Parlamentarni IZBORI u Hrvatskoj

Za koju stranku biste glasali (za dobrobit Hrvatske i regiona)

  • SDP ...(Zoran Milanović / Ljubo Jurčić)

  • HDZ ...(Ivo Sanader)

  • HSP ...(Anto Đapić)

  • HNS ...(Vesna Pusić)

  • HSS – HSLS ...(Josip Friščić & Đurđa Adlešić)

  • IDS ...(Ivan Jakovčić)

  • SDSS ...(Milorad Pupovac)

  • DC ...(Vesna Škare Ožbolt)

  • HDSSB ...(Branimir Glavaš)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
po meni
ROJS rules :):):)

a sanader....nije ustasa do koske....covek bas odaje sliku pravog smirenog gospodina...i vrlo je kulturan i prijazan u duelima....eto.....on bi od mene dobio glas....

Од мене и више од гласа.

srećom pa nemate pravo glasa 8-)

Ne vjerujem da bi, to je ipak SDP

pa do sada jest...al malo prevrti film i kaži mi ko je 90ih bila najjača oporbena stranka
SDP?

nije!

već HS"L"S
:roll:

Nema niko kao SRS jedan je jedini neponovljivi :) :)

Ujedinjena desnica (zuđmanov sin, ivić-pašalić i generali) i Glavaševa HSSBS:roll:

samo što oni ne mogu ni da sanjaju da u Hrvatskoj dobiju potporu kakvu je u SRS dobila u Srbiji
 
Ujedinjena desnica (zuđmanov sin, ivić-pašalić i generali) i Glavaševa HSSBS:roll:

samo što oni ne mogu ni da sanjaju da u Hrvatskoj dobiju potporu kakvu je u SRS dobila u Srbiji

Naravno, radikali su jaki a pravasi slabici - ali politicki jesu slicni, zar ne?

Ja gledam na cijelu situaciju ovako - imate lude mitomane SRSovce koji lijepo prikupljaju sav nacionalizam i otpad sve zajedno u jedan kos. Dok u Hrvatskoj sve stranke, pa cak i one najliberalnije, barem malu nacionalnu liniju imaju. A HR zato nema ljude kao sto su LDPovci. Mozda grijesim u ovom sad: ali mislim i da jos nema neku bas kao DS. Sto se tice ostalih tu je tu negdje.
 
Naravno, radikali su jaki a pravasi slabici - ali politicki jesu slicni, zar ne?

Ja gledam na cijelu situaciju ovako - imate lude mitomane SRSovce koji lijepo prikupljaju sav nacionalizam i otpad sve zajedno u jedan kos. Dok u Hrvatskoj sve stranke, pa cak i one najliberalnije, barem malu nacionalnu liniju imaju. A HR zato nema ljude kao sto su LDPovci. Mozda grijesim u ovom sad: ali mislim i da jos nema neku bas kao DS. Sto se tice ostalih tu je tu negdje.

izgleda da nisi baš najbolje ukapirao....:lol:
 
Službeno počinje predizborna utrka

glasovanje.jpg


Državnom izbornom povjerenstvu hrvatski su građani predali 322 kandidature koje im omogućuju pristupanje izborima za Hrvatski sabor 25. novembra.

DIP će danas u 13 sati odrediti koje od kandidatura su pravovaljane, dok će u subotu biti objavljene zbirne liste.
Na izborima će sudjelovati nešto manji broj kandidata nego prije četiri godine-za 11 izbornih jedinica prijavila se 251 lista, a 71 osoba kandidirala se za zastupnike manjina. Sveukupno to je 3585 građana, dok je na izborima 2003. godine sudjelovalo 5119 :roll: kandidata.
jer u tom slučaju televizor selim na tavan8-)
 
DIP: odbio liste Ilije Matijevića i stranke SKJ

najava.jpg


Na izbore se prijavila 251 kandidacijska lista, objavilo je Državno izborno povjerenstvo (DIP).
Od prijavljenih, zbog nepotpunih podataka nisu prihvaćene kandidature neovisne liste Ilije Matijevića te Slobodana Midžića kao nositelja liste SKJ, SKH i SK BiH.

Na izborima se natječe 3586 kandidata, manje nego 2003. kada ih je bilo 5026.

Najmlađi kandidat je rođen 1989., a najstariji 1918.

A na ovim izborima ima i jedna novina, a to je da se i pojavljuje i prvi deklarirani homoseksualac i to na čelu jedne stranke ni više ni manje već HRVATSKI ZBOR - ZBOR
nositelj liste: VINKO KALINIĆ :roll:

Što se tiće ostalih "paloma" stranaka evo nekih "štosnih" :shock: :::

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA:shock:
AUTOHTONA-HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS:roll:
GOSPODARSKA STRANKA - GS:confused:
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS:confused:
AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH:mad:
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS:-)
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM8-)
HRVATSKA STRANKA NEZAPOSLENIH - HSN:roll:
MOJE MALO MEĐIMURJE - 3 M:lol:
SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP :roll:
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU :shock:(još jedna)

------------------
a bit će svega i svačega...samo da ne vade umjetne zube na sučeljavanjima da bi pokazali koliko su siromašni... u svakom pogledu... kao što je bio slučaj na prošlim predsjedničkim izborima:roll:
 
Malo gledam po vašin site-ovima i dajem najviše šanse HDZ-u

Pročitao sa da je Čačić bio umešan u opaki kriminal, Vesnu mrze zbog antihrvatskih stavova

Jurčić izgleda tako da čak i Tadić pored njega prolazi "pametan"

Đapić je lažni magistar

Ostaje samo HDZ
 
Jadnik je ko to uradio

Za koga ćeš ti glasati ?

pa piše ti u anketi

za HNS (Vesna Pusić i Čačić)

Pusićka zato jer je jedina prava liberalka u Hrvatskoj a Čačić zato jer je uspješan poduzetnik... prepredobar spoj da Hrvatsku pokrene prema napred

a to što Pusićku nazivaju hrvatskom Kandičkom, Biserkom i inim, a Čačića da je bio u sukobu interesa...da idem nabrajat HDZove ili neke druge visoko pozicionirane stranke njihove mane, korumpiranost i afere...trebalo bi mi nekoliko stranica...da ih sve pobrojim
 
Neki od nas (srba) bi glasali za Pupovca i Stranku za istru, ili kako se to već zove iako nemaju pravo glasa :D

time bi samo dokazali da su ništa drugo nego licemjeri da ne kažem @lupi
jer u Srbiji bi glasali za ultranacionalne stranke poput SRSa a kod nas bi za separatističke stranke ili IDDFa (koji čak ni u instri ne prelazi više prag)

to kao da pitaš naše Thompsonovce, Pašaliće, Rojsiće, poklonike Ujedinjene desnice, Paragine sljedbenike, i druge više ili manje "ustašoidne" Hrvate za koga bi oni glasali u Srbiji...rekli bi za Ligu vojvođanskih mađara ili pak za neku albansku (možda još i prije)

time se samo dokazuje moja odavno postavljana teza da bi ipak nekim skupinama intelektualno paraliziranih birača trebalo uskratiti pravo na biranje makar bi to zadiralo u stupove demokracije...al s obzirmo da kako u Srbiji tako i u Hrvatskoj ima jako mnogo ispranih mozgova nije ni čudo kakvi nam kroje budućnost...na žalost....

kamo sreće da sa se tek danas rodio...možda bi se za 29 godina malo i promenila ova i0iotska situacija u kojoj se nalazimo:shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top