666 i nešto

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
Nemam običaj da otvaram ovakve teme, ali pošto Vatikan i đavoli rade...pa izgleda to nisu žuti i crni, već "šareni"

BEOGRAD - Koaliciju okupljenu oko Vojislava Koštunice i Velimira Ilića samo 110 glasova na izborima delilo je od toga da postane predmet viceva među političkim protivnicima. Narodnjaci su, kako su pokazali zvanični rezultati trke za srpski parlament, na izborima osvojili tačno 666.889 glasova, što je za 110 manje od famoznog broja 666.999, koji u šali svi najčešće zovu - "zlo i naopako"!

Srećom po narodnjačku koaliciju, ovi brojevi na gomili, prema ocenama astrologa i numerologa, ne bi trebalo da budu fatalni po njih, iako su mnogi "laici" skloni da kontroverznom broju 666 uglavnom pripisuju negativna značenja. Kao što je poznato, broj 666 u Novom zavetu, to jest u Otkrovenju po Jovanu, označavao je Zver, a i neizbežno je obeležje satanista.

Astrolog Milan Šašić priznaje da broj glasova koji su narodnjaci osvojili na izborima jeste intrigantan, ali smatra da mu ne treba pridavati neko posebno značenje.
- Značenje broja 666 je preforsirano i bez nekog većeg razloga mu je data negativna konotacija. U svakom slučaju, sama činjenica da su DSS i Nova Srbija osvojili baš toliki broj glasova neće bitnije uticati na dešavanja.

- Kad je reč o tri šestice, ja ih posmatram drugačije i ne smatram ih negativnim. Štaviše, one pre simbolizuju demonsku snagu i magnetnu privlačnost, koju bi u predstojećim pregovorima o novoj vladi mogla da ima narodnjačka koalicija - kaže Šašić.

S druge strane, funkcioner Srpske radikalne stranke, inače "najjači" matematičar među radikalima, kaže da ga ne čudi to što se broj glasova narodnjačkog bloka na izborima gotovo podudara sa ciframa koje se pripisuju nečistim silama.

- Kod ove koalicije je sve naopako, pa me ne čude ni tri šestice. Kod njih je polovina za radikale, polovina za "žute", jedino je Koštunica neobavešten. Velja ima projekte, radi i gradi, a u svemu je interesantno da oni koji pobede na tenderu odustaju, ali iz nepoznatih razloga. Možda je to zato što su neke demonske sile u vezi sa projektima Velje Ilića - ko zna? Kad je u pitanju Palma, on drži reč. Imao je najbolji projekat i imao je šta da pokaže narodu - napravio je zoološki vrt - šeretski komentariše Todorović izborni rezultat narodnjaka.

Za razliku od njega, Željko Tomić, kandidat DSS za poslanika, ne dovodi broj 666 u vezu sa demonima.
- Za nas se može reći da smo magnetno privlačni, ali demonski - ne bih išao toliko daleko. Mi smo privlačni na više načina, ali akcenat bih stavio na to da smo najprivlačniji biračima - komentar je Željka Tomića povodom broja glasova koje su narodnjaci osvojili na izborima.
 
Ево, нашта су спали ови из ДС-а НА ВРАЧАЊЕ И ГАТАЊЕ, кога се толико СТИДЕ и кога толико ПЉУЈУ........

Ја лепо кажем овом филателисти да треба да лепи своје маркице - а не да прича о политици!
 
filatelista:
Kako sam znao da će se upecati čovek koji misli da je uhvatio Boga što je otkrio mogućnosti Caps Lock
Pa pošto je satanizam čipovi na karticama i ostale haj tek mambo džambo
onda je ovo vrlo sumnjivo

Па сигурно да је сумњиво - али у то сумњиво ВЕРУЈЕМ ЈА а не ТИ ! Ти верујеш у друга Бориса, у друга Нешу, у друга Шуљтановца, ту је твоја ВЕРА а сви заједно верујете да сте потомци мајмуна као што вас учи друг Дарвин, и сви заједно ђускате у ИНТЕРНАЦИОНАЛИ Сотоне Карла Маркса.

