VELJA OPTUZIO RADIKALE DA SU KRALI PUTARINE

Plava Bilja:
Nisam bas upucena, ali sam sigurna da ce Radikali izneti u javnost sve sto znaju, a koliko znam, mnogo znaju, i uvek to potkrepe validnim dokazima.
Posto oni nemaju bas gde sta da kazu (mislim na zatvorenost medija prema njima) to ce, sigurna sam vec reci na sutrasnjem zasedanju Skupstine, vec ce oni iznaci neki nacin da to plasiraju javnosti.
uve,uvek...
 
_Milanche_:
Imas li predstavu mozda ko je cinio vecinu u skupstini Srbije 1993 godine za vreme vlade Nikole Sainovica kad se desila rekordna inflacija u svetskim okvirima a kad se vecina danasnjih biznismena obogatila jer su im je kredite pojela inflacija?
Socijalisti su tada imali 102 poslanika...

Radikali su tada podrzavali manjinsku vladu socijalista i oni su je i srusili. To i dalje nije isto kao ucestvovanje u vlasti.
 
Људи бре, ухапшено је 43 особе а још 7 је под истрагом - значи 50 људи - замислите која је то парафирма, параорганизација лопужа - 'еботе, све би им конфисковао и осудио их на дугогодишње робије........

Чачанин је лепо рекао следеће, а сви "умешани" нека размишљају:

„Ne znam zašto se gospodin Nikolić češka tamo gde ga ne svrbi”, rekao je Ilić, ističući da je „najveći broj krađa počinjen” u vreme kada je Nikolić bio potpredsednik vlade, a član SRS-a Dragan Todorović ministar saobraćaja.

On je naglasio da Nikolić dok traje istraga ne bi trebalo da iznosi nikakve pretpostavke ukoliko nema dokaza, dodavši da će mu proslediti spisak uhapšenih, jer će možda među njima „prepoznati neke svoje saradnike”.
 

Back
Top