zasto posecujemo pf politika

Pijanista:
Јел' то опет нека пропаганда са Косова равног? Један рукав црвени, а други црни. Адеме провидан си. 8)

pre nego odgovorim nekome pogledam sta je napisao, pa zatim jos par postova, ako treba doci do nekog odredjenijeg misljenja o njemu.... e sada tvoj nick sam umislio kao ispravan i nisam pridavao znacenje tvojoj kritici, mozda sam ja nesto pogresno rekao i... pomislio sam. ali vidim da si se zaista okomio na mene, a ako ne znam razlog nekako mi je nepristojno da "uzvratim" tako da kazem u sebi "pusti ga nek se ispuca, valjda ce uvideti sta pise" tako da do daljneg ....
 
adem_ks:
pre nego odgovorim nekome pogledam sta je napisao, pa zatim jos par postova, ako treba doci do nekog odredjenijeg misljenja o njemu.... e sada tvoj nick sam umislio kao ispravan i nisam pridavao znacenje tvojoj kritici, mozda sam ja nesto pogresno rekao i... pomislio sam. ali vidim da si se zaista okomio na mene, a ako ne znam razlog nekako mi je nepristojno da "uzvratim" tako da kazem u sebi "pusti ga nek se ispuca, valjda ce uvideti sta pise" tako da do daljneg ....

Tako si i mene proverav'o, aaaa??? :twisted:
8-) 8-) 8-)
 
SANDRINAbg:
Tako si i mene proverav'o, aaaa??? :twisted:
8-) 8-) 8-)
pa tebe je dovoljno videti i vise ne vidim nista a jok da proveravam, mislio sam na neke onako...
 

Prilozi

  • imageskk.jpeg
    imageskk.jpeg
    2,5 KB · Pregleda: 48
adem_ks:
povodom teme Znamo li o cemu pricamo?

licno ne volim politiku i na ovaj forum krstarice sam dosao da saznam nesto oko PC, video sam pf "politika" i zasmetalo mi je tada kako ljudi vide neke stvari i pokusao sam da im "objasnim" da nije sve tako crno ali... kasnije sam video da se ovde covek moze lepo provesti ako ne uzima k srcu ili preozboljno neke "tvrdnje" i ostao. sada se jednovstavno lepo provodim razmenjujuci "misljenja" sa vama, ponekad se malo iznerviram kako su neki takvi kavi su, ali to je u momentu i onda okrenem plocu tj. pokusavam uz malo recimo humora da "ubedim" neke forumase da kriva drina i nije tako kriva i... doduse nedostaju mi par forumasa koji znaju da postave "temu" u kojoj ima dobra doza humora ali ipak meni je zabavno. jedno od imena koja sam imao prilike da "upoznam" a da me odusevio je ona dlakava strvina a nekima sam zaboravio nick-ove
.

ja dolazim jer uglavnom ljudi ne vole da kometarisu politiku pa mi ovo dodje ko ventil,mada da budem iskrena vise dolazim da se dobro nasmejem budalastinama i psihopatama i da mi bude drago sto ne znam takve u rl :)
 
adem_ks:
pre nego odgovorim nekome pogledam sta je napisao, pa zatim jos par postova, ako treba doci do nekog odredjenijeg misljenja o njemu.... e sada tvoj nick sam umislio kao ispravan i nisam pridavao znacenje tvojoj kritici, mozda sam ja nesto pogresno rekao i... pomislio sam. ali vidim da si se zaista okomio na mene, a ako ne znam razlog nekako mi je nepristojno da "uzvratim" tako da kazem u sebi "pusti ga nek se ispuca, valjda ce uvideti sta pise" tako da do daljneg ....
Нема потребе да се осећаш прогоњено од мене. Два-три провокативна питања сам ти само упутио, чисто зезања ради а ти тако. Може бити да сам се и окомио на некога, али то су двоје-троје људи само (са разлогом) , не више. Ни ти ни твоја Сандрина нисте у тој екипи. Иначе и ја користим методу прегледа, али само у изузетним случајевима, значи врло ретко.
 
Markelja:
Pa imas svastaru za ove stvari... A za ovu iznad imas PP pa se dogovorite....
mozda si u pravu, ali ja ne smatram za obavezom da odgovaram na svaku temu, ako mi se neke ne dopadaju ili ne ticu licno ili oboje ja je jednostavno ne komentarisem, doduse ako je naslov nezanimljiv ja to niti otvaram. iako mi se desilo da ponekad i pored loseg naslova naletim na finu temu
ps. mislis na ovu ispod
 
eremita:
:lol: :lol: :lol: Не знам што ме није изненадило да се Шиптару највише допало оно што пише ДЛАКАВА СТРВИНА.......хехехе.....а тај ник и тај лик је садашњи ИРОН ЛОРД.....
(додуше има он још неколико никова али ови су познати)...

п.с. него, да вам закажемо судар... :roll: :roll: :roll:

adem_ks:
ne znam, pomislio sam i ja ali.... doduse i zada zablista [ipak je na ovom forumu "najostriji"] ali su mu postovi kraci, i rekao bih ne bas onako jaki. valjda se radi o inspiraciji, a sada nema niti za koga niti...kako kazu "ne bacaj dragulj...."

monti7-krstas:
Na drugom mjestu komunicirah sa dobrim čo´ekom pa reče da navrnem na Krstu. ;)
Kad oću nešto pametno da čitam, tražim prvo plava slova. :lol:
Na pdf humor rijetko zalazim jer je ođe kvalitetniji. :razz:

Šteta što nemam više vremena. :-(

@Genije iz Kenije
Koliko si siguran u pomenutu nacionalnost?
a) 100%
b) 50%
c) 25%
d) 8%
 

Back
Top