Ne bash lep/lepa ali privlachna

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Da li vam se nekada desilo da se bash..ono.mnooogo nalozite na neku osobu koja vam fizichki i ne izgleda bog zna shta,nije ruzna ali ni neka lepota....ali vaznija glava je mnogo gotivi.(:
Ne mislim na situaciju daj shta dash,nego vas osoba jednostavno bash bash privuche...sexualno.
Shto?
 
Lepota je relativna.
Za momka sa kim sam ja bila nekad u vezi samo sam ja mislila da je lep. :)
A jedne večeri smo se drugarica i ja svađale ko je od naših momaka ispred po lepoti... otpozadi... :)

Šalim se.
Ne mogu reći da me privuče izgled. Privlači me celokupna aura osobe. Nešto što ta osoba nosi u sebi, a što ja prepoznam u tom trenutku susreta... ili se kasnije u nekom momentu to rodi...
Postojale su osobe koje su me pričom osvojile, poljuljale mi tlo... A da sam ih videla, recimo, na slici, pomislila bih kako su totalno antipatične...
Ma to je od svega pomalo: moja energija, njegova energija, trenutak u kom smo, okolnosti...
 
Derer:
Da li vam se nekada desilo da se bash..ono.mnooogo nalozite na neku osobu koja vam fizichki i ne izgleda bog zna shta,nije ruzna ali ni neka lepota....ali vaznija glava je mnogo gotivi.(:
Ne mislim na situaciju daj shta dash,nego vas osoba jednostavno bash bash privuche...sexualno.
Shto?

Mene privlace takvi..ja me volim generalno lepe frajere sa baby facom i ostalim sranjima....
Mene privlaci prica.....Ne palim se na lepotane i gradske face.
 

Back
Top