Decije tapete gde kupiti?

Bas za tapete ne znam..ali ima u prodavnici ENCI MENCI u TC RODIC na Nbgd siroke trake kao bordure i predivne nalepnice sa Disney princezama i Vini Puom i sta ja znam cime sve..da se raspametis...
Meni je to i lepsa varijanta nego pokriti citav zid sa nekim sarenisem...Ume brzo da dosadi...
Ako si pak raspolozena da platis oho hooo..onda Polydec na B.brdu,Pozeska 69 u TC...
nema cega nema.
Rolna od 2500 do 8500 dinara.
To je ono sto mi pade na pamet ovako na prvu loptu... :)
 
mmm da polydec tc jugoplastika,ja ih imam i vrede svaki dinar,ali mozes da napravis i jeftiniju varijantu sa njihovim bordurama i jeftinijim tapetama.
Na sajtu nema kompletne ponude ali ti zvirni cisto da steknes utisak.

www.polydec.co.yu

ja imam ove......a onih drugih decijih nema na sajtu.Pozdrav.
 

Prilozi

  • tka_home.jpg
    tka_home.jpg
    15,3 KB · Pregleda: 26
ima Roma companu Lazarevacki drum bb super ogromne nalepnice sa Disney junacima,cene ne znam ali znam da imaju neke tapete i gomilu lepih bordura.
Cula nisam isla da vidim.Trebalo bi da kupim ovih dana nesto tako pa cu napisati i cenu.
 
Прелепо је...
Питам се каква су деца која одрасту у таквом окружењу...
Као да живе у бајци или цртаћу.

Ни осликавање зидова није лоша идеја.
За оне који умеју сами да цртају је и много јефтинија варијанта.
 
Ja sam mojoj devojcici zalepila roze bele straftaste tapete kupljene u Papirotehni,500 dindzi za rolnu od 10 kvadrata i borduru isto kupljenu u toj radnji.Nisu deciji motivi,ali je potpuno devojacki i meni je to ok.
Sama zalepila ocas posla i uzaivancija.Posle mi se osladilo pa sam krenula i na kuhinju i na spavacu ali kontrolisano...Do pola zida i ne uvek sva cetiri...
 

Slične teme


Back
Top