dok jedu

Ja volim da gledam sestru kako jede. Tuzno je posmatram, ne propustam nijedan njen pokret, kao da predano brojim njene zalogaje.... A to je sve uzassssno nervira!!! :lol:
 
NatasaNatasa:
A jel ti staviš i ruke na staklo, onako malo da zatamniš deo koji posmatraš mislim da znam ako te vidim kako gviriš kroz staklo .... da ti se pridružim
naravno da stavim ruke
pa onako zaprljam staklo
joj sto ljudima pripadne muka
e smorio sam
necu vise
nestao sam
cao
 
Jako volim da gledam određeno osobe dok jedu.....baš mi je simpatično kad neko "slatko" jede......one koji mljackaju i pljuckaju i pričaju dok jedu ne volim.........
 
Ne gledam ljude dok jedu (zabavljena sam svojim jelom) al' obozavam da sjedim na klupici u gradu i da skeniram...ko kako hoda, kako je obucen, kako se smije, jel' tuzan/a.....a najvolim kad s deckom skupa sjedim pa ih onda sve skupa tracamo :lol: :lol: :lol:
 
Joj boze,...kakav si smeh od choveka:lol:

Ne gledam druge dok jedu,ne volim ni mene neko da gleda,ako primetim da me neko snima dok jedem i broji mi zalogaje,u stanju sam svashta ruzno da kazem,zato pazi ti malo...:D
 
Ne smeta mi da me neko gleda dok jedem sve dok ne pocne da mi uzima:p .Ne vol;im da gledam ljude dok jedu,uvek vidim nesto sto ne treba.

Besplatan savet.Ne gledajte kako vam prave hranu:roll: .
 

Back
Top