Dali je brat ministarke Dulic ubijao Srbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

OSLOBODIOCI

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Dali je brat ministarke Dulic ubijao Srbe
SIKETE-MIKETE - 7. juni 2006. u 11.15 (registrovani član)
Vlada Srbije mora srpskoj javnosti da odgovori, dali je stvarno brat ministarke poljoprivrede u vladi Srbije Ivane Dulic-Markovic bio u ustaškoj vojsci, i dali je izvodio zločine nad Srbima?
Vlada je blokirana izjavom poslanika SRS g. Krasica, koji je izjavio da joj je brat ratovao protiv Srba.

Ako je to istina, Ivana Dulic-Markovic mora biti razresena, ako nije onda g. Krasic morao bi odgovarati za uvredu i klevetu.

Zar, je G-17 stranka gde ustaše imaju svoje gnezdo?
Zar, je SRS stranka gde je predsednik stranke ustaša Vojislav Seselj, vojvoda kriminalca dolorukog, potrebna Srbiji?

Zar, Srbija ne može bez ustaša da živi? Od Broza, Seselja, pa evo i Dulic-ke, stalno u vrhu srpske vlade, ustaše nam kolo vode?

Srbijo, otvori oci i probudi se...
 
SRS NIKADA NIJE DOKAZAO NITI JEDNU OD STOTINA LAZI I IDIOTSKIH NAPADA NA SVAKOGA KO NIJE NA NJIHOVOJ , SOVINISTICKOJ LINIJI........................

Oni samo lazu i klevetaju, a kada ih neko tuzi, UVEK SE KRIJU IZA IMUNITETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nije na ministarki da dokazuje ko joj je brat, vec na lazovima da dokazu svoje optuzbe..............


Evo, kakvi su to lazovi..............

Povlaci se iz politike ako ne pobedi : "Mislim da sam suveren i u drugom krugu, a ako se cela Srbija tada udruži protiv mene, to opet znaci da me narod nece. Što bih se ja, onda, bavio više politikom? Inace, ubeden sam da niko ne može da me pobedi, na nekim drugim izborima možda, ali sada ne.

Reč drugoplasiranog

Tomislav Nikolic , drugoplasirani na predsednickim izborima, nakon objavljenih rezultata izjavio je kako je "zadovoljan". On je zatim zahvalio svima koji su glasali za njega, jer su time, kako je rekao, "smogli hrabrosti suprotstaviti se svim medijima koji su otvoreno navijali za kandidata DS-a". Samo što je završena izborna kampanja u kojoj je sve ubedivao u "svoju privrženost nacionalnim manjinama", Nikolic je upravo njih okrivio za pobedu Tadica. Tako je izrekao da je njegov rival "dobio izbore samo zahvaljujuci glasovima manjina", a nekima je, kaže Nikolic, bilo od verskih voda i preceno "odsecanjem ruku" ako glasaju za radikalskog kandidata. Podsetimo, Nikolic je "izbornu akciju" zapoceo poklanjajuci kompjuter spaljenoj džamiji u Beogradu. A onda je vratio onaj, navodno "okrenuti list" u svojoj politickoj ideologiji tamo gde je radikalski pocetak - i kraj.
 
Kohen:
SRS NIKADA NIJE DOKAZAO NITI JEDNU OD STOTINA LAZI I IDIOTSKIH NAPADA NA SVAKOGA KO NIJE NA NJIHOVOJ , SOVINISTICKOJ LINIJI........................

Oni samo lazu i klevetaju, a kada ih neko tuzi, UVEK SE KRIJU IZA IMUNITETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nije na ministarki da dokazuje ko joj je brat, vec na lazovima da dokazu svoje optuzbe..............


Evo, kakvi su to lazovi..............
Mosh misliti 8-)
Nije mogao ni da da ostavku, clanstvo i mesni odbori, Otaszbinska uprava, simpatizeri......nisu dozvolili da da ostavku, a trebao je pre da poslusha tebe, nego njih :roll:
Zna ce u cijoj su stranci najveci lopovi, to se svaki dan vuce po stampi, narocito velelepna kuca guvernera Jelacica........... 8-) 8-)
 
Vrlo je neodgovorno izlaziti sa tako nečim u javnost a onda tražiti da se sačeka na dokaze. Ovo su ozbiljne stvari i ako SRS nije u stanju ad se njima ozbiljno bavi onda ni ne zaslužuje pažnju.

Ja sam protiv ukidanja SRSa jer ne treba dozvoliti da neki novi ludaci za 50 godina krenu da "obnavljaju istoriju". važno je da SRS umre prirodnom smrću makar za to trebalo 30 godina, a trebaće daleko manje upravo zbog ovakvih stvari.

SRS je samo u mom okruženju ovim izgubila dva glasa, što me izuzetno raduje.
 
Fincher:
Nema šta bilo ko da ih tuži oni su dužni javnosti Srbije jednu takvu informaciju da opravdaju ako je istinita.

Ово је истина. Сад ни Вучићеве данашње приче о шуровању Г17 са Б92 у некој свињарији око пословног простора (сигурно тачне) не пију воду. Радикали су потегли преозбиљну причу да би сад стало на томе. Или је Дулићкина фамилија била у усташкој војсци (па онда њој морално нема места у Влади Србије - мада то не имплицира неку њену "кривицу"), или радикале треба законски ребнути по џепу и тражити извињење.

Такође, и "демократска јавност", факат, распирује мржњу својим (очекиваним, додуше) лешинарењем и наци-саопштењима која пљуште ли пљуште целог дана. Нити је Красић поменуо Хрвате као народ, нити Дулић-Марковићку као Хрватицу. Изнео је један тежак елемнт везан за њену породицу. Међутим, медији (не само Б92 и слични) и странке (не само чедоиди, гесесовци и слични), практично, праве гротеску од целе ствари; испаде помињање усташа злочин и говор мржње (као да је Красић измислио усташе). Мислим, немојте да се зајебавамо... Значи, или је Дулићка оклеветана (па Красића на суд), или Красић говори истину (па Дулићка из Владе, заједно са интересним удружењем Г17).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top