Kako se izvaditi iz g0vana?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

menna

Primećen član
Poruka
919
E ovako....ljudi, bulja mi je u procepu. Pre jedno mesec dana je krenula neka zajebancija, naime moj decko i ja smo upoznali moju drugaricu i njegovog druga, i krene prica kako nemamo gde da se provedemo, niko nista ne slavi i kao sta cemo....odemo kod roditelja njegovog druga da trazimo mushtuluk, kao zeni im se sin sa mojom drugaricom (ljudi inace zive u jednom selu), oni zvali komsije, rodbinu, prijatelje, slavili, mi se lepo proveli...tra la la, aj sad... I umesto da kazemo da smo se zezali, mi nastavimo pricu, pravimo spisak zvanica, odredjujemo datum, kao nesto kombinujemo, obavestimo sve ljude koje poznajemo, napravimo haos, jos smo moj decko i ja kumovi, pa njegovi zvali starog kuma da ga pitaju da nam preda kumstvo... E sad, mi smo i dalje to smatrali salom, dok nismo skontali da su njegovi skroz ozbiljno shvatili i rezervisali restoran, hranu, muziku, konobare, oshtampali pozivnice, ma sve. (ni "mladozenja" to nije znao jer ne zivi s njima, pa kad je otishao kuci, a ono TRAS, poludeo), jos sazna da mu je stric vec kupio poklon za svadbu... I sta sad da rade kum i kuma koji su sve zakuvali?
 
Langeweile_am_Arbeitsplatz_50720.jpg
 
To je to, muštuluk je čašćavanje kad nekome prvi saopštiš dobru vest. Nije običaj, već izraz za to čašćavanje. I nije striktno vezano za svadbu, već uopšte, za svaku dobru vest. Ja sam kao klinka tražila dedi muštuluk kad mu prenesem poruku od ortaka da su legle penzije. "Stigle pare, daj muštuluk!" Muštuluk je bio čokoladna bananica :)
 
tako smo ja i drug provalili za vreme bombardovannja da smo pronašli srušen avion, vest se proširila za bukvalno 15 minuta...jooj, more ljudi je otišlo da ga traži, a kad smo rekli da smo se zezali, hteli su da nas linčuju...
...ustvari, ovo je sitnica naspram vas, vi definitivno niste normalni!!!!! :shock: Odraće vas žive, i tu ne možete baš mnogo da uradite.. :lol:
 
Odakle vam je majke mi pala tako "dobra "ideja?Pa vi niste sasvim svoji!Hoćete da njegovim roditeljima srčke otkažu,pa da ih nosite na duši?
.Mislim da će te vi na kraju pevati refren pesme od Grive:
Nigde mesta da se skrijem,
ode meni glava,
Vojvodino,Vojvodino,
što si tako ravna.(ako ste iz Vojvodine)
 
medved_bg:
To je to, muštuluk je čašćavanje kad nekome prvi saopštiš dobru vest. Nije običaj, već izraz za to čašćavanje. I nije striktno vezano za svadbu, već uopšte, za svaku dobru vest. Ja sam kao klinka tražila dedi muštuluk kad mu prenesem poruku od ortaka da su legle penzije. "Stigle pare, daj muštuluk!" Muštuluk je bio čokoladna bananica :)

joj, sto je ovo slatko :)


A sto se tice teme> pa nek se vencaju! Najozbiljnije. Bas je dobra prica. Nek pokupe poklone - mozda im neko kupi i gajbu - i uzivanje. Bas romanticno, u stvari. Kako to da nema film o tome? Ili ima? Menna pisi scenariJo :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top