partija ili Ja

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mislim da u pravom demokratskom svetu, obicno je partija iznad predsednika [te partije], i da tamo, ponovo naglasavam obicno ljudi ne "vezu" partiju sa njenim predsednikom, dok kod nas, poistovecivanje Ja=partija je normalna pojava, a ako se partija ne slaze sa mnom, jednostavno smenim partiju, tj. uzmem nove clanove, ili po onoj staroj "partija, to sam Ja". ja verujem da nas [ex yuga] takvo "razmisljanje" samo unazadjuje, ili u najmanju ruku nam ne da da idemo napred. ljudi se uclanjuju zbog programa, valjda, a ne zbog osobe, ili bi tako trebalo biti. znaci u neku ruku treba reci ovako "za kartastrofu u zadnjih 15-tak godina u srbiji kriva je SPS" ili nesto slicno, a ne SM [sto ne znaci da on nije doprineo, taman posla, ali...]
 
Архангел:
A za katastrofu na Kosovu je kriva koja partija?
recimo ovako, umro rugova, i onda su dve osobe umislile da su oni LDK, a posto obe ne mogu biti, dolazi "cepanje"
a sada "odgovor" jel mislis koja je vasa partija odgovorna za sadasnje stanje, ili koja nasa snosi odgovornost za posleratno lose stanje?
 
adem_ks:
mislim da u pravom demokratskom svetu, obicno je partija iznad predsednika [te partije], i da tamo, ponovo naglasavam obicno ljudi ne "vezu" partiju sa njenim predsednikom, dok kod nas, poistovecivanje Ja=partija je normalna pojava, a ako se partija ne slaze sa mnom, jednostavno smenim partiju, tj. uzmem nove clanove, ili po onoj staroj "partija, to sam Ja". ja verujem da nas [ex yuga] takvo "razmisljanje" samo unazadjuje, ili u najmanju ruku nam ne da da idemo napred. ljudi se uclanjuju zbog programa, valjda, a ne zbog osobe, ili bi tako trebalo biti. znaci u neku ruku treba reci ovako "za kartastrofu u zadnjih 15-tak godina u srbiji kriva je SPS" ili nesto slicno, a ne SM [sto ne znaci da on nije doprineo, taman posla, ali...]
u pravu si. daleko smo mi od demokratije. ko je kriv? narod. clanovi partije.
kad god se u medijima otkrije neka afera o politicarima, nikad se u njihovim partijama o tome ne postavlja pitanje. bednici.
hehe. ti bas i ne volis slobu?
ne volim ga ni ja, ali da je sloba krivac za sve....
nije
 
СВОБОДА 4.376:
Шта ти није јасно?
Слобе, Зорана, Лабуса и Шешеља више нема.
kazes seselja vise nema a on em predsednik em daje stroge direktive...[br]
slobina najjaca partija jedva presla cenzus
za ovu drugu dvojicu rekoh... ali sto se mene tice sve je OK. svako ima pravo da misli sta hoce pozdrav tebi i prezivelima
 
adem_ks:
kazes seselja vise nema a on em predsednik em daje stroge direktive...[br]
slobina najjaca partija jedva presla cenzus
za ovu drugu dvojicu rekoh... ali sto se mene tice sve je OK. svako ima pravo da misli sta hoce pozdrav tebi i prezivelima

У већини земаља се гласа за личност а не странку.
 

Back
Top