pedofilija na forumu

P

pajamaca

Gost
podstaknuta nekim razgovorom sa nekim forumašima...
evo da zakačim i ovakvu temu.
šta mislite o tome?
primetila sam neke postove odraslih osoba tamo gde im mesto nije.
imate li neko mišljenje o tome?
ili ja odlepila? pa u svemu vidim vuka koji proždire decu?
 
Kako nema sta da traze?
Postoji podforum tinejdzeri.
Postoji Krstaricina pricaonica Klinci.
Kada se tu pojavi neko od 40, ko nema za cilj da posavjetuje djecicu o ucenju i voladanj, pitam se kome tu nije mjesto!
 
Sa forumom ili bez foruma na svu sreću pa nam deca nisu mutava. Sećam se bre ko klinci smo znali šta valja a šta ne pa davali jedni drugima "opisne prideve". Klinci su danas opasni - i popove će da prijave! Ranije kad ti popa kaže da klečiš na kukuruzu nisi smeo ni da pomisliš da se žališ što si bio na klipu...
 
chudna je ta pedofilija...to sam skoro pisao...recimo pre 50 god niko nije imao problem da ozheni devojchicu od 15god il enshto...to je valjda trenutno za 50 tje opet biti normalno ili netje...mi se gnushamo nad tim a nashe babe su radjale kao klinke...nastali smo od pedofilije???...
 
zashto tako mislish?...recimo kad ljudi dozhivljavaju polnu zrelost?...prirodno je da se odma pare i radjaju potomstvo a neshto shto je prirodno ne mozhe biti iskvareno?...jednostavno sad duzhe zhivimo u svetu u kom morash imati preko 18 da bi pohvatao shta se deshava...pre 7000god bilo je bitno da znash da qvash il da lovish i kao to je to...sad nisi zreo sa 15 a pitanje je dal tjesh uospjte biti...nama je to odvratno jer takav nam je sistem u kom smo...odmakni se par hiljada kilometara i videtjesh da je njima tamo to ok...e sad drugo je shto oni zhene a ovi nashi bi samo da yebu...al to su vetj neke druge priche...tema je pedofilija na forumu a to smo prevazishli...
 
antune ne daj se razvratnici.
niste shvatili koliko je to ozbiljan problem:(
moja deca ,za sad nisu ugrožena, em su mala, em..postoje razne parent proof varijante za surf...
ali vidim puno je dece koja mogu upasti u mrežu neke budale...
ne iskrenog ljubtelja ko antun, već....
zar vas ne sekira?
pa nemaju sva deca roditelje koji znaju za filtere....
niti imaju pojma šta se sve događa....
 
chuj puno je dece...nije to tako dramatichno ako uzmemo u obzir koliko ljudi u srbiji uopshte i ima net...ne setjam se al znam da je procenat mizeran...josh u celom tom jadnom procentu treba natji bash one koji tje da se upuste u tako neshto...josh da naleti bash na nekog ko tje da iskoristi...ne sikira me iskreno...ok mozhda ja nemam decu al i da ih imam vetja bi mi frka bila da idu iz shkole nego na netu...ne bih rekao da je problem ozbiljniji od recimo ogromnog broja shizofrenika koji tumaraju ulicama il neshto...opet i ti na ulicama ne treba da budu razlog za neki strah...ok briga al sve dok nije patoloshka...joooj nikako da prestanem na 3 sam foruma kao singerica...
 
pajamaca:
antune ne daj se razvratnici.
niste shvatili koliko je to ozbiljan problem:(
moja deca ,za sad nisu ugrožena, em su mala, em..postoje razne parent proof varijante za surf...
ali vidim puno je dece koja mogu upasti u mrežu neke budale...
ne iskrenog ljubtelja ko antun, već....
zar vas ne sekira?
pa nemaju sva deca roditelje koji znaju za filtere....
niti imaju pojma šta se sve događa....

Pa ti koji ne znaju neka se raspitaju pa neka iscimaju nekoga da im ubaci neki program za to ako oni to ne znaju.
 
