Ima li više doktora ginekologa nego doktorki?

Meliot

Elita
Poruka
16.895
Zašto je većina doktora iz oblasti ginekologije muškog pola? Ja većinu osoba za koje znam da se bave tom oblašću medicine su muškarci odnosno ginekolozi, a znam samo za jednu ginekološkinju. Možda i grešim, ali sam stekao nekakav takav utisak da su u toj oblasti medicine većinom muškarci. Šta vi mislite o ovome?
 
Poslednja izmena:
Pa svoje mišljenje ću izneti kada još neko potvrdi pretpostavku da postoje većinom ginekolozi.

Предпоставку можеш лако потврдити и без аудиторијама.

Ако си мушко .. питаш све жене .. да ли су већина у тој бранши мушкарци ...

Ако си женско сама већ знаш ....

Ајде сада ... иди питај ... или нам дај одговор из личнога искуства ...
 
Ja kod ginekologa ne idem niti je potrebno da ga uopšte posećujem.

Супер ..... Уствари није

Да си женско .... требало би редовније и редовно даидеш ... То је и твој пропуст што те нису наућиле на време

Да си мушко ..... требао би барда имаш дозу емпатије према свима женама које морају да се баве одржавањем купулативно репродуктивнога

тракта док ти залежеш под свој ауто
 
Zašto je većina doktora iz oblasti ginekologije muškog pola? Ja većinu osoba za koje znam da se bave tom oblašću medicine su muškarci odnosno ginekolozi, a znam samo za jednu ginekološkinju. Možda i grešim, ali sam stekao nekakav takav utisak da su u toj oblasti medicine većinom muškarci. Šta vi mislite o ovome?
Neznam da li su većina ali njima svakako više vjerujem.
 
Zašto je većina doktora iz oblasti ginekologije muškog pola? Ja većinu osoba za koje znam da se bave tom oblašću medicine su muškarci odnosno ginekolozi, a znam samo za jednu ginekološkinju. Možda i grešim, ali sam stekao nekakav takav utisak da su u toj oblasti medicine većinom muškarci. Šta vi mislite o ovome?
Drugarica koja je završila medicinu nam je pričala da je kad god je spremala neki ispit hipohondrisala da “ima upravo tu bolest”, isto i oko toga, tj samo joj se motalo po glavi da se upravo njoj dešava ono što je viđala kod pacijentkinja na praksi.

Verovatno zbog toga…
 
Zašto je većina doktora iz oblasti ginekologije muškog pola? Ja većinu osoba za koje znam da se bave tom oblašću medicine su muškarci odnosno ginekolozi, a znam samo za jednu ginekološkinju. Možda i grešim, ali sam stekao nekakav takav utisak da su u toj oblasti medicine većinom muškarci. Šta vi mislite o ovome?
Drugarica koja je završila medicinu nam je pričala da je kad god je spremala neki ispit hipohondrisala da “ima upravo tu bolest”, isto i oko toga, tj samo joj se motalo po glavi da se upravo njoj dešava ono što je viđala kod pacijentkinja na praksi.

Verovatno zbog toga…
 
Zašto je većina doktora iz oblasti ginekologije muškog pola? Ja većinu osoba za koje znam da se bave tom oblašću medicine su muškarci odnosno ginekolozi, a znam samo za jednu ginekološkinju. Možda i grešim, ali sam stekao nekakav takav utisak da su u toj oblasti medicine većinom muškarci. Šta vi mislite o ovome?
nimalo im ne zavidim. Da mi je to profesija izgubio bih volju za seks.
Sta oni sve vide..........sacuvaj me boze.
 
Drugarica koja je završila medicinu nam je pričala da je kad god je spremala neki ispit hipohondrisala da “ima upravo tu bolest”, isto i oko toga, tj samo joj se motalo po glavi da se upravo njoj dešava ono što je viđala kod pacijentkinja na praksi.

Verovatno zbog toga…
Kako joj se nije motala po glavi neka druga bolest koja je moguća i kod muškaraca i žena? I ja bih bio ginekolog pre nego urolog. Privatna neka ordinacija i odabir kvalitetnih klijentkinja. :)
 
Budi ozbiljan, kad žene dođu na to mesto tad im uopšte nije do toga. Ali uopšte….
Gresis. :) Ginekolog ima najvise posla sa trudnicama. :) Redovni pregledi za trudnice svakog meseca, a pred kraj i na dve nedelje, plus redovni sestomesecni pregledi za zdrave zene. Najmanje je onih koji imaju neke probleme.

Licno idem kod doktorice ginekologa.
 
Супер ..... Уствари није

Да си женско .... требало би редовније и редовно даидеш ... То је и твој пропуст што те нису наућиле на време

Да си мушко ..... требао би барда имаш дозу емпатије према свима женама које морају да се баве одржавањем купулативно репродуктивнога

тракта док ти залежеш под свој ауто
od hiljade postova, da i ti jednom nešto smisleno kažeš!
 

Back
Top