Prvi simptomi trudnoce

Drage moje :) jedno pitanjce za vas iskusnije :) Naime, zanima me da li postoji mogucnost da sam ostala trudna ukoliko se kao simptom javilo kasnjenje menstruacije od 3 dana, a bas kada sam trebala dobiti poceli su kao simptomi menstruacije, bol u grudima, ali samo dok stojim... znaam, cudno.. o.O naduvenost i sl. Ili se to samo pomjerio menstrualni ciklus za nekoliko dana. Inace ciklus traje 31 dan, a sada kasni evo vec 3 dana... Pomozite.. Hvala :)
 
Drage moje :) jedno pitanjce za vas iskusnije :) Naime, zanima me da li postoji mogucnost da sam ostala trudna ukoliko se kao simptom javilo kasnjenje menstruacije od 3 dana, a bas kada sam trebala dobiti poceli su kao simptomi menstruacije, bol u grudima, ali samo dok stojim... znaam, cudno.. o.O naduvenost i sl. Ili se to samo pomjerio menstrualni ciklus za nekoliko dana. Inace ciklus traje 31 dan, a sada kasni evo vec 3 dana... Pomozite.. Hvala :)

pa i meni su simtomi poceli tek tu oko ocekivane menstruacije....moze i ne mora, varljivo je to pricati napamet....test u ruke i sa jutarnjom mokracom :)
 
sweetdream, poremecaj ciklusa se moze desiti zbog razno-raznih stvari i situacija...a simptomi izostanka isti kao kod trudnoce...
Ja, na pr. nisam imala nikakve simptome do treceg meseca trudnoce (inace imala neredovne cikluse), pa sam saznala da sam trudna nakon jednog dana mucnine i nenormalne zelje za narandzama....:D
Zelim da kazem da je sve individualno... ;)
 
Hvala na odgovoru, Neizreciva :) Test cu vec sutra uraditi... sada je kasnjenje vec 4 dana...

ma to skoro sigurno mora da ti pokaze trudnocu sa jutarnjom....izuzeci su kada je zena van uobicajenog perioda ovulacije ostala trudna a to je retkost....uglavom, ako neces da das krv i da radis hcg iz krvi koji je najmerodavniji, ako ti sad ne pokaze test trudnocu a ipak ne dobijes, ponavljaj testove za 2-3 dana jer se beta hcg povecava za par dana na duplo.....
 
Javljam se :) radila sam test i pokazao samo jednu crticu, znaci negativan :) i to sa kasnjenjem menstruacije 5 dana... :)) koliko mu vjerovati...

ako si uradila sa jutarnjom mokracom, skoro je siguran, osim ako ti je ovulacija bila bas pred kraj, sto je jako mala verovatnoca....ako ne dobijes, uradi jos jedan za 4-5 dana i ako je negativan,s a kasnjenjem do dve nedelje dobro bi bilo da odes kod ginekologa je moze biti do hormona, upale, , osim ako ti to nije uobicajeno da su ti tako nerednovne menstruacije....
 
ako si uradila sa jutarnjom mokracom, skoro je siguran, osim ako ti je ovulacija bila bas pred kraj, sto je jako mala verovatnoca....ako ne dobijes, uradi jos jedan za 4-5 dana i ako je negativan,s a kasnjenjem do dve nedelje dobro bi bilo da odes kod ginekologa je moze biti do hormona, upale, , osim ako ti to nije uobicajeno da su ti tako nerednovne menstruacije....

Da, radila sam sa jutarnjom mokracom.. Ma i ja mislim da je tacan, tj negativan... :) hvala na odgovoru :*
 
Pozdrav svima!
Potpuno sam nova na ovom forumu i dobila sam veliku zelju da vam se javim, jer sam prelistavajuci net, najduze ostala na ovom forumu. Ovako :) imala sam zadnju M 28.11. i pre nedelju dana grudi su pocele jako da me bole. Toliko da mi smeta vec njihov bol i osetljivost. Postala sam jako razdrazljiva, cas placem, cas se smejem, ali najcesce placem i nervozna sam. Jedem kao luda! Inace, suprug i ja radimo na trudnoci... :) Ono sto me najvise zanima, jeste u kom predelu grudi su najcesci bolovi? :)
 
Pozdrav svima!
Potpuno sam nova na ovom forumu i dobila sam veliku zelju da vam se javim, jer sam prelistavajuci net, najduze ostala na ovom forumu. Ovako :) imala sam zadnju M 28.11. i pre nedelju dana grudi su pocele jako da me bole. Toliko da mi smeta vec njihov bol i osetljivost. Postala sam jako razdrazljiva, cas placem, cas se smejem, ali najcesce placem i nervozna sam. Jedem kao luda! Inace, suprug i ja radimo na trudnoci... :) Ono sto me najvise zanima, jeste u kom predelu grudi su najcesci bolovi? :)

Plažim se da je prerano za bilo kakve simptome trudnoće. Pre nedelju dana si imala ovulaciju, a mene često bole grudi u tom periodu. Koliko se sećam, prvo sam osećala bol u predelu jajnika, čak i bubrega, kasnije tek u grudima. Ali, daće Bog...:lol:
 
Pozdrav svima!
Potpuno sam nova na ovom forumu i dobila sam veliku zelju da vam se javim, jer sam prelistavajuci net, najduze ostala na ovom forumu. Ovako :) imala sam zadnju M 28.11. i pre nedelju dana grudi su pocele jako da me bole. Toliko da mi smeta vec njihov bol i osetljivost. Postala sam jako razdrazljiva, cas placem, cas se smejem, ali najcesce placem i nervozna sam. Jedem kao luda! Inace, suprug i ja radimo na trudnoci... :) Ono sto me najvise zanima, jeste u kom predelu grudi su najcesci bolovi? :)

z:) simptomi su razliciti, neke zene tek kasniej pocnu grudi da bole....preuranjeno je ista govoriti, moras docekati vreme oceivane menstruaciej da bi mogla test da uradis...i to samo sa jutarnjom mokracom...
 
