Ko je ON?

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.
 
zavisi ko si i kakva si ti :idea:
da bi znali šta je isitna u tome, treba da znamo s koje strane potiču te kvalifikacije :)
inače - da je prost, prost je. Zapravo obrazovan muškarac to sebi ne dozoljava ni posle flaše skivija ;)
Tako da...mož bit' da je šmira. Mož bit' da je kompleksaš. Mož bit' da je to izrekao u afektu nekom....koji bi ti, mož bit' i to, mogla da oprostiš :)
Mož bit da ti diže cenu (i sebi). Mož bit da je lažac. Kako god hoćeš. Ali je neozbiljno sve to ;)
 
Ja bih ozbiljnu vezu.On je vrlo privlacan,dopada mi se i nacin razmisljanja i ponasanja ali povremeni prostakluci me izludjuju.Mozda je to deo igre na koju ja nisam navikla.Kako pronaci granicu koja odvaja normalnog od psihopate,to prepoznati i takvog eliminisati iz svog zivota pre no'bude kasno?
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.

Pravi_Muskarac.jpg


E NJEGA GRABI ODMAH!
 
On je pre svega perverzan muskarac, pa onda sve ostalo. Garant skorpija. Opsednut sobom, svojom seksualnoscu, pa tek onda zenama. Doduse, one su tu kao objekt.

To da mu je dosta ovakvih onakvih riba je zvaka, kao i da zeli ozbiljnu vezu.
Hoce da te kresne, to mu je primarno. Moze da se utripuje da se zaljubio, sve dok te ne dobije i posle do prve prilike ili sitnice kod koje ce da se UZASNO razocara.



Al' nije manijak, mozda samo malo lud.
Iskoristi ga seksualno, ako te to zanima.:razz:
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.
Shta za tebe znachi "bezobrazno i drsko o mushkosti i na temu sexa"? Ilustraciju, molim. : )

Ja, ovako naprechac, glasam za to da je baja samo iskren. Mozda mu je zaista dosadilo pretvaranje i forsiranje neke finoce po svaku cenu. Mozda zaista "trazi ozbiljnu vezu" pa mu sad to dodje kao jedan test za tebe.

Koliko on ima godina?
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.


100 ljudi 100 cudi, nema pravila nema stereotipa :!:
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.


folirant!
:)
 
ne breee...divlja je u pravu: lik je organizovao (suptilno, znači pokvareno) kontest - hajde sad da se zaljubim u tebe :D I sad ćeš ti da se lomiš, a možda i TRUDIŠ da TI budeš TA koja, damn it, zaslužuje njegovu pažnju. Pazi se, opasan je igrač, a ti nisi više mala, I presume? :idea:

Drugo, NEĆE ti biti lako ako počneš da osećaš važne emocije prema njemu. Na sreću, folirant je te će te uvek držati na odsotjanju (razumno!) svojim GADNIM komentraima.
Osim, ako nisi od onih žena što se mazohišu..kako ide ono - voli me gazi me ubi me...blah 8)
 
blizance:
ON je pametan,duhovit,elokventan,obrazovan/solidno/,sarmantan.....i ume vrlo lepo da govori ali ......isto tako ume da prica vrlo,vrlo bezobrazno i drsko o svojoj muskosi i na temu sexsa.Kaze da trazi ozbiljnu vezu i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju.Kako to da jedan muskarac svih prethodno navedenih kvaliteta sebi dozvoljava da bude prost.Sta Vi mislite ko je on,kreten ili samo iskren muskarac?Volela bih da mi pomognete u analizi.
Nije valjda da je jedini na svetu?
Zar je moguće da te je kupio sa "i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju" izlizanom frazom?
Ako si pala na tu glupost, onda ti nema pomoći.
Sorry...
 
Zavisi sta je to bezobarazno o svojoj muskosti pricao i koliko ste bliski da ti o tome prica, a i cime je zasluzio epitet "prost". Kao i u kom trenutku je rekao da mu je dosta iskompleksiranih, glupih devojaka.
 
