Ta teska strana rec "izvini"...

gossca:
Imam 29 godina. Zanima me zasto je to tako ako je tako... Zasto je "izvini" ponekad zastrasujuca i teska rec za muskarce...

Podrazumeva da se covek izvine nakon shto uvidi da je pogreshio. Banalno recheno to je pitanje poshtovanja, i nema veze sa mushkarcima i zenama...Tj. nema razlike....

Shta god...Vi polemishite...a ja odoh da ucim...mah mah... :)
 
Gosco, ponekad je mozda i zastrasujuca i teska, zavisi sta ko u svadji kaze i kako.

Meni nije bio problem da se izvinim jer pazim da ne kazem nesto posle cega izvinjenja ne vrede. A cini mi se da postoje i takve stvari.

Nije problem posvadjati se povisiti glas reci razne stvari, ali postoje i zene i muskarci koji nemaju mere i onda, cini mi se da posle toga izvinjenja ne vrede.

Ako je to bila neka obicna svadja, onda ne teraj bar ti inat, jer od toga nema srece i ako tog tipa volis, zovi ga i izvini se ti prva.
Muskarcima jeste teze jer je nas posao da budemo jachi od zena i to nam postane nacin razmisljanja i ponasanja. Ponekad to mozda i smeta u ovakvim situacijama, ali tako ti je to...
 
Nema to veze sa polom..mada,Bliss reche da ima veze sa poshtovanjem..nisam nikad mislila u tom smeru....:? poznajem ljude koji zaista ne umeju to da prevale preko usta,ali valjda bi oni ovde trebali da postuju..shta znam....ja uvek priznam kad pogreshim ili uvredim....i umem da kazhem izvini...
 

Back
Top