OSTATI ILI OTICI??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BATO!!!
bata_zivojinovic.jpg
 
Kako laze,pa mogla si da nadjes neki sajt gde je volan tamo na istom mestu gde i u Srbiji i u Americi,ne da skines sa nekog engleskog sajta sliku.
Stvarno me izazivas da dodjem na Floridu i da te nadjem,znas ja sam dobar sa likovima iz SPO,ministra za dijasporu je iz SPO,imam sestru u Cikagu etc.da zivela je u Majamiju neko vreme pa kada te nadjem ,trpam te u gepek pa u sumu(da nastavim trpanje)jel imas dugacke nokte da me grebes po ledjima dok budes in extasy?
 
PredatorBG11:
Kako laze,pa mogla si da nadjes neki sajt gde je volan tamo na istom mestu gde i u Srbiji i u Americi,ne da skines sa nekog engleskog sajta sliku.
Stvarno me izazivas da dodjem na Floridu i da te nadjem,znas ja sam dobar sa likovima iz SPO,ministra za dijasporu je iz SPO,imam sestru u Cikagu etc.da zivela je u Majamiju neko vreme pa kada te nadjem ,trpam te u gepek pa u sumu(da nastavim trpanje)jel imas dugacke nokte da me grebes po ledjima dok budes in extasy?

Na slici je 650i. Sad mi te vec i zao. Na koliko hoces ban?
 
migud:
Na slici je 650i. Sad mi te vec i zao. Na koliko hoces ban?
Meni ti jesi zalosna ali nisi za zaljenje.Koliko si pukla kao nesto me zalis,sta ti mogu a treses se od nervoze koiliko sam te odvalio i pretis meni banom a nisi moderator foruma.
Po kom osnovu moze clan foruma drugom da preti banovanjem?
Stvarno si smesna na sta si spala posle onolikih leksickih perverzija i izivljavanja nad svima.
A ovo za ban cu da vidim.
 
Moderator koji je banovao Predatora morao je to da ucini ugledavsi pet stranica punih humora,koje se ne mogu naci na celom podforumu Politika i iz ciste zavisti sto nije sposoban da bude tako duhovit ga banovao.
Definitivno je utvrdjeno da se gorepomenuti clan foruma konsultovao sa moderatorom,pre ili kasnije,nebitno,u vezi svoje pretnje Predatoru sa banovanjem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top