Pozdrav svima!
Potpuno sam nova na ovom forumu i dobila sam veliku zelju da vam se javim, jer sam prelistavajuci net, najduze ostala na ovom forumu. Ovako :) imala sam zadnju M 28.11. i pre nedelju dana grudi su pocele jako da me bole. Toliko da mi smeta vec njihov bol i osetljivost. Postala sam jako razdrazljiva, cas placem, cas se smejem, ali najcesce placem i nervozna sam. Jedem kao luda! Inace, suprug i ja radimo na trudnoci... :) Ono sto me najvise zanima, jeste u kom predelu grudi su najcesci bolovi? :)

Meni je to bio prvi simptom, par dana mozda posto sam ostala trudna grudi su me bas bolele i bile vece nego ikad ali ja to tada nisam gledala kao simptom trudnoce vec sam mislila da mi se nesto poremetilo tek posle kad sam vratila film skontala sam da je to definitivni bio prvi simptom, sada svi se mi razlikujemo, moze biti i ne mora, da Boze da jeste z:)
 
DA LI SAM TRUDNA?Poslednju menstruaciju sam imala 31.12.2012. trajala je normalno kao i uvek 5 dana,ciklusi su mi redovni dobijam menstruaciju na 30 dana.19.01.2012 mi se pojavilo blago crveno krvarenje jako malo trajalo je samo taj jedan dan par sati samo se pojavilo kao trag na dnevnom ulosku.Imam redovne odnose i pokusavam da zatrudnim.Da li je to znak trudnoce ili nesto drugo???I kada najranije mogu da uradim test na trudnocu s obzirom da sl menstruaciju ocekujem tek krajem meseca??????HVALA
POZDRAV SVIMA :)
 
deluje kao inplantacijsko krvarenje a test nemoj da radis pre dana ocekivane menstruacije i to samo sa jutarnjom mokracom....ako ti pokaze negativno a jos ne dobijas za 3-4 dana ponovi test opet sa jutarnjom....tada bi vec trebalo da se zna.....
 
Cao cure. ;) Treba mi vase misljenje. Naime, zadnju mengu sam imala 10. januara, a odnos 25. i sve bi bilo fino da me u ponedeljak nije poceo boljeti jajnik, nesto kao ostra bol, ne konstantno, u razmacima i vise ne boli . :S Sljedeci dan bradavice preosjetljive sto mi se nikada nije desavalo, cak mi i grudnjak smeta. A mengu ne ocekujem jos. Je li moguce da sam trudna ili ipak stize " tetka " preuranjeno
 
Cao cure. ;) Treba mi vase misljenje. Naime, zadnju mengu sam imala 10. januara, a odnos 25. i sve bi bilo fino da me u ponedeljak nije poceo boljeti jajnik, nesto kao ostra bol, ne konstantno, u razmacima i vise ne boli . :S Sljedeci dan bradavice preosjetljive sto mi se nikada nije desavalo, cak mi i grudnjak smeta. A mengu ne ocekujem jos. Je li moguce da sam trudna ili ipak stize " tetka " preuranjeno

pa skolski si ubola ovulaciju i ako se niste pazili, ako imas redovne menstruacije, ako ste u idealnim godinama, zdravi i potpuno plodni sanse su cini mi se oko 20%.....bez testa sve je to prica u prazno
 
Pre neki dan smo imali odnos bez kondoma i tog istog dana za stolom dok smo vecerali moj stariji sin (pet godina) kaze MAMA TI SI TRUDNA!!! imacemo jos jednu bebu!

Taman sam prodala sediste za auto i baby bjorn stolicu. Da covek ne poveruje... videcemo :)
 
Ćao, prvi put pišem ovde i stvarno bih volela da mi neko odg na pitanje. Poslednju menstruaciju sam imala 10.12.2012. i još uvek nisam dobila, a ovih dana imam predmenstrualne bolove u stomaku i butinama. Sa suprugom radimo na tome da dobijemo bebu već 8 meseci, ali ništa. Ne znam šta da mislim, da li ću da dobijem ili sam već 2 meseca u drugom stanju :/
 
Ćao, prvi put pišem ovde i stvarno bih volela da mi neko odg na pitanje. Poslednju menstruaciju sam imala 10.12.2012. i još uvek nisam dobila, a ovih dana imam predmenstrualne bolove u stomaku i butinama. Sa suprugom radimo na tome da dobijemo bebu već 8 meseci, ali ništa. Ne znam šta da mislim, da li ću da dobijem ili sam već 2 meseca u drugom stanju :/

A pitanje je?
 
Ćao, prvi put pišem ovde i stvarno bih volela da mi neko odg na pitanje. Poslednju menstruaciju sam imala 10.12.2012. i još uvek nisam dobila, a ovih dana imam predmenstrualne bolove u stomaku i butinama. Sa suprugom radimo na tome da dobijemo bebu već 8 meseci, ali ništa. Ne znam šta da mislim, da li ću da dobijem ili sam već 2 meseca u drugom stanju :/

auuuuuuu, radite na bebi a ti pojma nemas ni kad se radi test, ni nista a net ti pun informacija....vec si trebala i da odes do ginekologa na uz , ako si trudna vec su uveliko u 9. si nedelji
 

Back
Top