Muški problem

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Dešava li vam se kad da vam je glavić suv, crven, upaljen, ili da se jave neke kao ljuspice po njemu?Iako je prekriven kožom, to zna ponekad da mi se desi.Je li u pitanju neka reakcije, je li neophodna posjeta urologu?Aj, da vas čujem. Ovo je moglo i za Zdravlje, ali će ovdje biti boljih odgovora.
 
Eto, da ovde sad postoji moderator ovo bi odmah otišlo na Zdravlje a momak ostao nepojeden. Ovako će pobeći glavom bez obzira i mi nikada nećemo saznati da li on ima herpes, triper, sifilis ili samo picajzle.

sun.gif
 
to su zivotinjice koje vole da nasele takva mesta i da ti sishu krv - pichane/qrchane buve....

a ti idi na zdravlje forum. i postuj na ginekologiju. i ne brini se. i u biti, pa shta i ako otpadne.... nije kao da imash samo jedan ****.... u stvari - imash.... pa dobro....
 
Maslachak:
to su zivotinjice koje vole da nasele takva mesta i da ti sishu krv - pichane/qrchane buve....

a ti idi na zdravlje forum. i postuj na ginekologiju. i ne brini se. i u biti, pa shta i ako otpadne.... nije kao da imash samo jedan ****.... u stvari - imash.... pa dobro....
Ajde lepo priznaj da si se nalupetala kao Maxim po diviziji...ni tebi samoj nije jasno sta si rekla...neocekivano od tebe...rekla si nesto samo da se kaze,reda radi,jedan post vise...nije mi jasno... :roll:
 
Mangup:
Ajde lepo priznaj da si se nalupetala kao Maxim po diviziji...ni tebi samoj nije jasno sta si rekla...neocekivano od tebe...rekla si nesto samo da se kaze,reda radi,jedan post vise...nije mi jasno... :roll:
...ovaj, a shto si srdit na mene? a shta sam uradila? ni meni nije jasno....
(chudno, ali evo imam potrebu da ti se pravdam, pa ajde onda i sebi da udovoljim.... znachi, ne trazzi se reshenje na forumu, posebno ne kad se radi o takvim stvarima - ok je istrazzivati o onome shto te muchi, ali to nakon shto se utvrdi SHTA te muchi.... samo sam bila sarkastichna - pre neki dan je cura umrla u roku od 7 dana... bilo ju je strah\sramota\glupo da ode na pregled kod doktora i vukla je rak dojke 2 godine.... i onda je umrla.... ne kazzem da momak ima rak, daleko od toga, i vrlo je ochigledno da ima neke gljivice - pio je antibiotike, opao mu imunitet, ne prija mu donji vesh koji nosi.... ili je samo neodgovoran.... a ja sam bila sarkasticha - naravno da ima samo jedan ****... zato bi trebalo da ga chuva....)
 
Slavik:
Dešava li vam se kad da vam je glavić suv, crven, upaljen, ili da se jave neke kao ljuspice po njemu?Iako je prekriven kožom, to zna ponekad da mi se desi.Je li u pitanju neka reakcije, je li neophodna posjeta urologu?Aj, da vas čujem. Ovo je moglo i za Zdravlje, ali će ovdje biti boljih odgovora.

meni se to nikada nije desilo :)
 
Meni nikako nije jasno sto muskarci izbegavaju odlazak kod urologa. Zarad svog i zdravlja partnera/ke moras voditi racuna. A potpuno je neodgovorno ako zena bar jednom u pola god. ne ide kod ginekologa, sa cime se naravno slazem.

Mislis da ces dobiti pravi odgovor postavljanjem teme na forumu???
 
Maslachak:
...ovaj, a shto si srdit na mene? a shta sam uradila? ni meni nije jasno....
(chudno, ali evo imam potrebu da ti se pravdam, pa ajde onda i sebi da udovoljim.... znachi, ne trazzi se reshenje na forumu, posebno ne kad se radi o takvim stvarima - ok je istrazzivati o onome shto te muchi, ali to nakon shto se utvrdi SHTA te muchi.... samo sam bila sarkastichna - pre neki dan je cura umrla u roku od 7 dana... bilo ju je strah\sramota\glupo da ode na pregled kod doktora i vukla je rak dojke 2 godine.... i onda je umrla.... ne kazzem da momak ima rak, daleko od toga, i vrlo je ochigledno da ima neke gljivice - pio je antibiotike, opao mu imunitet, ne prija mu donji vesh koji nosi.... ili je samo neodgovoran.... a ja sam bila sarkasticha - naravno da ima samo jedan ****... zato bi trebalo da ga chuva....)


Tačno, nedavno sam preležao gnojnu anginu, pijem još uvijek antibiotike. Daj ljudi ne zebavajte se, je li stvarno to i je li neophodan odlazak urologu, ili će proći samo od sebe?
 
Maslachak:
...ovaj, a shto si srdit na mene? a shta sam uradila? ni meni nije jasno....
(chudno, ali evo imam potrebu da ti se pravdam, pa ajde onda i sebi da udovoljim.... znachi, ne trazzi se reshenje na forumu, posebno ne kad se radi o takvim stvarima - ok je istrazzivati o onome shto te muchi, ali to nakon shto se utvrdi SHTA te muchi.... samo sam bila sarkastichna - pre neki dan je cura umrla u roku od 7 dana... bilo ju je strah\sramota\glupo da ode na pregled kod doktora i vukla je rak dojke 2 godine.... i onda je umrla.... ne kazzem da momak ima rak, daleko od toga, i vrlo je ochigledno da ima neke gljivice - pio je antibiotike, opao mu imunitet, ne prija mu donji vesh koji nosi.... ili je samo neodgovoran.... a ja sam bila sarkasticha - naravno da ima samo jedan ****... zato bi trebalo da ga chuva....)
Ok,pozz :lol:
 
Slavik:
Dešava li vam se kad da vam je glavić suv, crven, upaljen, ili da se jave neke kao ljuspice po njemu?Iako je prekriven kožom, to zna ponekad da mi se desi.Je li u pitanju neka reakcije, je li neophodna posjeta urologu?Aj, da vas čujem. Ovo je moglo i za Zdravlje, ali će ovdje biti boljih odgovora.
Potpuno si u pravu to za odgovore i doshao si na pravo mesto.

E sad, ja bih ti inache savetovao da odesh do lekara, ali jako su mi zanimljive te ljuspice. Tako da, mislim da bi trebalo da iskulirash i pravish se da je sve regularno, pa da vidimo shta ce se dalje deshavati sa njima. Hoce li zadebljati, ochvrsnuti i pretvoriti se u shkrge (shto je, priznacesh, nekako najinteresentniji razvoj), ili ce se proshiriti na skrotum pa cesh praviti frt-frt zvuke dok hodash, ili neshto trece, sasvim neochekivano i uzbudljivo... Budi samo strpljiv, a ja se nadam da cesh nas ovde redovno obaveshtavati o stanju. Ljuspica.
Pozdrav.
 

Back
Top