Nego da mi uzmemo one motke

E ovo sad, za one koji su pratili sta sam govorio oko skupstinskog rada za zadnjih sedam dana, kada je Toma izabran za predsed.parlamenta rekao sam da je ovo po narodnom CAJPER, tad sam najavio da pri dogovoru i formiranju vlade DS DSS i G!7 da ce biti DUPLI CAJPER.
E pa ovo sad u parlamentu upravo sto se desava je CAJPER TRILING.
 
malaaleja:
E ovo sad, za one koji su pratili sta sam govorio oko skupstinskog rada za zadnjih sedam dana, kada je Toma izabran za predsed.parlamenta rekao sam da je ovo po narodnom CAJPER, tad sam najavio da pri dogovoru i formiranju vlade DS DSS i G!7 da ce biti DUPLI CAJPER.
E pa ovo sad u parlamentu upravo sto se desava je CAJPER TRILING.

Sta bre cajper?Kakav cajper :D ;)
 
nama svaki saziv sve lošiji i lošiji. umesto da napredujemo kao društvo i da posle svakih izbora idemo uzlaznom putanjom, mi opet imamo priče o HDZ-u, ustašama, patriotama i izdajnicima, četnicima....strašna je ovo bruka.
Mirne savesti kažem, forum Krstarica za Narodnu Skupštinu Republike Srbije jeste nivo
 
Iron Lord:
Onda je Nikola Tesla srpski izdajnik. Pa su tu i Vuk Karadžić, Jovan Cvijić, Josif Pančić. Oni uopšte nisu bili oličenje ovog naroda iako su potekli iz istog.
Kakav narod takva vlast.Kada mi budemo bolji imacemo i bolju vlast.Narod zasluzuje vlast koju ima.Problem je u tome sto narod vise nije kao Nikola Tesla i Jovan Cvijic i kao mnogi drugi.
 
Iron Lord:
Onda je Nikola Tesla srpski izdajnik. Pa su tu i Vuk Karadžić, Jovan Cvijić, Josif Pančić. Oni uopšte nisu bili oličenje ovog naroda iako su potekli iz istog.
Стварно, шта значи то "оличење овог народа"?

Друго, и битније, (кад већ говоримо на тај начин), они су сви итекако осећали припадност том народу, српском.
 
Joca_Jox:
Kakav narod takva vlast.Kada mi budemo bolji imacemo i bolju vlast.Narod zasluzuje vlast koju ima.Problem je u tome sto narod vise nije kao Nikola Tesla i Jovan Cvijic i kao mnogi drugi.
Народ је "овакав" или "онакав", у зависности од елите какву има.


А ови у Скупштини су - срамота, а не елита.
 

Back
Top