Zureza ili mesishte? Meeting krsta

Ajd' na noge lagane

  • Ada

  • Koshuutnjak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedno pitanje...A zbog cega deljenje?...Ja sam otvorila temu u nadi da ce se javiti ko god zeli da se nalazi...
Rasto zasto ti ne dodjes...nisam citala celu temu, ali ako ima jos neko ...recite...
Naravno da moze da se organizuje i odbojka i zurka na adi i kosutnjak...pa zar ne mislite da bi bilo zanimljivije sto nas ima vise?

Mozda ja nisam u toku...i izvinjavam se ako miniram temu...leto je i ako necega sada ima - ima slobodnog vremena...tako da sve u svemu ja ne vidim ni jedan razlog koji moze da spreci sva 3 dogadjaja...sem mozda lenjost...Pozz
 
victory.gif
 
Sweet_Jane:
pa pobogu necu vas terati da idete sa mnom u sloveniju sa planinarima.....a i da hocete, ne mozete... :mrgreen: krece se dvaez osmog.....vize vec gotove i taaako..... pa, pricajte kako vam je bilo na adi il kosutnjaku.....ja cu vama kako sam se pela na triglav :mrgreen:
Ma superishka...upoznacu te sa mojim pobratimom...on je neko muddo u planinarskom ili vec kom drustvu...10 meseci u godini provodi na Prokletijama,Durmitoru...i ostalim vukojebinama. A spusta se i po pecinama...ma budala! Jeste da ga volim...ali zna da mislim da je budala. :D :D
Mozete da se pentrate zajedno,a mozete i jedno na drugo da se pentArate. :lol:
znaci ovde se ide na Adu ako je sudeci po glasovima gledalaca? :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top