Vas stav o ...

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Zanima me da li bi vam smetalo da vas bivsi decko/muz zapocne vezu sa vasom dobrom prijateljicom?

Znaci: bivsi sa drugaricom!

Ako vam smeta, sta biste uradili?Da li mislite da je to glupo, neumesno i bezobzirno ili biste bili srecni zbog njih!?

Imate li napade posesivnosti prema bivsima , ali onima koji su vam zaista znacili?

Volela bih da mi obrazlozite svoje stavove. ;)
 
Zavisi od situacije, dali ja nesto osecam prema njemu, on prema meni, kako se razumem sa tom drugaricom....dali su poceli vezu odma nakon naseg raskida...itd....
Nije mi se to nikad desilo...Samo bi se bas zapitala kakva mi je to drugarica...mislim, da bi "otkacila" i njega i nju ( opet zavisi od sit.)...
 
O daaaa, i te kako imam stav po tom pitanju. Moje drugarice znaju to. Jednom moj , uvek moj.
I smetao bi mi da neka od njih seta mog decka. Narocito one bas ozbiljne veze. Od tolikih frajera ako joj je bas moj zapeo za oko , morace da bira. Ili on ili ja.

Bas , bas , bas sam agresivna po tom pitanju. Svoje ne dam tudje ne trazim.
 
Mirka šizika:
O daaaa, i te kako imam stav po tom pitanju. Moje drugarice znaju to. Jednom moj , uvek moj.
I smetao bi mi da neka od njih seta mog decka. Narocito one bas ozbiljne veze. Od tolikih frajera ako joj je bas moj zapeo za oko , morace da bira. Ili on ili ja.

Bas , bas , bas sam agresivna po tom pitanju. Svoje ne dam tudje ne trazim.
Isto.
 
Black_cat:
Bivshi!? Bilo bi mi extra krivo da mi se dobra drugarica spetlja sa nekim ko je, ochigledno, bezze... pa, zato i jeste bivshi ;)
Ma daaaaaaaj :roll:
Meni se desilo nešto slično, tj da se moja najbolja drugarica smuva sa dečkom sa kojim sam se ja za malo smuvala par godina pre toga. Ma komplikacija živa. E, poenta je u tome da je meni u prvom trenutku bilo malo.. onako.. al kad sam videla koliko se njih dvoje vole i sve ništa mi više nije bilo krivo :-D
E, al to je bio "za malo" dečko. Devojke mojih bivših "baš dečkova" , pa i bivše devojke ne srećem rado.
 
ako mi je jos stalo do njega, onda bih pobesnela. potrudila bih se da ostanem na korektnoj distanci, i sacekala bih da raskinu, jer sam sigurna da ni jedna od mojih drugarica ne bi mogla da opstane u vezi sa nekim od mojih bivsih, koji su redom bili ekscentricni
nisam posesivna, stvarno mi znaci sto su srecni, ali ne sa mojim drugaricama koje su me videle u svim mogucim stanjima. sama pomisao na njih dvoje u sred svadje, i ona sikne: da, tvoja draga mojra, koja je rekla da goreg od tebe u krevetu nema niti ce biti...jao uzas, sve samo ne to
 
Pa.. shta god, ali ne razumem ono 'ma daaaaaj' ?
Nema tu za mene nishta komplikovano. Uopshte me ne zanimaju. Ni s kim su, ni da li su, ni kada su.
Bili, probali, zavrshili - gudbaj.
Sad.. uzhivamo :)
 
Grrrr!
Pozeleneh citajuci!
Dakle to NE SME da se desi, jerbo bih otkopala ratnu sekiru. Nije on moje vlasnistvo, i ni na koji nacin se ne interesujem za zivote bivsih...jednostavno stvarno postajem indiferentna vremenom. Vecini pozelim lepe stvari. Ali pod lepe, nikako ne mislim da dele postelju s drugaricom mi!
I tu opet ne bih imala problem s njim... prosto mi svejedno, nego s njom, jer mi je to blago incestuozno, +bila bih uverena da ga je merkala sve vreme dok sam ja imala vezu s njim. Ma Pfuj jednom recju.
 
Maco, nije teško, sad će tebi parka da objasni:

da li je moguće da si u životu bila samo sa "bezze" ljudima? Ako jeste, onda si u pravu, to ne zaslužuje :roll: nego :-( ili možda :shock:

da se ne ograničim samo na tvoj primer, da li zaista misliš da veza između dvoje ljudi puca isključivo jer je jedno od njih... khm... "bezze"? (neću nabrajati moguće razloge, neka sive ćelijice gimnasticiraju)

itd itd
 
Uh, zanimljivo pitanje. Ranije sam bila protiv toga, dok se i sama nisam smuvala sa bivšim dečkom jedne moje drugarice. Mislim da mi to nikada ne bi palo na pamet - da uradim - da ona već nije bila u veoma lepoj i mnogo uspešnijoj novoj vezi. Rekla je da joj to ne smeta. Uostalom, cela ta priča je bila pomalo incestuozna, jer je taj njen novi dečko bio najbolji drug tog bivšeg dečka, sa kojim sam se smuvala ja :) ... i, pet godina kasnije: svi smo sa nekim drugim, ja se družim sa obojicom muškaraca a ona je skroz nestala sa scene... A jednom sam upoznala svoju drugaricu sa nekim svojim bivšim, i lepo sam joj rekla: uživaj sa njim, ali ni slučajno nemoj da se zaljubiš. I ona se naravno zaljubila, pa kad je nastradala - naljutila se na mene :lol:
Nemam pojma, mnogo dugo nisam u igri, izgubila sam osećaj (za filing).
 
