Pitanje dvostrukih arsina.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.791
Dakle zanima me zasto je recimo zabranjeno na forum postaviti kukasti krst, ili Hitlerovu sliku a recimo sasvim se slobodno moze nakaciti crvena zvezda ili Stalin.

A znamo da je Staljin zasluzan i za vise brutalnih ubistava od samog Hitlera.

Bas me zanima vase misljenje zasto je takav jedan dvostruki arsin prisutan medju nama forumasima.

warlords1.jpg
 
Dakle zanima me zasto je recimo zabranjeno na forum postaviti kukasti krst, ili Hitlerovu sliku a recimo sasvim se slobodno moze nakaciti crvena zvezda ili Stalin.

A znamo da je Staljin zasluzan i za vise brutalnih ubistava od samog Hitlera.

Bas me zanima vase misljenje zasto je takav jedan dvostruki arsin prisutan medju nama forumasima.

warlords1.jpg

Zato sto je ta ista kapitalisticka Evropa Staljina imala za vreme rata kao saveznika i posle rata ga priznavala kao drzavnika jedne zemlje SSSR-a,a posle smrti ga proglasila za diktatora i masovnog ubicu.

Dakle,sve je stvar licemrja od strane nekih ljudi.

Tako i ovde,neke osobe mogu da nadju opravadanje za stavljanje njegove slike.Samo ne znam kako ce ona druga strana da se opravda, zasto je uopste saradjivala sa njim u ll sv. ratu i zasto im nije smetao dok je bio ziv?!
 
Da. Znaci Hitlera ne smemo da postavljamo niti kukasti krst jer je Nemacka bila gubitnicka strana. A ako dodamo traume socijalistickog obrazovanja i pravljenje vampira od nacista dobijamo kompletnu sliku.

Eto recimo ja sam nakacio na blog kukicu i post mi je obrisan.

A da sam nakacio recimo Djordja Busa koji je pobio hiljade ljudi sirom planete ne bi bilo nikakvih problema..

ne razumem i dalje :(
 
Da ukoliko je holokausta uopste bilo jel? A ukoliko nije ... Onda jeste umesno.

Ali zato mozemo da paradiramo sa Staljinom i socijalizmom. Znate li da je ruski socijalizam u periodu od 1924 do 1930 progutao oko 15 000 000 kulaka !

U periodu od 1930 do 1933 je 7 000 000 ukrajinskih farmera ubijeno gladju!

U periodu od 1919 do 1949 je nestalo oko 12 000 000 politickih zatvorenika.

Tako da... ne razumem to... zlocinac jednakih razmera je dobrodosao a drugi nije.
 
Dakle zanima me zasto je recimo zabranjeno na forum postaviti kukasti krst, ili Hitlerovu sliku a recimo sasvim se slobodno moze nakaciti crvena zvezda ili Stalin.

A znamo da je Staljin zasluzan i za vise brutalnih ubistava od samog Hitlera.

Bas me zanima vase misljenje zasto je takav jedan dvostruki arsin prisutan medju nama forumasima.

warlords1.jpg

Пријатељу... Стаљин је убијао Русе, а Хитлер Јевреје!
Јел` ти сада јасније?
Зашто сви једу кокошија јаја иако су гушчија здравија и хранљивија?
Кокошка има бољи адвертајзинг, огласи кад снесе јаје!:lol:
 
Зашто сви једу кокошија јаја иако су гушчија здравија и хранљивија?
Кокошка има бољи адвертајзинг, огласи кад снесе јаје!:lol:

Mislim da si u krivu ;)
U ovom konkretnom slucaju, kokoska ima tapiju na jaja. Tako da cim guska pokusa da plasira svoja, biva banovana;) Naravno, kokoska sve vreme prica guski kako ima puno pravo da plasira svoja jaja ali uslov je da prihvati kokosija jaja kao svoja sto nas dovodi u poziciju da bi kokoska bila najsrecnija kada bi i guska reklamirala njena jaja...;)

P.S. Od ovoga bolje ne umem da objasnim.
P.S.S. A i ne smem ;)
 
Mislim da si u krivu ;)
U ovom konkretnom slucaju, kokoska ima tapiju na jaja. Tako da cim guska pokusa da plasira svoja, biva banovana;) Naravno, kokoska sve vreme prica guski kako ima puno pravo da plasira svoja jaja ali uslov je da prihvati kokosija jaja kao svoja sto nas dovodi u poziciju da bi kokoska bila najsrecnija kada bi i guska reklamirala njena jaja...;)

P.S. Od ovoga bolje ne umem da objasnim.
P.S.S. A i ne smem ;)

Ово ти је одлично, свака част:)
 
Eto recimo ja sam nakacio na blog kukicu i post mi je obrisan.

A da sam nakacio recimo Djordja Busa koji je pobio hiljade ljudi sirom planete ne bi bilo nikakvih problema..

ne razumem i dalje :(
Pa nakacio si kukicu zato sto si fasista.sto bi je inace stavljao?! :-D

Sto se Dzorza Busa tice,on nije nimalo bolji od Hitlera.Recimo da se tu moze staviti znak jednakosti po pitanju cilja,samo su im metode razlicite.

KosheiBesmrtni:
Пријатељу... Стаљин је убијао Русе, а Хитлер Јевреје!
Јел` ти сада јасније?

Staljin je ubijao i Jevreje,ali ne zbog nacionalne ili verske pripadnosti,vec zbog zlocina koje su pocinili i teskih krivicnih dela.Ukratko,zlocinac je bio zlocinac za Staljinovu politiku,pa makar bio on Rus ili Jevrejin.

Reymond Berenger:
Da ukoliko je holokausta uopste bilo jel? A ukoliko nije ... Onda jeste umesno.

Ali zato mozemo da paradiramo sa Staljinom i socijalizmom. Znate li da je ruski socijalizam u periodu od 1924 do 1930 progutao oko 15 000 000 kulaka !

U periodu od 1930 do 1933 je 7 000 000 ukrajinskih farmera ubijeno gladju!

U periodu od 1919 do 1949 je nestalo oko 12 000 000 politickih zatvorenika.

Tako da... ne razumem to... zlocinac jednakih razmera je dobrodosao a drugi nije.

Podaci nemaju veze sa vezom.Po tim zapadnim(uslovno receno) istrazivanjima,Staljin je onda kriv za smrt 50 milona ljudi, sto je lako dokazati kao netacno.A to sam vec i pre par nedelja dokazao,jer mi niko nije replicirao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top