VISE PARTNERA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Maslachak:
....:lol: :lol: :lol:....gori, gori.... mala moja gospodjice.... :) :)
(p.s. polozila sam voznju prosle nedelje.... klap, klap....)

pa pobogu preshaltaj malo u vishi stepen prenosa...ne turiraj "mashinu"! da ne bi produvala...odu karike, stubline pa se izgubi kompresija:) pa onda morash sipati univerzalni modifikator :D
 
betmenov_prijatelj:
pa pobogu preshaltaj malo u vishi stepen prenosa...ne turiraj "mashinu"! da ne bi produvala...odu karike, stubline pa se izgubi kompresija:) pa onda morash sipati univerzalni modifikator :D
...besh ulje....
...kad se smanji kompresija, onda cu ja u garazzu da uteram vece, ako ne i bolje modele - prvo passat, pa karavan, pa tamic, pa kamion..... :lol: :lol: :lol:
...a shaltam i motam podjednako dobro ko shto mesham..... :) :) :)
 
ja nemam predstavu šta je ovde u stvari pitanje...
Što više partnera, logično, postaješ veštiji u krevetu..
Ako se misli, odjednom, onda moraš prethodno da se izveštiš...
Ako se misli na učestalost, kod mene je što češće to bolje i jače..
Maslačak, ne znam odakle ta glupa ideja što manje to jače, pa nemoj da me zezaš, mislim..Daj malo zdravog razuma..osim ako ne misliš na udaranje čežnje...
Da, i čestitam na položenom vozačkom!:)
 
Grupni seks, ako je o tome rec, nije me nikad privlacio, niti mislim da je odraz vestine.
Takodje veliki broj seksualnih partnera u zivotu, ne mora biti pokazatelj vestine.
Najbolji smo u krevetu kada smo sa nekim ko nas jako privlaci i ko nam nesto znaci, jer onda dajemo sve od sebe.
Ja sam od onih osoba koje ne veruju u dobru vezu bez postojanja jake seksualne hemije i bar mrve emocija.
Slazem se da sto vise seksa, orgazmi su jaci, uopste uzivanje u celom cinu je vece. Ne propagiram promiskuitet, pricam o seksu u vezi ili braku.
 
Liblet:
Maslačak, ne znam odakle ta glupa ideja što manje to jače, pa nemoj da me zezaš, mislim..Daj malo zdravog razuma..osim ako ne misliš na udaranje čežnje...
Da, i čestitam na položenom vozačkom!:)
....:lol: :lol:....
....ma jok.... neko je postavio temu - koliko puta svrshavate ili tako neshto.... pa su cure izjavljivale ako se manj yebu.... sledeci put sigurno svrshe.... :lol: :lol:.....
...bem ti logike, a?
@BetmenMandrakFantom
....megaloman u dushi.... megaloman u srcu....:) :)
 
Maslachak:
....:lol: :lol:....
....ma jok.... neko je postavio temu - koliko puta svrshavate ili tako neshto.... pa su cure izjavljivale ako se manj yebu.... sledeci put sigurno svrshe.... :lol: :lol:.....
...bem ti logike, a?
@BetmenMandrakFantom
....megaloman u dushi.... megaloman u srcu....:) :)

onda bi ja trebao naci pichku ko postojna jama:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top