Kafa se Vesnom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jaaao, Veki sestro slatka, ala sam danas popizdela kad mi je pukao nokat na malom prstu... a baš sam dugo puštala nokte, znaš i sama,... i tako, kako onaj tvoj?... a jel da mi bolje stoji beli nego bela kafa? ne?! što?... baš je bilo dosadno danas na poslu... a zamisli što sam juče stavila neko pakovanje na kosu - žešća glupost - kosa mi danas izgleda prljavije nego juče, reci... a jesi li razgovarala s dragim o onome? i, šta on kaže? svašta! muškarci...
:) :) :) Vesna, jel dobro ovako?
 
Ćuti, nemoj da mi priča o noktima, ja moje puštala tri meseca, bili predivni i meni sine hajde da ih odesčem, a sad mi nedostaju, pa sam razmišljala da nadogradim, a kosa - šišala sam se kod neke droce, ja joj kažem ravne šiške a ona meni "Šta ćeti ?" a ja kažem šišaj i ona mene ošiša, dođem ja mojoj kući gle šiške felerične i sad moram da čekam da porastu da ih odsečem kako ja hoću!
Ugojila sam se......
 
I ja sam se ugojila, ali sada bih da vas pitam nesto drugo:

Da li je, po vama, ok da vas neko zove na svadbu i da vam kaze "necu poklon, daj nam pare"? Meni se to - opet!- dogodilo i moram da priznam da mi bas ide na zivce!
 
a, jao, draga, pa ne znam šta da ti kažem... i ja sam nabacila par kila - dok trepneš... baš bez veze... a od šišaka sam ja odustala, meni je kosa talasasta i kad imam šiške izgledam nekako... kako bi se reklo... kao krelac :D
 
@muvalo
ako si bliska sa tim ko ti je to rekao onda nemo se ljutis
ako je to neko previse slobodan onda te lepo bole uvce za njega, odradi to i bas te briga...
i mene bi iznerviralo jer ja nisam takva ...
 
luckastalutkica:
Za takve seljake kao sto si ti to je blam?

:) Hvala na komplimentu. Nije blam, nego prostakluk. Ne radi se o bliskim ljudima. Odlazak na svadbu je za mene finansijski iscrpljujuci ... moguce je napraviti lep poklon koji nije skup. Ako dajes novac - moras da das mnogo vise, pa se osecam ucenjeno. Moram da idem (da sad ne objasnjavam) i moram da dam. Malo mi je agresivno - jeste da je njihov dan ali ne bi bilo lose imati obzira i prema gostima...
 
muvalo:
:) Hvala na komplimentu. Nije blam, nego prostakluk. Ne radi se o bliskim ljudima. Odlazak na svadbu je za mene finansijski iscrpljujuci ... moguce je napraviti lep poklon koji nije skup. Ako dajes novac - moras da das mnogo vise, pa se osecam ucenjeno. Moram da idem (da sad ne objasnjavam) i moram da dam. Malo mi je agresivno - jeste da je njihov dan ali ne bi bilo lose imati obzira i prema gostima...

Nema na cemu.Kad te kritikujem to znaci da mi se svidjas.To je vrlo inteligentno od strane mladenaca, koji su trazili pare umesto poklona, bas zbog toga da bi izbegli jeftine i nepotrebne poklone.Pa moze neko i da ima obzira prema gostima, ali ako mu je svejedno da li ce dobiti pare ili poklone.Ako mu je stalo do para, sto bi onda imao obzira? Sta ce mu obzir, trebaju mu pare.
 
luckastalutkica:
Nema na cemu.Kad te kritikujem to znaci da mi se svidjas.To je vrlo inteligentno od strane mladenaca, koji su trazili pare umesto poklona, bas zbog toga da bi izbegli jeftine i nepotrebne poklone.Pa moze neko i da ima obzira prema gostima, ali ako mu je svejedno da li ce dobiti pare ili poklone.Ako mu je stalo do para, sto bi onda imao obzira? Sta ce mu obzir, trebaju mu pare.

