kako se osecate danas...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ja sam grozno.sinoc se ovdje sa vama zajebavala do 3 ustala jutros u 8 morala na fakultet imala ispit,samo sto nisam propustila autobus. i cim sam se vratila kuci ceko me termin kod cika ginekologa.Fuuuuuuuuj. i sad sam postala hiperaktiva,nemogu da spavam. JAAAAAAAAAAAAOO grozan mi je dan
 
Daj zenska, sta ce ti dijeta? Ajde da si debela, ali koliko vidim nisi. Da se odreknes cokoladica, vina i sl? Tc, tc, tc...Znas sta - upisi da ucis oko sipke da igras - veruj mi svaki, ali svaki misic se koristi i kalorije samo gore. Ma super je - bila sam jednom, i opet idem u ponedeljak..:)
Ili jednostavno teretana...
 
Kako se osećam? Kao da me je pregazilo nešto veliko, sa točkovima...
Moram da počnem noću da spavam, možda je do toga.

Ne drže se dijete samo da se skinu kilogrami, zaboga. Mada, to je ipak u 90% slučajeva. Možda se devojka ugojila 5 kila, pustite je da održava težinu :)
Mada, to obično ima kontraefekat, ali kako za koga...
 
Tra la la la la... :D

sun.gif
 
Nesto sam neobicno ranjiva u ova poslednja dva dana, pa me malo razneze razne stvari... Recimo par tema na ovom forumu... Rasplakala sam se nekoliko puta citajuci ih... Bas ima finih i zanimljivih ljudi i mnogo mi je drago kad vidim tako nesto :)
 
Jutoros kada sam se probudila, shvatila sam da imam 280 godina. Kako sam dolazila k svesti tako mi se nesto jasnije oblikovala jedna jedina misao - do ponovnog upadanja u krevet imam jos najmanje 15 sati. Sve ostale misli su vise bile nagovestaj, slutnja, magla neka: sta sve moram da uradim, gde sve moram da stignem i odakle da uteknem... A sada, evo, moja mladjana (bar 250 godina mladja) polovina me pozuruje da odemo u market, i tako izbegnemo sutrasnju gnjavazu, te uzimam stap u ruke i ostavljam vas :( ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top