zasto posecujemo pf politika

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
povodom teme Znamo li o cemu pricamo?

licno ne volim politiku i na ovaj forum krstarice sam dosao da saznam nesto oko PC, video sam pf "politika" i zasmetalo mi je tada kako ljudi vide neke stvari i pokusao sam da im "objasnim" da nije sve tako crno ali... kasnije sam video da se ovde covek moze lepo provesti ako ne uzima k srcu ili preozboljno neke "tvrdnje" i ostao. sada se jednovstavno lepo provodim razmenjujuci "misljenja" sa vama, ponekad se malo iznerviram kako su neki takvi kavi su, ali to je u momentu i onda okrenem plocu tj. pokusavam uz malo recimo humora da "ubedim" neke forumase da kriva drina i nije tako kriva i... doduse nedostaju mi par forumasa koji znaju da postave "temu" u kojoj ima dobra doza humora ali ipak meni je zabavno. jedno od imena koja sam imao prilike da "upoznam" a da me odusevio je ona dlakava strvina a nekima sam zaboravio nick-ove
.
 
adem_ks:
i to sve na "casna rec", doduse samnom je drugacija, ja dam "besu" tako da mi se mora verovati
Па није баш ... Има и "кеве ми" ...
Реч је данас јефтина ... а некад се живело, радило и трговало на "реч". Због речи се убијало, ратовало ...
 
dolazim na ovaj pf prvenstveno zbog toga sto se ovde pisu urnebesne gluposti koje je zabavno citati a nekad dodam i ja po koju te doprinesem opstoj (opstenarodnoj) zbrci koja ovde vlada. svidja mi se ta vrsta virtuelne kafane u kojoj se nezna ko pije a ko placa sa sve velikim patriotama, izdajnicima, normalnim (ali sludjenim) ljudima, dezurnim albancem, glasovima razuma, glasovima ne razuma, internet borcima za srpstvo i svim ostalim cudesima virtuelne srbije

ponekad se zapitam kako bi izgledalo da svi ti ljudi sede za istim stolom, da li bi ta rasprava ostala na recima ili bi se preslo na "konkretnije" argumente. ipak dosta je orhrabrujuce to sto ima puno ljudi zdravog misljenja i nacina razmisljanja koji malo ublazavaju tamninu nacionalnog pomracenja svesti

pozdrav
 
adem_ks:
povodom teme Znamo li o cemu pricamo?

licno ne volim politiku i na ovaj forum krstarice sam dosao da saznam nesto oko PC, video sam pf "politika" i zasmetalo mi je tada kako ljudi vide neke stvari i pokusao sam da im "objasnim" da nije sve tako crno ali... kasnije sam video da se ovde covek moze lepo provesti ako ne uzima k srcu ili preozboljno neke "tvrdnje" i ostao. sada se jednovstavno lepo provodim razmenjujuci "misljenja" sa vama, ponekad se malo iznerviram kako su neki takvi kavi su, ali to je u momentu i onda okrenem plocu tj. pokusavam uz malo recimo humora da "ubedim" neke forumase da kriva drina i nije tako kriva i... doduse nedostaju mi par forumasa koji znaju da postave "temu" u kojoj ima dobra doza humora ali ipak meni je zabavno. jedno od imena koja sam imao prilike da "upoznam" a da me odusevio je ona dlakava strvina a nekima sam zaboravio nick-ove
.

:lol: :lol: :lol: Не знам што ме није изненадило да се Шиптару највише допало оно што пише ДЛАКАВА СТРВИНА.......хехехе.....а тај ник и тај лик је садашњи ИРОН ЛОРД.....
(додуше има он још неколико никова али ови су познати)...

п.с. него, да вам закажемо судар... :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
:lol: :lol: :lol: Не знам што ме није изненадило да се Шиптару највише допало оно што пише ДЛАКАВА СТРВИНА.......хехехе.....а тај ник и тај лик је садашњи ИРОН ЛОРД.....
(додуше има он још неколико никова али ови су познати)...

п.с. него, да вам закажемо судар... :roll: :roll: :roll:

ne znam, pomislio sam i ja ali.... doduse i zada zablista [ipak je na ovom forumu "najostriji"] ali su mu postovi kraci, i rekao bih ne bas onako jaki. valjda se radi o inspiraciji, a sada nema niti za koga niti...kako kazu "ne bacaj dragulj...."
 
Dolazim na ovaj pod4um da vidim shta je tog i tog dana veliki prepametni Badem napisao i kako je skresao glupim patriJotama u svom britko nadrealistichko-intelektualnom stilu,u skladu sa bogatim duhom po prirodi najmudrijeg naroda Balkana(Kosovara,naravno).
 
Enfroz2891.:
Dolazim na ovaj pod4um da vidim shta je tog i tog dana veliki prepametni Badem napisao i kako je skresao glupim patriJotama u svom britko nadrealistichko-intelektualnom stilu,u skladu sa bogatim duhom po prirodi najmudrijeg naroda Balkana(Kosovara,naravno).

hvala enfrozu na komplimentu, doduse nisam ocekivao da ces bas tako jednostavno reci istinu, ali izgleda da se i ja predjem ponekad. jos jednom zahvaljujem.
p.s. nastavicu sa paznjom da pratim tvoja izlaganja da vidim kakvim koracima napredujes
 
Enfroz2891.:
Klap,klap,klap,klap,klap.....
(onomatopeja gromoglasnog aplauza)

hteo sam pronaci neku sliku sa kojom bi ti iskazao adekvatno postovanje zbog tvog posta ali... nije ni ova losa
 

Prilozi

  • imagesr.jpeg
    imagesr.jpeg
    2,2 KB · Pregleda: 44
Иако сам скоро почео да посећујем овај подфорум, већ видим да га нећу скоро напуштати (осим ако ме не банују). Разлог је једноставан; дођем кући са посла уморан и никакав, али је довољан само један ''високоумни'' коментар, и ја сам одма' други човек. Када ме неко тако орасположи како не започети неки разговор са таквим човеком. На сву срећу таквих интелектуалаца је сасвим довољно.
 

Back
Top