п.с. капс лок је за такве као што си ти - морам да им приредим и визуелне
ефекте - јер на менталне НЕ РЕАГУЈУ, имају испеглане мождане вијуге!
 
eremita:
Па сигурно да је сумњиво - али у то сумњиво ВЕРУЈЕМ ЈА а не ТИ ! Ти верујеш у друга Бориса, у друга Нешу, у друга Шуљтановца, ту је твоја ВЕРА а сви заједно верујете да сте потомци мајмуна као што вас учи друг Дарвин, и сви заједно ђускате у ИНТЕРНАЦИОНАЛИ Сотоне Карла Маркса.

п.с. капс лок је за такве као што си ти - морам да им приредим и визуелне
ефекте - јер на менталне НЕ РЕАГУЈУ, имају испеглане мождане вијуге!

Što si se iznervirao, pa moraš da dopunjavaš svoj post
Pa ova tema i jeste otvorena za šarane da se pecaju i ja uhvatim kapitalca iz prve.
 
Иначе НУМЕРОЛОГИЈА је строго осуђена од стране СПЦ као МАГИЈА. Тим работама баве се они чија је верска књига КАБАЛА а не православци...хехехе...


 
filatelista:
Što si se iznervirao, pa moraš da dopunjavaš svoj post
Pa ova tema i jeste otvorena za šarane da se pecaju i ja uhvatim kapitalca iz prve.

Што се РИБА тиче, нема проблема... ја и онако ударам БУЋКАЛО... а ти се ту јављаш међу првима.........бркати...... :lol: :lol: :lol:
 
Е Филателиста - џаволе ... Још да је "демократски блок" добио 1.999.998 гласова било би још симпатичније. Какав би то тек џаво био јер 666.666 х 6/2 . :D :D :D
 
eremita:
Ево, нашта су спали ови из ДС-а НА ВРАЧАЊЕ И ГАТАЊЕ, кога се толико СТИДЕ и кога толико ПЉУЈУ........

Ја лепо кажем овом филателисти да треба да лепи своје маркице - а не да прича о политици!

more stvormito
ja tebi poverova da je broj zveri 666 :shock:

a sad vidim da si u pravu...

ooooooooooooooooo neeeeeeeeeee
Apokalipsa je tachna i ostvaruje se preg nashim ochima!!! :shock:
 
Јесте.Ти си њен весник,као и увек!Иди у џамију и поклони се пар хиљада пута,да би проклетство нестало.:D:D:D
 
filatelista:
Ma da se sprdamo...
Ubište me ljudi sa ovim ozbiljnim temama...
Dođe čovek ovde na forum, a teme da te glava zaboli
Čak sam citirao KURIR, ejjj, jel malo od mene :shock:
Nije, Kurir je to objavio u sutrasnjem izdanju!
Rekose, kad nas Njegovo Gospodstvo citira, necemo vise biti najcitaniji na Balkanu, nego i u
Evropi :lol:
 
ma idem do tvojih, da se par puta... :D

a ja mislim, kao novootkriveni vernik,
da je najbolje da svu sataninu vojsku poapsimo i giljotiniramo!

svi 666... glasacha da povatamo i procesuiramo 8)
 
filatelista:
Ma da se sprdamo...
Ubište me ljudi sa ovim ozbiljnim temama...
Dođe čovek ovde na forum, a teme da te glava zaboli
Čak sam citirao KURIR, ejjj, jel malo od mene :shock:

Pa kad ne možeš drugačije onda razloge tražiš u spiritualnom i objasniš lepo sebi da nije ništa zbog tebe već zbog neke sile koja ima nešto protiv nas predobrih. Kad se čita Kurir kupi se i "Treće oko" da upotpuniš informaciju...
:lol: :lol: :lol:
 
Iron Lord:
Pa kad ne možeš drugačije onda razloge tražiš u spiritualnom i objasniš lepo sebi da nije ništa zbog tebe već zbog neke sile koja ima nešto protiv nas predobrih. Kad se čita Kurir kupi se i "Treće oko" da upotpuniš informaciju...
:lol: :lol: :lol:
c008.gif
 

Back
Top