Ribice koje jedu šargarepu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SavaBonJovi

Primećen član
Poruka
736
Prvo da objasnim naslov:Setam ja ulicom i ispred mene idu dvoje
On se udvara njoj,a ja dobro cujem....
Verovatno je on neki ,da ne kazem seljak, nego bolje da kazem covek sa sela a ona je gradska teta....Pricaju oni neka dzukela nailazi, i njemu sine ideja da je pita ima li kucnog ljubimca i ona odgovara:"Imam ribicu"-a on nastavlja pa pita :"Cime je hranis?''
a ona vec smorena odgovara:"Sargarepama",a on ce na to :"E, *******,gajimo samo papriku i paradajiz!"


Ja mislim da je ova tema jadna,ali ko zna kakve su ljudi jos glupe razgovore culi,pa rekoh ajd' pokusaj- i ja evo pokusao

Inace i sam upadam u glupave razgovore i neuspesna muvanja ,i to cesto ,i sada kada se presaberem i shvatim sta sam lupetao ,ozbiljno se zapitam:Jesam li ja normalan?

Inace ako ima negde na ovom forumu slicna ili ista tema a to Vam smeta pa vi idite ''tamo''
samo nemojte da napisete poruku:'' Zar nema vise miliona ovakvih tema na ovom forumu?"

Ako ne znaš šta da pišeš:

Pa napisi npr. kako te je ON najgluplje muvao ili kako si je najgluplje muvao
Ili pisi Kako si se ispalio/la u prodavnici WC-u ,crkvi,.....
Ili pisi o tome kako te neko smara nekakvim pricama...Ispricaj neku pricu..... Smaraj i ti
Lepse ces se osecati....
Pisi kako si i zasto si nekada pocrveneo/la:
Budi mastovit/a .....
A ja cu se nadati da ova tema ne bude ispala.....VOZDRAV......
 
Razumem ja to starost....ali me izludjuje kada udjem u prodavnicu i cekam u redu a isprerd mene bakica-koja sporo reaguje na novcanik ,na cene ,ne zna sta hoce ,preispitava cene mnogih proizvoda a nece da pusti preko reda, ili u busu kad je vidim da ulazi eto je kod mene, osim ako je poluprazan bus tada odskakuce negde drugde ali desavalo mi se i da stane pored mene i "zamoli" me da se premestim pozadi jer ona bi da gleda sta vozac radi ili ZELI da je blizu vrata,i meni moral ne dozvoljava da ona tu stoji i kao sto rekoh "zamolila" me da predjem pozadi i ja presao....
Ili npr. dosao meni dedil(starcic sa sela)u goste i interesuje ga komp :"A sta ti je ovo(pita za misa)?
-Mis ,deda,mis vicem ja iz petnih zila,jer dedil mi ne cuje dobro.
-Tek ce ti on :"Mis?Gde je ?Gde?(Vec se spremao da se poput macka baci na njega)
-Rekoh deda ovo(uzmem misa u ruku) ovo je mis?
i bla bla bla
Pola sata s njim je bilo mnogo ,jer mnogo je to pitanja i ponovljenih odgovora za tako malo vremena
Ostao je on jos 8 - 9 sati ali sam ja bio van te ispitivacke ludnice......
 
Šta je bilo ne smeš da napišeš svoju glupost ,misliš da niko ne zna za tu ispalu,e pa
znaju "Ribice što jedu šargarepu " a kada se budu dovoljno najele progovorice i znace svi sa ovog foruma da postoji neko slican TEBI i svima ostalim koji su ispaljeni ili koji su se ispalili
 
preprechila mi put i mudro reche...
"jel... a kud ti mislish da si posh'ooooo"...
odmah sam zastao i zapitao se...
dok sam shvatio sta se deshava, bilo je kasno... al' se nisam mnogo bunio..
dodushe bilo je uspeshno, pa ne znam da li se ovo rachuna...
i tako...
inache volEm zene gobline, kako ih ja vecj od miloshte zovem :mrgreen:
 
Šta je bilo ne smeš da napišeš svoju glupost ,misliš da niko ne zna za tu ispalu,e pa
znaju "Ribice što jedu šargarepu " a kada se budu dovoljno najele progovorice i znace svi sa ovog foruma da postoji neko slican TEBI i svima ostalim koji su ispaljeni ili koji su se ispalili
 
Rešim da odem s društvom u pozorište,neka komedija na repertoaru,a ja se uvek lepše smejem kad popijem koju, i tako eto mene tamo kad ono "drugarica s grmaljem pod rukom",PREPOZNALA ME, ****** da li da joj se javim,mislim se ja ,al rekoh ajde javiću joj se (da sam trezan ne bih joj se javio)
I ja onako polu-pijan pohrlim ka njoj
ĆAAAAO -Ćao
Cmok-Ništa izvrda malo-levo malo-desno (koji ti je ku**c,pomislih)
i reče : "Ovo je moj dečko" i trže onog grmalja i on baci pogled k meni a ja se usrah ko grlica , a on mi se učini tako velik i nešto namrgođeniji od ostalih i rekoh:"Ja sm njen druga iz Osnovn,a nisam joj bio baš druga"
Ispala žešća,***** ti POZORIŠTE kad i Grmalji tamo idu
 
Francuskinja htela da nas vodi na neku degustaciju francuske hrane i pića i kaže ona da se svi moraju
javiti roditeljima,sem onih koji su punoletni ,ja sam tada bio jedini punoletan, i kaže ona:Znači jedino je sigurno da idemo Nenad(moje pravo ime) i Ja a ostali moraju da pitaju mamu i tatu
I šta ja tad da pomislim nego: Ja i profesorka ćemo se divno provesti, a profesorka ima dve kćerke jedna mlađa godinu od mene a druga moje godište......Savo GROZOTO!!!
 
Ili ovo npr. Ja sam faca i mangup i ima da se spustim niz stepenice da bi me videle neke cice(ovo je bilo u I god. ne zamerite mi) i uspeo sam do pred sam kraj onog spusta kada mi se torba zaglavila i ja se praktično ovešao,izgulio i ubio na stepenice ali i to je imalo efekta pritrčale su mi u pomoć mada sam se osećao kao kreten, i tada sam rešio da ako ću već da pravim budlu od sebe praviću na što bezbolniji način i to sa što manje posledica a sa što više uzroka!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top