upadanje u rec

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Imam problem da cesto ne mogu nista da kazem posto mi drugi stalno upadaju u rec. Jednostavno cesto se osetim ko autsajder zbog toga. To se desava u svim slucajevima nebitno dali je u drustvu, u porodici, sa roditeljima. Jednostavno kako zinem tako me neko prekine i nastavi pricu. Sto je najgore od svega i najsmesnije taj neko kaze bas ono sto sam ja hteo da kazem. Tek dobijem rec kada povisim ton i primenim verbalnu silu. Inace da fino pocnem ma kakvi samo neko presece i kraj price.
 
Banovala me Dr sa foruma zdravlje. Zbog licne razmirice izmedju mene i nje. Posto sam rekao da su nasi doktori vecinom drski nevaspitani nadobudni napaljeni i da 30% ljudi na medicinskom fakultetu a ni toliko ne zasluzuje da bude tamo. I nemam nameru da joj se izvinjavam. To je moja slika o njima. A da su napaljeni jesu, da misle da su uvatili gospoda za muda misle, da su sujetni da sujetniji ne mogu biti o tome da ne pricam.
 
a ti si tako pozhrtvovan i skroman.. da mi je naprosto muka... ako je neko precenio sebe na celom svetu belom onda si to aco ti... glavom i shubarom....
i ja sam imala nesuglasica s dr... pa shta? nishta....
nije to tvoj stav o doktorima takav... tvoj stav je o svima takav.. uz malo izmenjenih detalja.....
 

Back
Top