Decko voli da ga bijem?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

prokleta Jerina

Obećava
Poruka
67
Cao svima, evo o cemu se radi, imam decka vec 3 god. lep je, jak ( najjaci u selu)
pametan ,duhovit...ma samo da ga pozelis, ali ima jedan problem, jako cudan ako se ja pitam!
Ne mozemo da imamo normalan sex, koji ja sanjam godinama, nece da mu se digne dok
ja ne stavim sliku njegove majke na lice i moram da ga udaram musavom varjacom po guzi
i da mu vicem "operi ruke i pomuzi svinje, bezobrazni bato"
kao da resim ovaj problem?
 
36_1_19.gif
 
Cao svima, evo o cemu se radi, imam decka vec 3 god. lep je, jak ( najjaci u selu)
pametan ,duhovit...ma samo da ga pozelis, ali ima jedan problem, jako cudan ako se ja pitam!
Ne mozemo da imamo normalan sex, koji ja sanjam godinama, nece da mu se digne dok
ja ne stavim sliku njegove majke na lice i moram da ga udaram musavom varjacom po guzi
i da mu vicem "operi ruke i pomuzi svinje, bezobrazni bato"
kao da resim ovaj problem?

:?: :?: :?:
 
Cao svima, evo o cemu se radi, imam decka vec 3 god. lep je, jak ( najjaci u selu)
pametan ,duhovit...ma samo da ga pozelis, ali ima jedan problem, jako cudan ako se ja pitam!
Ne mozemo da imamo normalan sex, koji ja sanjam godinama, nece da mu se digne dok
ja ne stavim sliku njegove majke na lice
i moram da ga udaram musavom varjacom po guzi
i da mu vicem "operi ruke i pomuzi svinje, bezobrazni bato"
kao da resim ovaj problem?


Hahah...ja sam na brzaka procitala...dok ja ne stavim SIKU njegove majke na lice....:shock::roll::lol::lol:....

U svakom slucaju predlazem ti da odes na neko lecenje...:lol:...to je danas u trendu..cak se i hvale time..
 
Imam i ja jedno iskustvo sa batinama, i nadam se da mi niko nece reci da lazem, jer je ovo ziva istina.

Poznavala sam jednog lika neko vreme, sladak momak, obrazovan, radan ... ali nekako uvrnut .. i nikako mi se nije dalo da se kresnemo, i zapravo bi trebalo da vishe slusham svoju intuiciju, no, da ne bi tog propusta ne bi bilo ni ovakvog iskustva. Izasli smo jedne vrele letnje veceri u shetnju pored Save, svratili na pice na neki tamo splav, u povratku se vatali u kolima i pozvao me u svoj stan. Meni se otvorili ventili, prikaralo mi se.. i obresmo se kod njega. Odmah smo se skinuli jer bilo je uzasno toplo, jedan od onih dana kada je bilo 45 stepeni u hladu, a nocu 35 .. ode on do ormana i izvadi bich, pravi .. Gledam ja onaj bich, uzeh ga u ruku - pita me on da li bih ga tukla? Reko`, pa moze, samo chekaj da udarim prvo sebe da vidim kojom jachinom da udaram .. oshinem ti ja sebe po butki, zacrvenelo se, peche, auuuu, mislim se, ovaj nije normalan :) U jednom chasu okrznem pogledom njegova shiroka gola ledja, kad ono 'stare rane' sve unakrst, kao kod Kunta Kinte .. skinemo se sasvim, kita bogovska, meni voda na usta, tu sam se josh nadala ka-ranju .. pochelo ljubljenje, vatanje, ali kita ne mrda .. pitam ga ja u chemu je problem, kaze - pa tuci me ... ok, uzeh ja bich pa po ledjima, po guzi, po mudima, on steze zube ali i zadovoljno uzdishe, i kita svakim udarcem sve veca .. vidim ja da nama tu fali josh jedan koji ce da ga bije dok se trpamo i tako se tuznog srca oprostih od onako dobre kite.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top