarnji list, ruski su navijači posve izgubili kontrolu nad emocijama, pa su, svjesni da ni njihovi ljubimci nisu baš zaslužili EP, Romana Abramoviča zamolili da u znak zahvalnosti kupi Hajduk ili Dinamo. :lol:

Inače, ruska televizija je prenosila obje završne utakmice naše kvalifikacijske skupine, a prema prvim podacima dvoboj između Engleske i Hrvatske gledalo je više od 75 posto ruskih navijača.

Komentator utakmice iz Londona također se u oduševljenju potpuno pogubio, pa je od od svojih sunarodnjaka zatražio da za Hrvate zapale svijeće, a posebice se zahvaljivao Ivici Oliću.

---------------
eto bit će para i mercedesa ahahahah....svaka čast momci
Hrvatska je danas top vijest u svim medijima europe
 

Back
Top