Cedi sve dozvoljeno

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Srpska liberalna stranka usprotivila se politici LDP-a upitavsi nadlezne organe sta je sve potraebno da urade aktivisti LDP-a i Cedomir Jovanovic da bi nadlezni intervenisali i sprecili njihovo fasisticko delovanje.
Otvoreno zalaganje za otcepljenje KiM od Srbije,otvoreni fizicki napadi na neistomisljenike,kao i pretnje ubistvom ispred zgrade RTS-a samo su mali deo divljastva pripadnika LDP-a,navedeno je u saopstenju SLS.

 
Torrente-BG:
Srpska liberalna stranka usprotivila se politici LDP-a upitavsi nadlezne organe sta je sve potraebno da urade aktivisti LDP-a i Cedomir Jovanovic da bi nadlezni intervenisali i sprecili njihovo fasisticko delovanje.
Otvoreno zalaganje za otcepljenje KiM od Srbije,otvoreni fizicki napadi na neistomisljenike,kao i pretnje ubistvom ispred zgrade RTS-a samo su mali deo divljastva pripadnika LDP-a,navedeno je u saopstenju SLS.

Fašističko delovanje (kora od banane) nema veze sa secesionizmom (zalaganje za otcepljenjem)

Šta je SLS?
 
Ja sam od funkcionera LDP-a chuo stvari kje nisu ni u najcrnjim trentucima izgovarali chak ni Hrvati ili Albanci.
Nije mi samo jasno kako ih niko do sada nije tuzio bar za neku od gluposti koje konstantno ponavljaju.
 
marlon:
kaze se enfroz ... tesko onom ko zlotvora nema :) tako u svakom narodu imas negativce koji su u stalnoj fazi nedojebanosti.
Jedini koji izgledaju da su u fazi nedojebanosti su oni iz DSSa na celu sa premijerom mislim ono ceda sa 30 godina ima vec dvoje dece a Voja isade jalov na kraju bez da branim sada LDP ali kada cemo o nedojebanosti
 
Iron Lord:
Ove dve stranke uzimaju pare i ništa ne rade.
Kada bi im čovek tražio učinak crno na belo - papir bi bio prazan...
Тим странкама би требао један добар модератор,да им ребне по катанац,спасао би нас беде!Чуо сам за једног таквог и топло ћу га препоручити,ако будем у прилици.;)
 
misoni:
Тим странкама би требао један добар модератор,да им ребне по катанац,спасао би нас беде!Чуо сам за једног таквог и топло ћу га препоручити,ако будем у прилици.;)
Podrzavam :D
 
JerryRopero:
Ceda Jovanovic je fasista i izdajnik i u svakoj normalnoj zemlji taj bi odavno bio uhapsen.
Naravno da bi. Njega pre svega treba uhapsiti pod optuzbom da podriva drzavu. Jer, nuditi i zalagati se za otcepljenje jednog dela njene teritorije, jeste direktan udar i na drzavu,na njen Ustav i uredjenje.
Mada bi ovo uredjenje trebalo staviti pod navodnike.
 
Iron Lord:
Ove dve stranke uzimaju pare i ništa ne rade.
Kada bi im čovek tražio učinak crno na belo - papir bi bio prazan...
Kako li znam da je od ove dve- jedna SRS :roll:
Pre svega, oni su POBEDILI, dobili najvise glasova, to sto se uortacili ovo s koca i konopca i uzeli vlast, ne treba kriviti Radikale.
Uostalom, ko je ikada pratio prenos iz Skupstine, zna da nije Radikala, svaka bi se sednica (pod uslovom da je na njoj iko prisutan od tzv. demokrata) zavrsavale za pola sata. Samo izglasaju i konec.
Najvise amandmana na lose zakone podnesu Radikali. To sto se nijedan ne usvoji, svakako nije do Radikala.
E, pa steta sto ne mozete da ih zabranite, a ni moderatori ne trebaju, nisu u stanju ni sebe da zastite.
Iron "ne zna za koga je" ali odlicno zna za koga nije :roll:
 
*BILJA*:
Najvise amandmana na lose zakone podnesu Radikali. To sto se nijedan ne usvoji, svakako nije do Radikala.
Biljo,kada su radikali bili u vladi,onomad,nesto se ne secam da su se pretrgliod podnosenja amandmana.
U prethodnom sazivu parlamenta samo su radikali bili konstantna opozicija,jer je DS bio sputan kohabitacijom.
Medjutim,sada ce situacja biti drugacija.Ako u vladu ne udju SRS i LDP,a nece, imacemo dve izuzetno kriticki nastrojene opozicione stranke,a mislim da ce broj amandmana od strane LDP-a biti jednak broju radikalskih,sto ce biti znavajan kvalitativni pomak,obzirom na njihovu politicku i ideolosku dijametralnost.Znaci-vladin stav,radikalski i LDP-ov.
DA zakljucim:brojnost amandmana u proteklom periodu nije neka radikalska prednost i vrednost,jer su bili konstantna opozicija,a sa izuzetkom one smejurije od "sloznosti" u donosenju ustava,poznato je da srpska opozicija vise voli da podnese amandman,makar i glup,nego da izglasa dobar zakon.U osnovi amandmana je populizam,politikantstvo i zloupotreba skupstinske govornice.
 
"Biljo,kada su radikali bili u vladi,onomad,nesto se ne secam da su se pretrgliod podnosenja amandmana."
------------
Onomad ne moze da bude toliko rastegljiv pojam, samo nesto u blizoj proslosti, tu skoro, skoro negde...
Kad si ti video da vladajuca stranka (vladajuce stranke) podnose amandmane?
Oni podnesu zakon na usvajanje, i tu se zavrsava njihova eventualna korekcija. Znaci, opozicija je ta koja ih popravlja, koriguje i sl.
 
siticentar:
Samo dve, vi ste zaista siromasi mi imamo dvaseset dve, moguce i vise, bogatstvo na "zavidnom" nivou.
Da, da! I to po dvadeset dve stranke iz svakog od tri konstitutivna naroda BiH + misija OHR + 343.218.768 nevladinih organizacija i raznih udruženja građana (na današnji dan)!!!
BiH - Stranački Eldorado!!!
 

Back
Top