ZASTO SE KOSOVO NE NASELJAVA?

adem_ks:
nekako mi je "cudno" ovako lupanje, tj. prosipanje podataka o narko bosovima na kosovu... droge ima [a gde je nema?] ali ako je sirotinja kao sto vi kazete [a nije bas tolika beda] ko kupuje drogu, ili se ovde preradjuje [po nekima, a zasto??? ja ne razumem, mislim sto bi toliko putovala] sto je nelogicno... ako je i ima, po nekima, ona je dosla sa vojskom KFOR-a, ali ja ne verujem niti to. a ima je to je cinjenica, ali sigurno mnogo manje nego po drugim mestima, a da je ima manje nego sto vi "znate" tio ne treba komentarisati... ...
Ala smo sad kao naivni, "nema narko bosova na Kosovu, a droga je dosla sa KFORom" :lol: :lol: :lol:
Ma jok nema uopste, a "siptari su iliri" :D

Inace posto se pravis blesav, naravno da drogu uglavnom ne prodajete po Kosovu (sem mozda kforovcima), nego je svercujete do vasih kriminalaca po Evropi, gde joj je krajnje odrediste (naravno malo zavrsi i kod cedice, ali to je vec druga prica ;) )
 
Salvantis:
Ala smo sad kao naivni, "nema narko bosova na Kosovu, a droga je dosla sa KFORom" :lol: :lol: :lol:
Ma jok nema uopste, a "siptari su iliri" :D

Inace posto se pravis blesav, naravno da drogu uglavnom ne prodajete po Kosovu (sem mozda kforovcima), nego je svercujete do vasih kriminalaca po Evropi, gde joj je krajnje odrediste (naravno malo zavrsi i kod cedice, ali to je vec druga prica ;) )
ajde posto se ti pravis pametan, daj mi jedan razlog zasto bi droga dolazila u kosovo... zasto je ti dileri ne bi direktno vozili na odrediste, na "truli" zapad...zadrzavati drogu na kosovo, pa posle je slati dalje, a albanci "poznati" kao narko bosovi???...ma to su price za malu decu... ne kazem da albanci nisu niti da jesu bosovi po evropi ali...
 
adem_ks:
ajde posto se ti pravis pametan, daj mi jedan razlog zasto bi droga dolazila u kosovo... zasto je ti dileri ne bi direktno vozili na odrediste, na "truli" zapad...zadrzavati drogu na kosovo, pa posle je slati dalje, a albanci "poznati" kao narko bosovi???...ma to su price za malu decu... ne kazem da albanci nisu niti da jesu bosovi po evropi ali...
Valjda ne ume da leti, pa da odleti direktno za zapad :roll:
I ne pravim se, ja jesam pametan 8-) . A ti se isto tako ne pravis blesav :lol:

Kosovo sluzi kao logisticki centar siptarske narko mafije za citavu Evropu, mesto na kome se droga skuplja, preradjuje, organizuje transport i sve ostalo. Naravno da ima i drugih puteva, ali upravo Kosovo predstavlja idealno mesto za obavljanje svih ovih operacija, s obzirom da zakoni i policija dole postoje samo formalno.

A da ne zaboravimo i oruzje, belo roblje i sve ostale aktivnosti albanskih kriminalaca sa KiM....
 
adem_ks:
nekako mi je "cudno" ovako lupanje, tj. prosipanje podataka o narko bosovima na kosovu... droge ima [a gde je nema?] ali ako je sirotinja kao sto vi kazete [a nije bas tolika beda] ko kupuje drogu, ili se ovde preradjuje [po nekima, a zasto??? ja ne razumem, mislim sto bi toliko putovala] sto je nelogicno... ako je i ima, po nekima, ona je dosla sa vojskom KFOR-a, ali ja ne verujem niti to. a ima je to je cinjenica, ali sigurno mnogo manje nego po drugim mestima, a da je ima manje nego sto vi "znate" tio ne treba komentarisati... ...

vidi ademe...ili kako god......
ne glumi i ne pravi se sad naivan.... :evil:
zadnjih 50 godina se tamo radi sta se radi....o tome se toliko mnogo zna da mi je zlo od same pomisli :arrow: na koliko problema su se zatvorile oci radi dobre zarade :arrow:
koliko kompromisa je napravljeno da bi NEKO uzeo ogromnu lovu :arrow:
sve danas je posledica jedne sulude politike i jos ludjih politicara :evil:
o tome ce tek mozda neko progovoriti......
 
eremita:
Мене живо интересује ОД ЧЕГА живе шиптари, чиме се баве, шта производе, када је позната ствар да је негде 10% њих запослено по администрацијама, управама, кафанама и као трговци. А продају робу из Србије.

КО ПЛАЋА ТЕ ЉУДЕ, ОДАКЛЕ ИМ НОВАЦ мислим на оних 90% незапослених.

to je jedan od razloga zasto gubimo kosovo...
svaka siptarska familija ima nekog preko...koji finansira celu familiju
zive veoma skromno...pomazu jedan drugog...
vrlo su disciplinovani,stekuju pare...
i zato imaju po 8-oro dece..i ne trebaju im nikakvi uslovi za to..
to vazi za prosecnog seoskog siptara..ili gastarbajtera
 
xxxman:
Zato sto radikali - jedine patriote Ujedinjenih Srpskih zemalja-ne zele da krenu prvi u naseljavanje i time nam daju primer svog patriotizma i odlucnosti!!

da su oni jedna mrva od onoga sto govore da jesu,
da odu svi dole da sacuvaju tu zemlju, da svoje mitinge iskoriste da napale masu da se popakuje u autobuse i odu dole na kosovo a ne da pljuju po demokratama,
onda verovali ili ne, imaju moju podrsku, progledacu im kroz prste sto mene i slicne meni nazivaju ustasama antisrbima i sl.

najveci antisrbi su upravo oni, jer su njima puna usta srpstva, a oni su sljam i kukavice. oni sami su najveca steta po srbiju o kojoj pricaju.
sto toma i vucic ne odu u neku siptarsku jazbinu na kosovu, zajedno sa svojih milion glasova? da tamo sire srpstvo? nego dodje na kopaonik ili mitrovicu pa se qrci medj srbljem umesto da ode u neku zabit, i tamo naseli srbe gde su i bili
 

Back
Top