Pitanje za LDP-ovce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
deki12345:
Tako je...okrivi slobu za sve sto si izgubio... Moja elementarna kultura mi nedozvoljava da ti kazem nesto u vezi izbeglica koje su u Srbiji rusili sistem... Ali u redu...sad vide sta je Amerika sta je zapad...sta misle o nama i kao se ponasaju...
A ja samo gledam i smejem se...DOS ste vi doveli na vlast!Tako vam je kao vam je ...

Koji mi?Prvo ja nisam Krajisnik.Eto prvi z.jeb. Ni ja nemam neko lepo misljenje o njima.Sloba je naravno kriv za gubitak RSK i za gubitak kosova jer se K U R C I O! Prvo pises,a nemas pojma kome pises.Cestitam prvo na tome.Drugo,citiracu Mikija Manojlovica iz filma Rane:Izdaja mamu vam j.bem srpsku ste zemlju prodali!Svetu srpsku zemlju krajinu,izdaja! pa nekoliko trenutaka kasnije:Je li jesi li video negde sliku onog izdajnika (naravno misli se na Slobinu sliku).I jos nesto tvoj Sloba je ljudima iz Krajine zabranio da udju u Beograd,nego ih je poslao na Kosovo sada pod noz Siptara.Tvoj drugi z.jeb.Odnosno na Kosovo je poslao samo sirotinju koja je jedva glavu na ramenima spasila,a njegovi ljudi iz krajine su stekli bogatstvo i na vreme su krajinu napustili.Meni je odlicno,jer dok su Slobina i Seseljeva g_ovna bili na vlasti,mi smo za 10 godina imali i inflaciju,i sankcije,i izolaciju,i bombardovanje.Pa znas sta,sto je mnogo puno je.
Aha znaci...nije Amerika kriva za sankcije inflaciju i los zivot nego Sloba...To sam hteo da cujem!
A ti nastavi da gledas film "Rane"...vidi se da si neki klinja...
 
JerryRopero:
Ajde mi, molim te, recite kako je to Kosovo dokazalo da moze biti samostalno, u ovih 7 i po godina od kako se "oslobodilo tiranijske vlasti Beograda").
kosovo nije dokazalo da moze uspesno funkcionisati kao samostalna drzava i treba jos dugo godina biti pod medjunarodnim protektoratom,a srbija je sa svoje strane pokazala da ne ume da upravlja kosovom...
 
serb_pagan:
kosovo nije dokazalo da moze uspesno funkcionisati kao samostalna drzava i treba jos dugo godina biti pod medjunarodnim protektoratom,a srbija je sa svoje strane pokazala da ne ume da upravlja kosovom...
Шта значи међународни протекторат,по теби?Нечији хуманитарни рад на Косову?:D
Долазе добри странци да за џабе управљају Косовом?8)
 
serb_pagan:
kosovo nije dokazalo da moze uspesno funkcionisati kao samostalna drzava i treba jos dugo godina biti pod medjunarodnim protektoratom,a srbija je sa svoje strane pokazala da ne ume da upravlja kosovom...

Srbija je pokazala, i izvela rešenje za Kosovo, a ako belosvetske barabe misle da znaju bolje, eto im ga, neka probaju.......nama se ne žuri sa Kosovom, uvek možemo ući i zavesti reda.......
Istorija pokazuje gde god su bili Ameri, uvek je na kraju nakon njihova odlaska bilo krvi do kolena.....
 
B.A.L.:
Aha znaci...nije Amerika kriva za sankcije inflaciju i los zivot nego Sloba...To sam hteo da cujem!
A ti nastavi da gledas film "Rane"...vidi se da si neki klinja...

Pa vidis, ja niti sam klinja a i film Rane nisam gledala, ali mogu samo
da potpisem ono sto Deki izjavljuje citirajuci film Rane..

Naravno da nam nije Amerika kriva za sankcije a tek za inflaciju..

Nego sta ti mislis kako su Karic i Co. od danas na sutra od ulicnih
muzikanata postali milijarderi i dr.raznih Lomonosov univerziteta?

Valjda Ameri izmislili inflaciju da se kosovski mandovi pravoslavne religije
obogate.. Bem ti logiku..
 
misoni:
Е,сад говориш као Б.А.Л.!:)
pusti ti kako ja govorim,objasni ti meni ovako srpski,koji ce **** srbiji kosovo? onako ekonomski propalo,sa 90% stanovnistva koje srbiju gleda kao najveceg neprijatelja,zatrovano svim onim uranijumskim sranjima? srbija se raspada po svim shavovima,hiljade srba sa kosova je odlichno unovchilo svoja imanja tamo,kosovo je ako pitas mene otislo jos 74. godine,a politika SM je ucinila da ta pokrajna zauvek izgubi mogucnost da se normalno integrise u okvir srbije...
 
serb_pagan:
pa hajde,objasni mi koja je korist od kosova? preko milion i po neprijateljski raspolozenih gradjana,ziva beda,privreda gotovo da ni ne postoji...

Napisao sam demokratsko! Naravno, neke/mnoge Šiptare se sigurno neće moći demokratizovati u razumnom roku i bez mnogo ulaganja, znači, demokratsko Kosovo mora imati znatno manje stanovnika.......
A Francek bi još rekao: Moramo ih svesti na manje od PET procenata, tako da ne mogu ući u Skupštinu....
 
serb_pagan:
pusti ti kako ja govorim,objasni ti meni ovako srpski,koji ce **** srbiji kosovo? onako ekonomski propalo,sa 90% stanovnistva koje srbiju gleda kao najveceg neprijatelja,zatrovano svim onim uranijumskim sranjima? srbija se raspada po svim shavovima,hiljade srba sa kosova je odlichno unovchilo svoja imanja tamo,kosovo je ako pitas mene otislo jos 74. godine,a politika SM je ucinila da ta pokrajna zauvek izgubi mogucnost da se normalno integrise u okvir srbije...

