Tip opasnog muskarca

topmodelsica:
Pa moze da kupi ljubav, ko ume. Neko ne ume, neko samo daje, daje, daje, nudi, a neko zna i kako da mi da, zato sto zna i kakva sam ja i sta mi se svidja, zato zna zato sto sam mu ja otkrila, tako da se to svodi na to da ne moze neko da kupi moju ljubav ako ne postoji ljubav i plus ako ne postoji moja ljubav prema tome da se prodam.
...aaaaaaauuuuuuuuuu modelsice ..... :shock:
...svaki dan ti se namnožava ta inteligencija bre..... :razz:
 
sinmbad:
...aaaaaaauuuuuuuuuu modelsice ..... :shock:
...svaki dan ti se namnožava ta inteligencija bre..... :razz:

Ima tu vise od inteligencije.Ja sam rekla Volim te a on je rekao Tek ces da volis a ja mu nisam verovala i zaboravila sam ga. On je mene ipak nasao, nije me zaboravio. To je za mene dokaz ljubavi. poklopili smo se, on je nasao u meni to sto se njemu svidja a ja sam nasla u njemu to sto se meni svidja.
 
Ako mi ne verujete pitajte Igora sta sam mu rekla kad smo se smuvali pre 9 godina: "Srusices mi dom". Znala sam, prepoznala sam, da cu moci iz njega da izvucem to da mi razbije familiju. Ipak, ja sam mnogo opasnija od njega, ja sam njega postavila tako da mi razbije dom. Kasnije je glavnu ulogu odigrao Zoran, to mozda znaci da je on opasniji od mene, jer da nije bilo njega nije moglo dalje da se pokrene ono razbijanje koje sam otpocela sa Igorom. Razbila sam duboko ukorenjen sistem.
 
Da li verujete da se moze prepoznati tip opasnog muskarca sa kojim nije dobro uspostavljati bliske veze?

Opasan po nash mentalni, telesni, emotivni integritet?

Ajde jedan zbirni odgovor .. pokadkad imam osecaj koji me odbija od dotichnog, iako njemu bash nishta ne fali i recimo da je blizak mom idealu. Ne volim dominantne mushkarce i to prepoznam po govoru, nastupu, gestovima ..

Ako je pitanje bilo vezano za njegovu devijantnu lichnost, hmmm, pa nisam sigurna koliko to moze da se prepozna kad znamo da su i serijske ubice bile u braku, i kao dobar muz, dobar komshija .. kad ono medjutim ..
 
nemlada_i_neukusna:
Opasan po nash mentalni, telesni, emotivni integritet?

Ajde jedan zbirni odgovor .. pokadkad imam osecaj koji me odbija od dotichnog, iako njemu bash nishta ne fali i recimo da je blizak mom idealu. Ne volim dominantne mushkarce i to prepoznam po govoru, nastupu, gestovima ..

Ako je pitanje bilo vezano za njegovu devijantnu lichnost, hmmm, pa nisam sigurna koliko to moze da se prepozna kad znamo da su i serijske ubice bile u braku, i kao dobar muz, dobar komshija .. kad ono medjutim ..


Vidi sad.... a ovamo se iznova razocaravas kako su muskarci koje biras nikakvi u krevetu i to si ovde u raznim formama, zajedno sa zajedljivim komentarima ponovila bezbroj puta.
Biraj dominantne a ne inferiorne onda.
 
nemlada_i_neukusna:
Da li moderator ovo chita i da li ce da reaguje, ili cu opet ja morati da uzmem stvar u svoje ruke ... i da spremam novi nadimak usput ...
mozda je mislio serijske ubice od *****, :grin: :grin: ,znash ono ,al me je ubio od ***** pa tako vishe puta... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: .znaci serijski ubica......... :roll: :roll: :roll: :p :p :p
 
gossca:
...potencijalno je opasan svaki muskarac koji nas voli vise nego mi njega...

Potencijalno je opasan onaj muskarac koji je nesiguran, iskompleksiran a pri tome i agresivan. Strah i agresija nisu na suprotnim stranama linije nego su naprotiv, vrlo blizu.
Ko god je agresivan preko mere, u sustini je uplasena pi.kica

Da sam zensko, izbegavao bih kako agresivne tako i muskarce mracnog izgleda i ledenog pogleda. Oni prvi nanece ti zlo zato jer su pi.de, oni drugi zato jer su jednostavno zli.

Naravno, neke zene bas privlace opasni muskarci i one sebi daju misiju da u njima otkriju nesto dobro i nesto nezno, sto ponekad i uspe, ali u vecini slucajeva ipak ne. Tako da mislim da se taj sport ne isplati.

Pod opasnim podrazumevam onog muskarca koji zeni moze da nanese zlo, da zbog toga ili ne pati uopste ili to uradi u afektu, a sto je najgore, cesto ce se i izvuci bez bitnih posledica, jer opasan i nije postao zato sto iza sebe nema nekog jos opasnijeg koji ga stiti i vadi iz sranja.

Pravi opasni muskarci, a upoznao sam ih dvojicu u zivotu, opasni su samo za svoj muski rod, za zene, bar koliko sam ja znao i mogao da vidim, to nikad nisu bili. Svi ostali koji se prodaju za opasne, a ima ih tushta i tma, kad bi samo prosli porred onih koje sam ja poznavao, dobili bi momentalnu dijareju.
 
cLick - OR - Die:
Jeste. Ima svakakvih bolida (policajci, krimosi, vojna lica izmedju ostalog) kojima su dostupni pi$tolji. Malo malo pa u novinama vest roknuo devojku pa sebe. Ali $ta cje. bolje nisu ni zasluzhile ako su vecj odabrale da budu sa takvim likovima
to su pametniji od proseka,imash i one bolide koji su hteli da roknu sebe pa zenu ali...........poggreshili u koracima.....joj bolida...... :p :p :p :p :roll: :roll: :roll:
 
Volim tip opasnog muskarca( ne u smislu kriminala,siledzistva i slicnog)..Vec opasni po emotivni sklop svake zene..takvi "opasni" uglavnom na kraju predu kao male mace..uvek postoji neka slaba tackica gde su ranjivi...
 

Back
Top