Mladic i Karadzic dosli glave partizanima.......

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Elem, pre nekolicinu minuta, UEFA je i zvanicno sutnula "Partizan" iz daljeg takmicenja u loptanju , i odstranila istog iz svih evropskih kupova na godinu dana.........

Nepravda, narocito nakon napushavanja Mostarskih fudbalskih virtuoza sa "koliko hoces, samo trpaj"..........Uzroci su dugotrajni i komplikovani, ali konkretan povod su bili nasi junci
Rale i Ratko, koji su se, eto, u sred Mostara, onako junacki kliberili sa crnih majci u lice brojnim ustasama, sto je opet isprovociralo masovnu tucu.....ostalo je istorija.......

Gde su sada zakleti Partizanovi Grobari???......Pa zar nije Partizan za njih vazniji od mame , tate, zene, dece.........Partizan je sve.......i iznad svega......???

Samo su , Rale i Rasa iznad Partizana........Nema zato saopstenja navijaca, cije ce se boje ponosno vijoriti na dzombastim terenima Seceranca, Bezanije, Zeleznika i Kule...........

Ako treba, rasformiracemo Partizan, igracemo medjusobno viktorije na jedan gol, za svoju dusu..........ali majce ne skidamo......

"Partizan" se voli vise od zivota , porodice, ali ne vise od Rase, ili ne daj boze, Raleta....

Pa. dokle , bre??? :confused:
 
Kad sam gledao snimke utakmice prvo sam pomislio da igra Hr reprezentacija, svi navijaci Zrinskog u crveno belim dresovima, pa je i to grobare naljutilo, kako god okrenes ne valja, ili hrvatska sahovnica ili Crveno beli sa Markane...

...a sigurno je bilo i podizanja ruka...

Kod nas vec odavno malo ko ide na takve utakmice zbog utakmice...
 
Treba te navijace dovesti u red pa da moze normalno da se ode na utakmicu a da ne strahujes od raznoraznih budala.
Recimo ja bi ako pocnu da prave s_ranja lepo prekinuo utakmicu,ispraznio deo tribina gde su navijaci bili mirni a onaj gde nisu zatvorio i zatim pustio policiju da ih gazi do smrti.Sledeci put ce valjda razmisliti sta rade kada dodju na stadion ako ne onda ponovo.
 
Nije za godinu nego na 5.
Posle Hejsela?1985.,finale KESH-a izmedju Liverpool-a i Juventusa kada je bilo i mrtvih valjda...
Dok ne srede stanje u svom fudbalu.
Pre 85.Englezi su bili 10 puta veci ochaj shto se navijacha tiche,do 1990.su se upristojili.
I dan danas imaju najgore huligane na svetu ali im je na stadionima red kao nigde drugde.
 
ratko i radovan karadzic su nasi srpski heroji i ovaj idigividigi moze da nam svima grupno pljune pod prozor

partizan je kaznjen da bi se uefa igrala opasnog baje na jadnim srbima.

sto ne kazne juventus, milan?

sto ne kaznise leeds ili galatasaraj nakon finala kupa UEFA kada su se njihovi navijaci izboli nozevima sa 4-5 umrlih?

ko je umro na tribinama u mostaru? Kako partizan kao klub moze snositi posledice kad on uopste nije bio organizator utakmice u Mostaru?

Naravno raznim idigividigi likovima to ne mozes da objasnis.

Za mene ce licno ratko i radovan biti srpski heroji i ici cu u majci sa njihovim likom na sve utakmice pa makar me izbacili trajno iz UEFA i makar srbija nastavila da se takmici u kupu africke konfederacije.
 
Jerry Ropero:
ratko i radovan karadzic su nasi srpski heroji i ovaj idigividigi moze da nam svima grupno pljune pod prozor

partizan je kaznjen da bi se uefa igrala opasnog baje na jadnim srbima.

sto ne kazne juventus, milan?

sto ne kaznise leeds ili galatasaraj nakon finala kupa UEFA kada su se njihovi navijaci izboli nozevima sa 4-5 umrlih?

ko je umro na tribinama u mostaru? Kako partizan kao klub moze snositi posledice kad on uopste nije bio organizator utakmice u Mostaru?

Naravno raznim idigividigi likovima to ne mozes da objasnis.

Za mene ce licno ratko i radovan biti srpski heroji i ici cu u majci sa njihovim likom na sve utakmice pa makar me izbacili trajno iz UEFA i makar srbija nastavila da se takmici u kupu africke konfederacije.
Jerry više nije fizičko lice, on je institucija,
Nemoj toliko glavobolje da zadaješ Platiniju, neće čovek od tebe moći da spava :grin: :grin:
 
Jerry Ropero:
jbg druze ja imam svoje misljenje imam svoj stav za razliku od tebe i tebi slicnih . vi po misljenje idete u brisel ili vasington. nemate svoje ja. nemate licnost.
pa sad kad si napisao da ćeš ti nositi tu majicu , pa makar se reprezentacija takmičila u afričkoj konfederaciji!!
jbote, koga misliš da si zahebao??? Kao nosimo majicu, pa će oni da popuste...
mislim, možeš se ti qrčiti, samo od toga nemaš ništa, ama baš ništa...
kao i oni u Mostaru, možda su prebili nekog Hrvata, pokazali da u sred Hercegovine skandira Ratku Mladiću, možda je to njima sav život, ali su debelo zahebali klub za koji "navijaju"
a to i takvo mišljenje je stvarno super.
 

Back
Top