Možemo tamo izgraditi atomsku centralu i manje nafte treba uvoziti.....
 
fosilvaso:
Napisao sam demokratsko! Naravno, neke/mnoge Šiptare se sigurno neće moći demokratizovati u razumnom roku i bez mnogo ulaganja, znači, demokratsko Kosovo mora imati znatno manje stanovnika.......
A Francek bi još rekao: Moramo ih svesti na manje od PET procenata, tako da ne mogu ući u Skupštinu....
aha...ti ces ukoliko sam dobro shvatio da dovuches bulju iz zagreba i da pobijesh sve kosovske albance...pravi si junak..ma kakav junak,obilic bre,obilic...
 
serb_pagan:
pusti ti kako ja govorim,objasni ti meni ovako srpski,koji ce **** srbiji kosovo? onako ekonomski propalo,sa 90% stanovnistva koje srbiju gleda kao najveceg neprijatelja,zatrovano svim onim uranijumskim sranjima? srbija se raspada po svim shavovima,hiljade srba sa kosova je odlichno unovchilo svoja imanja tamo,kosovo je ako pitas mene otislo jos 74. godine,a politika SM je ucinila da ta pokrajna zauvek izgubi mogucnost da se normalno integrise u okvir srbije...
Ако ни због чега другог,онда због тога што шиптари неће престати да се шире даље по Србији,ако им даш Косово!Што би рек'о Еремита:Куц,куц,Пагане,овај стан је наш,ми га купиљи!:)
 
misoni:
Ако ни због чега другог,онда због тога што шиптари неће престати да се шире даље по Србији,ако им даш Косово!Што би рек'о Еремита:Куц,куц,Пагане,овај стан је наш,ми га купиљи!:)
ako srbija bude i dalje ovako bedna,budi siguran da ce mnogi jedva dochekati da prodaju svoje stanove albancima za dobre pare i odu negde gde se normalno zivi...para ne poznaje naciju...i mislim da se foliras..kad bi ti dosao albanac i ponudio za tvoju gajbu tri puta vise love nego sto stvarno vredi,ti mu kao ne bi prodao...ma vazi...
 
serb_pagan:
a sta ce nama uopste kosovo?

pa recimo treba nam jer imamo na istom imovinu u vrednosti od preko 500 milijardi dolara. treba nam jer smo unazad 100 godina sve to na njemu sto je - mi izgradili. treba nam jer tamo zive nasa braca Srbi sa Kosova i Metohije. Treba nam jer se tu nalaze velika prirodna i rudna bogatstva . Treba nam da bi Srbija mogla da ima struje narednih 100 godina. Treba nam jer se na njemu nalaze nasi najvredniji kulturno istorijski spomenici, crkve i manastiri.

Ja znam da sve ovo sto sam pobrojao za tebe i tebi slicne nista ne znaci, ja znam da bi vi i rodjenu kevu prodali za 20 evra - ali nisu svi takvi izrodi kao vi. Ima jos Srba koji imaju neke vece ideale od rasprodaje drzave, debelog creva punog hrane i lizanja bulje amerikancima.
 
JerryRopero:
pa recimo treba nam jer imamo na istom imovinu u vrednosti od preko 500 milijardi dolara. treba nam jer smo unazad 100 godina sve to na njemu sto je - mi izgradili. treba nam jer tamo zive nasa braca Srbi sa Kosova i Metohije. Treba nam jer se tu nalaze velika prirodna i rudna bogatstva . Treba nam da bi Srbija mogla da ima struje narednih 100 godina. Treba nam jer se na njemu nalaze nasi najvredniji kulturno istorijski spomenici, crkve i manastiri.

Ja znam da sve ovo sto sam pobrojao za tebe i tebi slicne nista ne znaci, ja znam da bi vi i rodjenu kevu prodali za 20 evra - ali nisu svi takvi izrodi kao vi. Ima jos Srba koji imaju neke vece ideale od rasprodaje drzave, debelog creva punog hrane i lizanja bulje amerikancima.

Sve je to lepo i krasno sto ti navodis.. Mene se licno jedino ti manastiri ticu
jer je to nasa istorija,umetnost,arhitektura ( a drugo nista i nemamo)..

Ali ti Albanci (2 Mio ili vec koliko) tamo postoje,zive tamo i ostace tamo..
I sta sada.. Srbi su otisli (neki svojevoljno,vecina silom) a i ovi ostali ce se
spakovati i doci u Srbiju.Nezavisnost Kosova ( a to je neminovno) ce biti
najveci poraz u srpskoj istoriji. To ce biti prvi put da je Srbija bez rata
izgubila teritorije. I to ce ostati ljaga i na meni i na Tebi i naravno najveca
na nasim sadasnjim politicarima koji nece imati druge nego da stave potpis na taj dokument.
 
pa mozda ljaga ostane na tebi , ali ja cu se licno truditi da to izmenim dok sam ziv, i to cu sutra preneti na svoju decu ako treba i tako redom sve dok ga ne oslobodimo i proteramo poslednjeg siptara sa njega.

ni moji preci se nisu predali za 500 godina turske okupacije pa zasto bi se ja predao tek nakon 10 godina americke okupacije. Necu se predati dok sam ziv, i boricu se da ostvarimo ono sto smo zacrtali. A to je sloboda svakog pedlja Srbije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top