sta ja znam...mene generalno bivsi momci ne interesuju i nemam nikakve pretenzije prema njima...
ali pod odredjenim okolnostima mi ne bi bilo prijatno...
hocu da kazem da za sve postoji nacin, pogotovo kad su te osetljive situacije u pitanju.
u principu ih blagosiljam sve, nek rade sta hoce (sem sa ovim jednim :) )...ali ponavljam, na nacin na koji nece dovoditi u pitanje bilo koji od nasa 3 medjusobna odnosa i na nacin kojim me nece uvlaciti u njihov...sto nije bas u svakoj situaciji lako izvodljivo...
a i zavisi i od toga o kome se radi u konkretnom slucaju...
 
zavisi shta bivsha...mislim ok cura al nije isto biti sanekim dva meseca il ne znam 5godina...verujem da bi mi smetalo da bude sa nekim sa kim sam ja proveo tako dugo i tdelio tako mngo i oh bozhe...dozhiveo tako mnogo...buahaha zhenski qtaaaak rasulo haos beznadje...
 
meni je zhenski qtak kao ono...sestrina soba...ok ja nemam sestru al kao imaju neki od mojih drugara...il ne znam po nekim qtjama gde sam bio...i kao e to je shvecina soba tamo je drugachija postavka...ne vladaju isti zakoni i sve...a ono tamo sve pod konac chak i ako je tinedjzh varijanta i dalje je jasno da je to zhenska soba...i da se uklone svi tragovi da je tu zhena...i dalje bi bilo jasno da je to zhenska soba...i bash dozhivljavam postovanje ovde...kao uleteo u sobu sestre i napravio haos iz osvete shto je ne znam pojela poslednje sarme il neshto
 
parka:
Maco, nije teško, sad će tebi parka da objasni:

da li je moguće da si u životu bila samo sa "bezze" ljudima? Ako jeste, onda si u pravu, to ne zaslužuje :roll: nego :-( ili možda :shock:

da se ne ograničim samo na tvoj primer, da li zaista misliš da veza između dvoje ljudi puca isključivo jer je jedno od njih... khm... "bezze"? (neću nabrajati moguće razloge, neka sive ćelijice gimnasticiraju)

itd itd

Hajde da i ja tebi objasnim:
Ljudi u toku zhivota menjaju stavove, afinitete, zhelje i potrebe. Osoba koja ti u jednom trenutku (odnosno, intervalu) zhivota odlichno prija, u nekom buducem je 'bezze'.
Mozhesh da primetish da nisam prichala generalno o vezama izmedju dvoje ljudi, nego o svojim vezama. U tom smislu - da, moje veze su pucale zato shto je taj neko postajao i postao 'bezze' za moje zhelje i potrebe, shto je potpuno normalno.

Bilo bi tuzhno da se sa nekim odlichno slazhem i da mi potpuno odgovara, a da nam veza puca. Ako ti imash takvu vrstu problema, slobodno gimnasticiraj na tvojim primerima i navodi tvoje razloge.
Ja sam svoje navela.
 
Не знам, зависи у ком животном пероду би се то десило.
Са 15-16 није исто што и са 26 или 36!
Зависи и колико би времена протекло од нашег раскида.
Зависи и колико је мени и даље стало до тога неког, значи да ли сам сасвим индиферентна према њему.

...Мада, моја најбоља другарица је увек познавала све моје момке, немогуће је да после толико времена напрасно почне неки да јој се свиђа....:roll:

Да се сада смува са неким са ким сам била пре 15 година и ко ми је сасвим небитан - миндеђ!
Да се сада смува са мојим бившим мужем - незамисливо, не за мене, него за њу и њега!:lol:
 
Nemam baš nikakva osećanja prema bivšima (mislim na ljubav, dopadanje i sl.), tako da mi je svejedno s kim su da su, pa makar i s mojom drugaricom. To me nimalo ne pogađa,ali mi je ponekad pomalo smešno (imam takvu situaciju). Samo mi ne dirajte onog koga sada volim.
 
Ne bi mi smetalo... ko zna možda bi i mogao da se uglavim u trojku... jbiga, ortaci smo, a i nije da nju nisam video golu... Ja sam ekstremno tolerentan na takve stvari... riba k'o riba, ima ih na tone...
 
...nije mi se to nikad desilo.Znači hipotetički- šta bi bilo kad bi bilo...?
Al' jedno mi sad pade na pamet- ona pesma od Tijane Dapčević: Ona to znaaaa, zato me tako i gleda...Znam da bi me tako gledala, nikad sigurna do kraja. Gde ja prođoh, tu trava više ne niče!!! :lol:
 

Back
Top