Nije tačno, gurmanci, da ćeš pametnoj osobi reći da je glupa. Prebacivaćeš joj pre narcisoidnost, neosećajnost, razne druge stvari kada nemaš osnova da je optužiš za intelekt. Ali, naravno, proces upoznavanja je malo trajniji proces, uvek je potrebno više vremena da bi nekoga upoznali.

Pamet nije polna odrednica.

Biti siguran u to što nećeš i saopštiti partneru je odličan početni start u vezi.
Ne mislim da je on nju hoće samo da kresne. Da je to njegova konačna želja, bi bila ispunjena vrlo brzo i to najčešće neiskrenim izjavama i povlađivanjima.
Osim toga - ona njega smatra privlačnim. Naravno da je on toga svestan
 
divlja:
On je pre svega perverzan muskarac, pa onda sve ostalo. Garant skorpija. Opsednut sobom, svojom seksualnoscu, pa tek onda zenama. Doduse, one su tu kao objekt.

To da mu je dosta ovakvih onakvih riba je zvaka, kao i da zeli ozbiljnu vezu.
Hoce da te kresne, to mu je primarno. Moze da se utripuje da se zaljubio, sve dok te ne dobije i posle do prve prilike ili sitnice kod koje ce da se UZASNO razocara.



Al' nije manijak, mozda samo malo lud.
Iskoristi ga seksualno, ako te to zanima.:razz:
E,vidis toga se i plasim....da ga iskoristim seksualno.....ma glupa sam ja za to.
 
LePiaf:
Shta za tebe znachi "bezobrazno i drsko o mushkosti i na temu sexa"? Ilustraciju, molim. : )

Ja, ovako naprechac, glasam za to da je baja samo iskren. Mozda mu je zaista dosadilo pretvaranje i forsiranje neke finoce po svaku cenu. Mozda zaista "trazi ozbiljnu vezu" pa mu sad to dodje kao jedan test za tebe.

Koliko on ima godina?
To je ta klackalica o kojoj ja nemam pojma i nisam u stanju da ga provalim.Immmaaaaa goooooddddiiiiiinnnna,vise od 35.........
 
oby wan kenoby:
Nije valjda da je jedini na svetu?
Zar je moguće da te je kupio sa "i da mu je dosta iskompleksiranih,glupih i devojaka koje nisu zasluzile njegovu paznju" izlizanom frazom?
Ako si pala na tu glupost, onda ti nema pomoći.
Sorry...
Nisam pala,jos se borim....cudan neki lik,privlaci i odbija me istovremeno.Najgora varijanta....po mene.
 
Sharlote:
Zavisi sta je to bezobarazno o svojoj muskosti pricao i koliko ste bliski da ti o tome prica, a i cime je zasluzio epitet "prost". Kao i u kom trenutku je rekao da mu je dosta iskompleksiranih, glupih devojaka.
Znas onako hvalio je sam sebe kako je oooooooppppaaaa,pa kako je dobar i nije imao reklamacije,pa kako nema koju on nije mogao samo da je hteo jer je tako nevidjen........Nismo bliski kao muskarac i zena,uopste.Bliski smo kao sagovornici i istomisljenici o mnogim zivotnim pojavama ali o prostoti ne.O devojkama glupim i tako to pricao je dok je hvalio moju inteligenciju/da nije malo,a.....sumnjivo?/
 
gurmanci:
A ti sad stalno dokazuj da nisis iskompleksirana i glupa sto je Sizifov posao - svakome mozes da kazes da je glup i iskompleksiran i da mu nadjes milion "dokaza" za to...




Mene bi vise ovo zabrinulo. Ti koji sami isticu da ih treba zasluziti su teski kao crna zemlja. Naravno da sve sto valja treba zasluziti ali da to sam kaze... meni je to prostackoje od svega :evil:
Slazem se s tobom .Uzasno je prosto bas i to da se covek sam hvali u bilo cemu a narocito.......
 

Back
Top