Tip opasnog muskarca

azerbejdzan:
Sad sam ovo procitao, joj nemoj tako, to sto sam ovakav kakav sam ne znaci da nisam (prema njoj) kao jagnje! E vidis lutkice i ja sam nekad bio opasno ujeden za srce! O da, daa!

A ovaj Aco iz Arilja da li je imao lazno ime to morate da saznate od njega jer se meni drugacije nije predstavljao! Ja samo SUMNJAM da je on Marko Milosevic jer je nemoguce da postoje dva identicna neandertalca isti i po izgledu i po visini i po ponasanju.
 
Tip opasnog muskarca naravno da postoji! I to nikako nisu tipovi koji tako (opasno) izgledaju, ne ti su nesto drugo.

Opasan muskarac je onaj ostvaren, poslovno uspesan, poznat u datim krugovima, imucan, onaj ko drzi do sebe i svog izgleda i stalo mu je do toga a i svestan je sebe, onaj sto zna da proceni svaki korak zene do koje mu je stalo, iskusan, pametan, predvidiv...ma sve! Mislim da mora biti i oko bar 40 jer iskustvo je bitna stavka moci a pre ga je nemoguce steci u toj bar kolicini. Takav jedan me je oborio s`nogu i moju gresku kaznio iz prve-cisto da se zna ko je gazda! :) Neko gore lepo rece, alfa muskarac!

I nemam ga i tugujem a sama sam kriva. A nisam bas bilo ko, ali sve ono moje neoborivo je pred njim bilo tako malo, neozbiljno i detinjasto, on je tako nadmocan, bio bi mi divan vodja...moj kralj....ali sam ga umesto svega toga samo popusila svojski i sad umirem...

Naravucenije ovog nepovezanog pisanija, opasni i te kako postoje mada ih nema puno pa drage moje ako naletite na nekog takvog pazite se i oprezno svaki korak. To samo iz iskustva govorim, takvog sam trazila ceo zivot, slicnog i imam ali onaj...onaj mi je u samo jednom danu pomerio sve kriterijume i uzeo srce. Za ceo zivot....a samo smo se tek jednom poljubili.....

A ja
 
Jugoslovenka:
Ja pretpostavljam šta si ti mislio pod svojim opisom, ukoliko si bio iskren..ali bez šale takvi muškarci su me uvek privlačili (samo da neko ne pomisli na siledžije alkose i tome slično)..


PA tako sam cuo da me opisuju zene. Mislim da izgledam opasno, pa se boje da pridju a ja smatram za sebe ono drugo sto sam rekao.... ;)


Pipi Langstrumpf:
...a neke znaju da BMW nije tvoj! :) :) :)


Eh pa ziveo sam ja i pre tog BMWa... PA sam imao devojke (nekada davno kada sam bio mlad)
 
Jel to mene pitaš?
Da da, sluša nego šta....
I on tako deluje opasno, plus što on to zaista i jeste kada treba (reklo bi se nešto poput tebe, zato mi se i sviđaš :)) ali je u suštini vrlo nežan i pažljiv...
A i kako da me ne sluša...odmah ga ja podsetim na moje veštine :) :) :)
Ma slušao bi mene on još više da i on nema tamo neki pojas... :)
 
Jugoslovenka:
Jel to mene pitaš?
Da da, sluša nego šta....
I on tako deluje opasno, plus što on to zaista i jeste kada treba (reklo bi se nešto poput tebe, zato mi se i sviđaš :)) ali je u suštini vrlo nežan i pažljiv...
A i kako da me ne sluša...odmah ga ja podsetim na moje veštine :) :) :)
Ma slušao bi mene on još više da i on nema tamo neki pojas... :)
Bruh ?!? :shock:
 
Jugoslovenka:
Jel to mene pitaš?
Da da, sluša nego šta....
I on tako deluje opasno, plus što on to zaista i jeste kada treba (reklo bi se nešto poput tebe, zato mi se i sviđaš :)) ali je u suštini vrlo nežan i pažljiv...
A i kako da me ne sluša...odmah ga ja podsetim na moje veštine :) :) :)
Ma slušao bi mene on još više da i on nema tamo neki pojas... :)


Pazi da i ona malo ne ojaca, pa da se obezobrazi... :)

Pipi Langstrumpf:
Kako kad sve jure kesh i kolica?

Lako! Jednoj je bio cilj da se uda u grad, (i ako nisam imao kesh i kola ona je gledala dugorocnije), neke su bile sasvim prosecne ribe pa su bile zadovljne i tako sa mnom, a sa starijima nije bilo problema.

Ne gledaju bas sve ali ako ista valja gleda.
 

Back
Top