Lepa vest za fanove Cannibal Corpse-a!!!!

DeteSunca:
Zašto?
Mada je nikad ne bih otišao, ali ti si mi nekako delaovao kao tip za takav koncert, pa pitam :D ?

Ma ne sudim, ali mogao je da dodje neki pravi bend ovde ne vishe ispusheni matorci. Usput nikad nisao voleo kanibale, samo njihovo ime mi je pozersko kao i njihova muzika pochev od omota diskova preko imidza koji furaju. Ali priznajem, nikad nisam bio neki velik death metal fan, vishe sam forsirao melodic death i naravno.. the one.. the only... grindcore.
 
Moramo se sloziti da su ukusi zaista razliciti,i da o tome ko voli kanibale ili ne mozemo da sutra diskutovati,ali je cinjenica da svaki fan neke vrste metala slusa neke matorce,ako zaista zna sta je kvalitetan metal.Thrash metalci bez metallice nikako ne idu,a zar nisu to matorci?:) Ako su "mladi" i "svezi" oni koji su nastali od 95-te ti koji valjaju i koji trebaju da dolaze kod nas da odrzavaju koncerte,a ne matorci koji su osnivaci te mjuze i bogovi,onda molim lepo ja potpisujem da ne idem ni na jedan koncert :) :) (jeste da serem ali razumite moje reci barem malo) ;-)

poZZ :twisted: :twisted:
 
PredatorBG11:
Cannibal Corpse su na sebe paznju privukli sa totalno bolesnim tekstovima,sa muzikom nikako.Sta podrazumevas pod pravim bendom?Koje su grupe ispuseni matorci?Po meni i pored godina pred Metallicu i Maiden ne moze da stane nijedan NU metal bend.
Meni su oni dobri ali mi se svidja samo muzika. Tekstovi su ocajni i glupi ali bass im je jak a i gitarista i bubnjar su zesci.
 
kanibali su samo neka odvratna neartikulisana buka koju ne nazivam muzikom, mada jeste originalno, mora se priznati. inace, jedino sto gotivim su im bolestine u tekstovima i sam kanibalisticki imidz koji furaju, jeste pozerski ali u toj sferi im nema konkurencije, zato su originalni i podrzavam...ma koliko bedno svirali...

nego dajte da se fokusiramo na druge stvari... pocetkom sledece godine imamo mnogo bolje stvari, therion, grave digger...
 

Back
Top