:) Ma znam ja da je inteligentno od strane mladenaca - nego je nevaspitano (u mom kraju :) ).
Neko srednje resenje, koje mi je prihvatljivo, kad postoji ona lista stvari koje mladenci zele, sve u jednoj radnji, pa ti odes i kupis im nesto sa te liste.
A ako im trebaju pare - onda nek' se ne kurche i ne prave ogromnu svadbu, nego lepo te parice upotrebe za ono sto im treba!
Veselje se valjda pravi da bi deo nesto ljudima, da se vesele sa tobom, a ne da im se smuci pri pomisli na tvoju svadbu...
Tako ja razmisljam :)
 
luckastalutkica:
Nema na cemu.Kad te kritikujem to znaci da mi se svidjas.To je vrlo inteligentno od strane mladenaca, koji su trazili pare umesto poklona, bas zbog toga da bi izbegli jeftine i nepotrebne poklone.Pa moze neko i da ima obzira prema gostima, ali ako mu je svejedno da li ce dobiti pare ili poklone.Ako mu je stalo do para, sto bi onda imao obzira? Sta ce mu obzir, trebaju mu pare.
to nije inteligentno od strane mladenaca to je krajnje nekulturno.
pa nije im ona sponzor da im da kovertu izpod stola :?
mene bi bio blam da pitam nesto tako goste cak i kad bi mi palo na pamet,a mislim da se to ne bi dogodilo.
ja bih ih iskulirala.
kada dajes novac moras vise da das,a zna se da za te svadbe ne smes da budes skroman.:roll:
 
Banshee:
to nije inteligentno od strane mladenaca to je krajnje nekulturno.
pa nije im ona sponzor da im da kovertu izpod stola :?
mene bi bio blam da pitam nesto tako goste cak i kad bi mi palo na pamet,a mislim da se to ne bi dogodilo.
ja bih ih iskulirala.
kada dajes novac moras vise da das,a zna se da za te svadbe ne smes da budes skroman.:roll:

Hvala! Drago mi je da nisam usamljena.
 
muvalo:
:) Ma znam ja da je inteligentno od strane mladenaca - nego je nevaspitano (u mom kraju :) ).
Neko srednje resenje, koje mi je prihvatljivo, kad postoji ona lista stvari koje mladenci zele, sve u jednoj radnji, pa ti odes i kupis im nesto sa te liste.
A ako im trebaju pare - onda nek' se ne kurche i ne prave ogromnu svadbu, nego lepo te parice upotrebe za ono sto im treba!
Veselje se valjda pravi da bi deo nesto ljudima, da se vesele sa tobom, a ne da im se smuci pri pomisli na tvoju svadbu...
Tako ja razmisljam :)

Ovde moram da se slozim i to ozbiljno... i meni se drugarica udaje i ja sam je pitala sta bi joj trebalo, tj. da li je drugim devojkama rekla sta joj treba i ona kaze pare... mislim, eto...ali, kao ne moraju svi da daju pare, nekima to nece odgovarati...
i ja se prebrojim i pripremim pare i sad mi ona pomene kuma kupuje multipraktik...
mislim se u sebi, bas me briga, dacu vam pare pa sad vi smisljajte, ni ne zelim da se ciganisem sa poklonima... jos da nesto kupim, pa da posle bude ne valja...
sve u svemu, meni je to isto bzvz, ali koliko vidim i cujem od drugarica, uglavnom je sada tako po svadbama...njima je to vec i normalno...
lakse mi je sad kad vidim da ne misle bas svi tako...
 
Ne volim svadbe a znajuci sebe kad bi ja bila u toj situaciji ko Muvalo ja bih joj pare dala ali na svadbu ne bih otisla.Mislim da nije lepo kad netko uslovljava dolazak .Po mom to je danas nedostatak obzira.Svakome to treba prepustiti da odradi i poprati kako moze.Nije tu samo poklon,gde je tu jos trosak za obucu,garderobu,putne troskove ako nije u istom mestu,pa jos ako bude onih placanja cveta,torte itd.Jos da covek uzme kredit .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top