AntunTun:
zashto tako mislish?...recimo kad ljudi dozhivljavaju polnu zrelost?...prirodno je da se odma pare i radjaju potomstvo a neshto shto je prirodno ne mozhe biti iskvareno?...jednostavno sad duzhe zhivimo u svetu u kom morash imati preko 18 da bi pohvatao shta se deshava...pre 7000god bilo je bitno da znash da qvash il da lovish i kao to je to...sad nisi zreo sa 15 a pitanje je dal tjesh uospjte biti...nama je to odvratno jer takav nam je sistem u kom smo...odmakni se par hiljada kilometara i videtjesh da je njima tamo to ok...e sad drugo je shto oni zhene a ovi nashi bi samo da yebu...al to su vetj neke druge priche...tema je pedofilija na forumu a to smo prevazishli...



Zaboravio si da je pre 7000 godina bio prosecni zivotni vek coveka 30-35god.
 
difrent from others...:
Zaboravio si da je pre 7000 godina bio prosecni zivotni vek coveka 30-35god.

u kom ti vremenu zivis :(
ovo je ozbiljna tema....ozbiljan problem.....
moze se pisati o tom problemu kao prisutnom na forumu....ali jos je u gorem obliku u RL.......
naravno i incest je cesta pojava ali o tome se vec pisalo ....
 
bobanap:
ovo sam moguce pogresno shvatila.....
a smatram je jednako opasnom kao u RL.
ako sam nepazljivo citala sveukupno----izvinjavam se.


aaaa ovo!pa,recimo da se nisam najbolje izrazio.Ako neku klinku maltretira neki matorac na bilo kom osnovu lako je iskulirati.banujes ga,blokiras ili jednostavno ignorises.
u RL je to vec mnogo zaje_banije.Da ne nabrajam varijante i primere.
Preko sybera jedino mogu da se iznerviraju devojcice.Dok u rl mogu da dozive ozbiljne psihicke i fizicke povrede.
Syber pedofilija je po meni bezazlena samo sto moze biti neprijatna...ali je ipak bolje nego nesto uzivo.ne?
 
difrent from others...:
aaaa ovo!pa,recimo da se nisam najbolje izrazio.Ako neku klinku maltretira neki matorac na bilo kom osnovu lako je iskulirati.banujes ga,blokiras ili jednostavno ignorises.
u RL je to vec mnogo zaje_banije.Da ne nabrajam varijante i primere.
Preko sybera jedino mogu da se iznerviraju devojcice.Dok u rl mogu da dozive ozbiljne psihicke i fizicke povrede.
Syber pedofilija je po meni bezazlena samo sto moze biti neprijatna...ali je ipak bolje nego nesto uzivo.ne?

razumem te. OK.
medjutim ...slatkorecivost...dugotrajno ( prefinjeno ) dopisivanje itekako urodi plodom. posebno kod devojcica koje nemaju dovoljno pameti...dovoljno saznanja o riziku ......
ovde je lako ziveti neki " tudji " zivot.
to sam primetila i kod velikog broja forumasa....zive svoju bajku koja nema veze sa stvarnim stanjem....nego , da ne skrecem sa teme... :-D
negde isto mislimo o ovom problemu, sticem utisak.
 
da incest je kod nas kao dobar dan:(

Pa ti koji ne znaju neka se raspitaju pa neka iscimaju nekoga da im ubaci neki program za to ako oni to ne znaju.
ma nisi me razumeo. oni N-E-Z-N-A-J-U to znači nemaju bre pojam ni da upale kompjuter, ni šta je internet, ni kako radi ni šta sve može da se radi!
moj pokojni deda je bio fasciniran kada sam mu jedan dan odnela lap top da se zabavlja:lol:
prvo što je uradio izguglao je svoje ime:)
ali je školovan čovek, pismen nije mi dugo trebalo da ukapira kako i šta tu radi...
ali ima bre ljudi sišli sa planine u fabriku...
a kupli detetu, jer tako treba...
pa tim ljudima ne pada na pamet da postoji pedofilija, a kamoli na internetu!
 

Back
Top